Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" pedagogai dalyvavo respublikiniame pedagogų forume

 Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" pedagogai dalyvavo  respublikiniame pedagogų forume2014 m. vasario 20 d. Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, vyko pradinio ugdymo aktualijoms skirtas respublikinis pedagogų forumas „Pradinis ugdymas šiandien. Iššūkiai ir galimybės". Forumo tikslas - suteikti galimybę pradinių klasių mokytojams pasidalinti gerąja patirtimi, nuomonėmis ir naujomis idėjomis apie ugdymo turinio integraciją, siekiant veiksmingiau ugdyti mokinių kūrybiškumą.

Respublikiniame pedagogų forume dalyvavo Utenos mokyklos-vaikų darželio Varpelis" pedagogės. Forumo metu vykusioje diskusijose kalbėjo įstaigos direktorė Rita Lekerauskienė ir pavaduotoja ugdymui Diana Grašienė. Pradinių klasių mokytojos metodininkės Nijolė Černiauskienė ir Daiva Česnavičienė pristatė savo parengtą stendinį pranešimą „Ugdomoji veikla netradicinėje veikloje". Forumo metu buvo išklausytas teorinis kursas ir atlikti praktiniai darbai. Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" pedagogai dalyvavo  respublikiniame pedagogų forume

Forume pranešimus, patirtį ir savo įžvalgas pristatė LR Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, Ugdymo plėtotės centro specialistai, Lietuvos edukologijos universiteto dėstytojai, pradinio ugdymo srities specialistai praktikai.