Aktuali informacija
Renginių planai 2021 m. birželio mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2021 m. birželio 03 d. 07:27

Utenos švietimo centro renginių planas 2021 m. birželio mėn. >>>

 
Dėl Utenos vaikų – lopšelio darželio „Pasaka“ laikino uždarymo PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2021 m. gegužės 31 d. 07:10

Utenos vaikų lopšelio- darželio „Pasaka“ renovacijos darbams užbaigti, Utenos rajono savivaldybės taryba 2021 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. TS-125 „Dėl Utenos vaikų lopšelio – darželio „Pasaka“ laikino uždarymo“ nusprendė nuo 2021 m. liepos 1 d. iki 2021 m. liepos 30 d. laikinai uždaryti ugdymo įstaigą.
Dėl ikimokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų karantino laikotarpiu, didelio vaikų lankomumo vasarą ir vietų trūkumo Utenos miesto ugdymo įstaigose, ieškosime galimybių dalyvauti kitų Utenos vaikų lopšelių – darželių, mokyklų – vaikų darželių organizuojamose veiklose, tik tiems Utenos vaikų lopšelį – darželį „Pasaka“ lankantiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu ir negali vaiko palikti namuose pasitelkiant kitų asmenų pagalbą. Tėvams, kurių vaikai nelankys darželio 2021 m. liepos mėn., mokestis už vaikų išlaikymą darželyje nebus taikomas.
Dėl laikino vaikų institucinio ugdymo poreikio konsultacijas teikia Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto vyr. specialistė Justė Rudokienė tel. 8 389 61 591, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Prašymų priėmimas bus vykdomas 2021 m. birželio 1-14 d. laikotarpiu nuotoliniu būdu, pateikiant prašymo formą el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Tikimės tėvelių supratingumo ir atsiprašome už laikinus nepatogumus.
Prašymo forma >>>

 
Renginių planai 2021 m. gegužės mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2021 m. gegužės 04 d. 09:41

Utenos švietimo centro renginių planas 2021 m. gegužės mėn. >>>

 
INFORMACIJA DĖL PRAŠYMŲ PRIĖMIMO Į MIESTO MOKYKLŲ PIRMAS KLASES PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2021 m. balandžio 30 d. 06:57

Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases bus priimami elektroniniu būdu nuo 2021 metų nuo gegužės 3 d. 8.00 val. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. Anksčiau atsiųsti prašymai nebus registruojami.

Tėvams pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Pirmų klasių mokinių sąrašai mokykloms bus pateikti po birželio 1 d.

Jeigu vaikas nepatenka į pageidaujamą mokyklą, su tėvais bus susisiekta telefonu arba el. paštu po birželio 1 d.

Tėvai prašymus į miesto mokyklų pirmas klases galės pateikti šiais būdais:

  • atsisųti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ,
  • pateikti per elektroninį paslaugų portalą: https://www.epaslaugos.lt (paslauga: „Asmens skundo ar prašymo priėmimas ir nagrinėjimas savivaldybėje“
    Užsakant šią elektroninę paslaugą, reikės pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, t. y. naudojantis asmens tapatybės kortele, mobiliuoju parašu arba USB laikmena);
  • naudojantis E. pristatymo informacine sistema ;
  • Įdedant prašymą į pašto dėžutę, esančią lauke prie centrinio įėjimo į Utenos rajono savivaldybės administracinį pastatą Utenio a. 4, Utena.
Skaityti daugiau...
 
Karantino pakeitimai: nuo gegužės 3 d. į mokyklas grįžta abiturientai PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2021 m. balandžio 30 d. 06:45

abiturientaiNuo 2021 m. gegužės 3 d. į mokyklas leista grįžti abiturientams. Atsižvelgdama į tai, kad abiturientams lieka vis mažiau laiko iki valstybinių brandos egzaminų, bei į tai, kad pradėtas abiturientų skiepijimas, Vyriausybė nutarė nuo gegužės 3 d. ugdymą vidurinio ugdymo programos baigiamosios klasės mokiniams leisti vykdyti mišriu būdu.
Ugdymas abiturientams bus organizuojamas švietimo, mokslo ir sporto ministrės nustatyta tvarka, užtikrinant, kad ne mažiau kaip 50 proc. pamokų vyktų kontaktiniu būdu. Taip pat turės būti užtikrintos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytos asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitos būtinos saugumo sąlygos.

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 8