Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) krepšelis PDF Spausdinti El. paštas

2019 m. sausio 16 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. AĮ-87 „Dėl Utenos rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų atitikimo reikalavimus nustatymo ir programų atitikties galiojimo pratęsimo“

2018 m. birželio 15 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymas Nr. V-696 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 m. birželio 25 d. įsakymo Nr. V-599 „Dėl Lietuvos higienos normos HN 20:2012 „Neformaliojo vaikų švietimo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ patvirtinimo“ pakeitimo

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMOS ATITIKTIES REIKALAVIMAMS PARAIŠKOS FORMA. Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo 1 priedas (doc formatu)

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TEIKIMO SUTARTIS. Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo 3 priedas (doc formatu)

ATMINTINĖ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TEIKĖJAMS UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖJE 2020 M. VASARIO MĖN.

1 Žingsnis: užsiregistruoti į švietimo registrus

• Užregistruoti savo NVŠ programą į KTPRR (pačiam, per , elektroninė forma) tiems, kurie yra teikia naujas programas ir kurių akreditacija baigiasi. Užregistravęs naują programą, teikėjas gauna KTPRR programos kodą, kurį turi įrašyti į programos paraišką, kurią teiks savivaldybei (2 Žingsnis).

2 Žingsnis: mauji arba atnaujintų/ parengtų akreditacijai programų teikėjai pateikia paraišką su programa savivaldybei.

• Naujiems teikėjams pateikti savivaldybei, kurioje vykdys programą užpildytą NVŠ programos paraišką iki 2020 m. sausio 24 d. (228 kab. Virginija Vaitiekienei arba ). Laukti iš savivaldybės sprendimo dėl Teikėjo ir pateiktos NVŠ programos atitikties nustatytiems kriterijams.
  • Tie, kurie jau vykdė NVŠ veiklas ir rašė paraiškas – programas, galima jas pakoreguoti. Jei pakeisite pavadinimą, reiks naujo kodo ir akreditacijos. Atnaujintas paraiškas su programomis pateikti KTPRR iki 2020 m. sausio 24 d. Jas reikia atneškite į Savivaldybės 228 kab. akreditacijai.

3 Žingsnis: viešinti NVŠ programą ir sudaryti NVŠ paslaugų teikimo sutartis su tėvais

• Visais būdais viešinti programą, kviesti vaikus, registruoti juos į programą.
  • Su vaikų tėvais sudaryti NVŠ paslaugų teikimo sutartis (pagal praėjusių metų sutarčių su tėvais formas).
  • Vaikus pažymėti Mokinių registre. Tai būtina atlikti iki 2020 m. sausio 28 d.

4 Žingsnis: pasirašyti sutartį su savivaldybe dėl NVŠ lėšų skyrimo, vykdyti programą

• Pasirašyti su savivaldybe NVŠ lėšų skyrimo sutartį (pagal Mokinių registre fiksuotų vaikų skaičių 2020 m. sausio 28 d. 17.00 val. )
  • Parengiamas NVŠ veiklos grafikas ir programos pradžios (kur, kada), prikabinamas KTPRR prie vykdomos programos.
  • Teikėjas vykdo NVŠ programą vasario – gegužės mėn.