Aktuali informacija
Švietimo įstaigų svetainių administratoriams PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2017 m. gruodžio 05 d. 23:53

2017  m. gruodžio 5 d. Utenos švietimo centre vyko mokymai „Naujų LITNET paslaugų pristatymas: svetainių talpinimo planas MAXI“, lektorė Jolanta Totoraitienė (LITNET KTU techninis centras).

Mokymų medžiaga:

MAXI planas švietimo įstaigoms - naujos LITNET paslaugos ir galimybės >>>

SEO (paieškos sistemų optimizavimas) - kas naujo 2017 m. ? >>>

Renginių planai 2017 m. gruodžio mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2017 m. gruodžio 04 d. 06:18

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus renginių planas 2017 m. gruodžio mėn. >>>

Utenos švietimo centro renginių planas 2017 m. gruodžio mėn. >>>

Skelbiamas Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano projektas PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2017 m. lapkričio 19 d. 21:15

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano (1 priedo) Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų steigimo, reorganizavimo, likvidavimo, pertvarkymo ir struktūrinių pertvarkymų 2016-2020 metais plano projektą >>>.
Pastabas ir pasiūlymus iki lapkričio 24 d. galima teikti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Renginių planai 2017 m. lapkričio mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2017 m. lapkričio 03 d. 20:35

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus renginių planas 2017 m. lapkričio mėn. >>>

Utenos švietimo centro renginių planas 2017 m. lapkričio mėn. >>>

„Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2017 m. spalio 23 d. 05:33

tevu linija2017 m. spalio mėn. pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą".

„Tėvų linijoje" darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. dirba Paramos vaikams centro psichologai, kurie padeda tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip. Pataria, kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine, kartu su tėvais ieško tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo. Telefonu konsultuoti pasirengę profesionalai padeda tėvams nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

http://www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija ?

Daugiau apie „Tėvų liniją" - http://www.pvc.lt/lt/naujienos/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Apie „Tėvų linijos" startą, kurį davė Prezidentė Dalia Grybauskaitė - http://www.pvc.lt/lt/naujienos/398-startavo-tevu-linija-profesionaliu-psichologu-konsultacijos-tevams

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>