Priėmimas į pirmas klases PDF Spausdinti El. paštas

BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVELIŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad vadovaujantis Utenos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. TS-42 „Dėl Asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“ 23.9 papunkčiu, tėvams pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Laisvų vietų skaičius Utenos miesto mokyklų pirmose klasėse :

Utenos Vyturių progimnazijoje -10 vietų.

Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius

Informuojame, kad tėvų (globėjų) prašymai į miesto mokyklų pirmas klases priimami elektroniniu būdu nuo 2021 metų nuo gegužės 3 d. 8.00 val. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. Anksčiau atsiųsti prašymai nebus registruojami.

Tėvams pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Pirmų klasių mokinių sąrašai mokykloms bus pateikti po birželio 1 d.

Jeigu vaikas nepatenka į pageidaujamą mokyklą, su tėvais bus susisiekta telefonu arba el. paštu po birželio 1 d.

Tėvai prašymus į miesto mokyklų pirmas klases galės pateikti šiais būdais:

Primename tėvams, kad tiksliai įrašytų vaiko asmens kodą, nes vaiko duomenys yra suvedami naudojant vaikų registravimo ir apskaitos informacinę sistemą.

Jeigu vaikas dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turi specialiųjų ugdymosi poreikių, tėvai turėtų pateikti gydytojo pažymos kopiją apie vaiko negalią, ši informacija reikalinga mokykloms klasių komplektavimui.

Jeigu pageidaujančių mokytis mokykloje yra daugiau, negu mokykla gali priimti, pirmiausia priimami toje mokykloje mokytis pageidaujantys asmenys, gyvenantys mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje.

Į likusias laisvas vietas klasėse gali būti priimti asmenys, negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje: pirmumo teise priimami asmenys, dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje jau besimokančių mokinių broliai (įbroliai), seserys (įseserės) ir arčiausiai mokyklos gyvenantys asmenys pagal prašymo padavimo datą ir laiką.

Jeigu tėvai yra pasirinkę mokytoją, prašyme gali nurodyti mokytojo pavardę, vardą.

Prašymo forma

Dėl  informacijos kreiptis tel. +370 389 64 054, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Aprašas reglamentuoja asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas mokytis pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas bendrojo ugdymo mokyklų paskirtį, programų, į kurias vykdomas asmenų priėmimas, priėmimo kriterijus, dokumentus, kuriuos turi pateikti į mokyklą priimami asmenys, prašymų ir kitų dokumentų priėmimo vietą, pradžią, pabaigą, prašymų registravimo, asmenų priėmimo per mokslo metus tvarką, priimtų į mokyklą asmenų paskirstymo į klases subjektą, kuris nustato priimtų į mokyklą asmenų paskirstymo į klases tvarką ir kriterijus.

Atnaujinta Antradienis, 2021 m. birželio 01 d. 12:37