Lyderių laikas
Utenos rajono savivaldybėje startuoja projektas „Lyderių laikas 3"

2019 lyderiu laikas2019 m. sausio 23 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3" vadovai, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo aprūpinimo centro direktoriaus pavaduotoja Rasa Šnipienė ir projekto administratorė Olivija Saranienė. Jos susitiko su savivaldybės ir švietimo įstaigų atstovais, aptarė būsimas projekto veiklas. Viešnios patikino, kad atvyko į savivaldybę, kuri yra inovatyvi ir viena iš šalies švietimo bendruomenei gerai žinomų bei pavyzdžiu esančių savivaldybių. „Kad taip yra, rodo kitų rajonų savivaldybių kūrybinių komandų narių noras stažuotis Utenos rajono savivaldybėje", – sakė viešnios.

Projektas „Lyderių laikas 3" Utenos rajono savivaldybėje startuoja 2019 m. pradžioje. Projektas – tai nacionalinė iniciatyva, kuri siekia Lietuvos švietimo sistemoje įtvirtinti lyderystei palankią aplinką, skatinančią mokyklų, savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo darbuotojus siekti mokinių ugdymosi pažangos, inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose.
„Lyderių laikas 3" yra projektų „Lyderių laikas" ir „Lyderių laikas 2" tęsinys. Pirmajame projekto etape (2009–2011 m.) buvo kuriami švietimo lyderystės konceptualūs pagrindai, antrajame etape (2011–2015 m.) jie buvo išbandyti 15-oje Lietuvos savivaldybių. Trečiajame etape (2017–2020 m.) dalyvauja 45 savivaldybės, jų švietimo ir su švietimu susijusios bendruomenės. Pagrindinė savivaldybės veikla – pokyčio projekto sukūrimas ir įgyvendinimas. Pirmajam srautui priklausančios savivaldybės jau baigė gryninti pokyčio projekto temas, įsibėgėja ir kitos veiklos.

Skaityti daugiau...

Apie projektą „Lyderių laikas“