2013 m. balandžio 4 d. Teisinių žinių konkurso „Temidė" II-asis etapas

Teisinių žinių konkurse „Temidė" dalyvavo ir AmsisVioleta Develienė
2013  m. balandžio 4 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 9–12 klasių mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė" II-asis etapas. Konkurse dalyvavo trys komandos: Utenos Dauniškio gimnazijos komanda „Kryžkelė", Utenos „Saulės" gimnazijos komanda „Skydas" ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos komanda „Moralė".
Dalyviai turėjo kūrybiškai prisistatyti, spręsti teisine tema paruoštą testą, pristatyti namuose paruoštą plakatą ir pakomentuoti jo turinį, suvaidinti įvykį ar situaciją iš mokyklos gyvenimo, kurį teisiškai vertino varžovai, ir originaliai atsisveikinti.

Atsakymų tikslumą, pasirodymų kūrybiškumą, originalumą, vertino penkių komisijos narių komanda, kurią sudarė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Utenos rajono apylinkės prokuratūros, Utenos rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus atstovai. Komandoms atlikus konkurso užduotis ir komisijai susumavus rezultatus paaiškėjo, kad I- ąją vietą iškovojo Utenos Saulės gimnazijos komanda „Skydas", kuri ir pateko į teisinių žinių konkurso „Temidė" regioninį III etapą. II vietą laimėjo Utenos Dauniškio gimnazijos komanda „Kryžkelė", trečiąją -Utenos A. Šapokos gimnazijos komanda „Moralė"

Sveikiname visus dalyvius, juos suošusius pedagogus ir dėkojame šauniems sirgaliams!