Kviečiame dalyvauti mokymuose socialinę atskirtį jaučiančius asmenis

Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų vadovų asociacija įgyvendindama Ugdymo plėtotės centro projektą „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias kompetencijas" organizuoja socialinės rizikos, specialiųjų poreikių ir socialinės atskirties asmenų bendrųjų kompetencijų mokymus 11-oje (Alytaus r., Anykščių r., Druskininkų r., Ignalinos r., Rokiškio r., Šalčininkų r., Švenčionių r., Utenos r., Varėnos r., Vilniaus m, Zarasų r.) savivaldybėse 2013 m. liepos, rugsėjo, spalio mėnesiais.
Tikslinė grupė - socialinę atskirtį jaučiantys suaugę asmenys (tai asmenys – neįgalūs asmenys, moterys, auginančios vaikus; asmenys, gyvenantys kaimiškose ir / arba nutolusiose vietovėse ar kitose socialiai apleistose teritorijose; suaugusieji, neįgiję pagrindinio išsilavinimo; asmenys, susiduriantys su mokymosi sunkumais ir / arba nedalyvaujantys švietime ir mokyme; anksti iš švietimo sistemos pasitraukę asmenys; tautinės ir kultūrinės mažumos; imigrantai, prieglobsčio prašantys ir jį gavę užsieniečiai; įkalinimo įstaigose esantys ir iš įkalinimo įstaigų grįžę asmenys).
Programa – mokymų metu dalyviai susipažins su suaugusiųjų laisvalaikio formomis, suaugusiųjų meninės saviraiškos ugdymu, suaugusiųjų pilietiniu ugdymu ir suaugusiųjų finansiniu švietimu.
Utenoje mokymai vyks Utenos Dauniškio gimnazijoje (Vaižganto g. 48) š. m. rugsėjo 26, spalio 23 ir 24 d. nuo 10.00 iki 17.00 val.
Renkamos 3 dalyvių grupės. Vienos grupės dalyvių skaičius – 25 asmenys, viso renkama - 75 asmenų.
Mokymų dalyviams rengiami pietūs ir viena kavos pertrauka.
Mokymus apmoka ES Socialinis Fondas. Baigus mokymus bus išduodamas pažymėjimas.
Registracija Utenoje tel. 61719 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai