Slidinėjimo sezonas baigėsi Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ugdytinių triumfu Pabaltijo specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse

Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ugdytiniai su treneriuBaigiantis slidinėjimo sezonui 2013 m. kovo 5-7 dienomis Otepää (Estija) tarptautiniame žiemos sporto šakų centre vyko Pabaltijo specialiosios olimpiados žiemos žaidynės, kuriose dalyvavo gausus slidinėjimo mėgėjų būrys iš Lietuvos, Latvijos, Estijos Respublikų rinktinių ir atskirų Estijos regionų komandų.
Puikiai čia pasirodė Lietuvos SO rinktinės slidininkai, kurią sudarė tik Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ugdytiniai. Suaugusių grupėje po 2 aukso medalius (2,5 km distancijoje ir mišrioje sprinto estafetėje 4x500 m.) iškovojo Pasaulio SO čempionai Rūta Tuskenytė ir Aurimas Jasiulionis. 2 aukso medalius 1 km distancijoje ir estafetėje 4x500 m. pelnė Aušra Burbulytė. Pasaulio SO čempionas moksleivis Robertas Ivanauskas užtikrintai aukso medalius laimėjo 2,5 km distancijoje jaunių grupėje ir estafetėje 4x500 m. Pasaulio SO čempionas Erikas Garbul aukso medalį laimėjo 1 km distancijoje, o moksleivių jaunučių grupėje 1 km distancijoje aukso medalį pelnė Paulius Bačiulis. Jaunučių grupėje 1 km distancijoje bronzos medalis atitekto Ernestui Kasinskui.

Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ugdytinių komanda EstijojePagrindinę komandinę Pabaltijo taurę laimėjo Lietuvos SO, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro slidininkai aplenkę šeimininkų estų ir kaimynų latvių rinktines. Slidininkus startams ruošė kūno kultūros mokytojas, treneris ekspertas, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktorius Zenonas Misiūnas. Lietuvos SO delegacijai vadovavo Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja socialinei priežiūrai ir globai Vilgelmina Rastenienė.Estijoje