2013 m. balandžio 10 d. Koncertas „Padainuokim ir pašokim" Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė"

Renginio dalyviai2013 m. balandžio 10 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė" vyko koncertas „Padainuokim ir pagrokim". Renginys, kuriame dalyvauja ne tik „Voveraitės" ugdytiniai, bet ir jų šeimos nariai – mamos, tėčiai, močiutės, seneliai, broliai, sesės ir kiti giminės bei draugai, mūsų įstaigoje vyksta jau antrus metus. Šventės organizatorė meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.

Šiemet koncerte dainavo „Giliukų" grupės ugdytinės Vytautės Meškuotytės močiutė Laimutė, pianinu skambino jos sesutė Rugilė. Grojo  „Kiškučių" grupės ugdytinio Kristupo Venslovos broliukai Juozas ir Benjaminas (akordeonas) bei sesutė Abigailė (kanklės). Eiles skaitė „Saulutės" grupės ugdytinės Žemynos Narkūnaitės mama Dainora, o sesutė Liepa su savo šokių partneriu Orestu šoko nuotaikingą pramoginį šokį. „Drugelių" grupės ugdytinio Airido Indrašiaus tėvelis Vaidas grojo sintezatoriumi, „Paukštelių" grupės ugdytinės Vestos Šiukštaitės brolis Redas, kartu su Vesta, pritardamas gitara dainavo dainą „Kirmėliukas Infantino". Luknės Kaziūnaitės mamytė Diana šoko siuitą pagal I. Narkutės dainą „Raudoni vakarai", o Adrijos Janaudytės močiutė Stasė skaitė eiles. Savo piešinių parodą pristatė „Riešutėlių" grupės ugdytinių Kamilės ir Kajaus sesutė Loreta.

Koncerte dalyvavo vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" auklėtojų ansamblis. Moterys atliko M. Tamošiūno ir E. Drėgvos dainą „Pavasaris gimtinėje". Mergaičių kvartetas atliko I. Šeduikienės „Pilką dainą", o solistė Vytautė Meškuotytė dainavo S. Varslausko dainą „Tu esi saulelė". Eilėraštį „Močiutei" deklamavo Vakaris Jankauskas.
Už drąsą ir gerą nuotaiką buvo apdovanoti visi šventės dalyviai. Šventės įspūdžiais renginio dalyviai dalinosi prie arbatos puodelio.
Dėkojame visiems padėjusiems organizuoti ir dalyvavusiems šventėje!

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" informacija