Mokinio diena Vyžuonų pagrindinėje mokykloje

Mokinio diena Vyžuonų pagrindinėje mokykloje (2013 m. balandis)Jau trečiąkart Vyžuonų pagrindinėje mokykloje vyksta šventė – Mokinio diena. Ją mokiniams organizuoja mokytojai. Ši diena visada būna pasibaigus pavasario atostogoms, kai mokiniai grįžta į mokyklą. Šventės metu organizuojami įvairūs žaidimai, viktorinos, būna daug linksmybių.
Šiemet Mokinio diena prasidėjo „gudručių kovų" pirmuoju etapu. Vėliau į antrąjį etapą patekę dalyviai kovėsi toliau, o likusieji piešė margučius ir jais padabino mokyklą. Gudručių kovas laimėjo aštuntokė Akvilė Šeikytė.

Mokinio diena Vyžuonų pagrindinėje mokykloje (2013 m. balandis) Ypač smagu buvo dalyvauti sporto salėje vykusiose margučių ridenimo varžybose. Daugiausiai pavasariškai išpuoštų kiaušinių čia susirinko penktokas Tomas Paškevičius.
Mokinio dieną tęsė įvairios sportinės rungtys, suteikusios daug emocijų.
Šventės pabaigoje visi susirinkome bendrai „arbatėlei". Jos metu buvo pasveikinti įvairių rungčių nugalėtojai, aptartas renginys.

Mokinio diena Vyžuonų pagrindinėje mokykloje (2013 m. balandis)