Aktuali informacija
Laikinai uždaroma mokykla-vaikų darželis „Varpelis“ PDF Spausdinti El. paštas

Informuojame, kad Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu nuo 2018 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 1 d. laikinai uždaroma Utenos mokykla-vaikų darželis „Varpelis“. Utenos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pateikė rekomendacijas, kad įstaigos virtuvėje būtina atlikti dalinį remontą. Planuojama pakeisti elektros instaliaciją, sienų keramikines plyteles ir išdažyti virtuvės lubas.

Mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ ikimokyklinio amžiaus vaikai bus laikinai priimti įprasta Utenos rajono savivaldybėje tvarka į kitų Utenos vaikų lopšelių-darželių ikimokyklinio ugdymo grupes.

Renginių planai 2018 m. birželio mėn. PDF Spausdinti El. paštas

Utenos švietimo centro renginių planas 2018 m. birželio mėn. >>>

Renginių planai 2018 m. gegužės mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2018 m. gegužės 02 d. 08:24

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus renginių planas 2018 m. gegužės mėn. >>>

Utenos švietimo centro renginių planas 2018 m. gegužės mėn. >>>

2018 m. balandžio 12 d. švietimo įstaigų vadovų pasitarimas PDF Spausdinti El. paštas

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO ĮSAKYMAS DĖL VALSTYBINIŲ IR SAVIVALDYBIŲ ŠVIETIMO ĮSTAIgŲ (IŠSKYRUS AUKŠTĄSIAS MOKYKLAS) VADOVŲ, JŲ PAVADUOTOJŲ UGDYMUI, UGDYMĄ ORGANIZUOJANČIŲ SKYRIŲ VEDĖJŲ veiklos VERTINIMO NUOSTATŲ PATVIRTINIMO 2018 M. KOVO 27 D.  Nr. V-279.

UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SPRENDIMAS „DĖL UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2015 M. GEGUŽĖS 28 D. SPRENDIMO NR. TS-130 „DĖL STRATEGINIO PLANAVIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖJE ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO“ 2018 m. kovo 29 d. Nr. TS-65.

Nuo 20018 m. balandžio 3 d. priimami prašymai į Utenos miesto mokyklų pirmas ir penktas klases PDF Spausdinti El. paštas

Informuojame, kad nuo 2018 m. balandžio 3 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriuje (Utenio a. 4, 229 kab.) priimami tėvų (globėjų) prašymai į Utenos miesto mokyklų pirmas ir penktas klases. Rašydami prašymą tėvai (globėjai) prašomi pateikti vaiko gimimo liudijimą. Detalesnė informacija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. +370 389 64054.

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 6