2013 m. spalio 24 d. muzikinė šventė „Auksinis rudenėlis" Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė"

Muzikinės šventės „Auksinis rudenėlis" dalyviai2013 m. spalio 24 d. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė" vyko rajoninė muzikinė šventė „Auksinis rudenėlis". Šventėje dalyvavo Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" kvartetas, vadovė Alma Balynienė ir solistė Daina Kavaliauskaitė, vadovė Asta Straižienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" ansamblis, vadovė Jolanta Patalauskienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Pasaka" duetas, vadovė Nijolė Petravičienė ir solistė Luka Grašytė, vadovė Sigita Jakutavičienė, Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" ansamblis, vadovė Danutė Mačiulienė, Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" solistė Brigita Klimašauskaitė, vadovė Regina Nikitinienė

ir ansamblis, vadovė Agnė Rakauskienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis" trio, vadovė Dalė Pranskūnienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" trio, vadovė Elena Zabukienė, Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas" ansamblis, vadovė Inga Cicėnienė, Visagino vaikų lopšelio-darželio „Auksinis raktelis" ansamblis, vadovė Laima Kajėnaitė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" šokėjai, vadovė Diana Kaziūnienė.

Šventės organizatorius – Utenos vaikų lopšelis-darželis „Voveraitė".

Šventės rėmėjai – Utenos regiono bendruomenės fondas, VŠĮ, UAB „Eko langai", Utenos kredito unija.

Šventę vedė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Meškuotienė, priešmokyklinės grupės ugdytinės Brigita Barčauskaitė, Vesta Šukštaitė ir ikimokyklinės grupės ugdytinė Smiltė Juškaitė.