2013 m. sausio 11-13 d. Dauniškio gimnazijos vokalininė grupė „Vivo" dalyvavo X sakralinės muzikos konkurse Daugpilyje

Dauniškio gimnazijos vokalininė grupė „Vivo"Violeta Develienė
2013 metų sausio 11-13 dienomis Daugpilyje vyko X sakralinės muzikos konkursas „Sudraba zvani", kuriame dalyvavo Utenos Dauniškio gimnazijos vokalininė grupė „Vivo". Renginys kas antri metai vyksta Daugpilyje, iškilmingoje Vienybės namų salėje. Konkursas „Sudraba zvani" pasižymi ypač aukštu meniniu lygiu ir masiškumu- šiemet renginyje dalyvavo 67 kolektyvai, kurie buvo skirstomi į grupes pagal tipą į chorus ir ansamblius.

Dauniškio gimnazijos vokalininė grupė „Vivo" su vadove A.SkeirieneAnsamblių kategorijoje vienoje grupėje varžosi moksleivių, jaunimo, ir suaugusiųjų kolektyvai. Utenos Dauniškio gimnazijos vokalininė grupė „Vivo" varžėsi ansamblių grupėje su ansambliais iš Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Lietuvos. Komisija, kurią sudarė žymūs chorvedžiai: kompozitoriai Romans Vanags (Riga, Latvija) žiuri pimininkas, Vitaly Rauzo (Vitebskas, Baltarusija), Peter Savinkov (Maskva, Rusija), Gintautas Venislovas (Vilnius, Lietuva), Aida Zaytseva (Kijevas, Ukraina) ir Edgars Znutinsh (Daugpilis, Latvija) gerai įvertino "Vivo" pasirodymą.Ansamlis ir vadovė Asta Skeirienė pelnė II laipsnio diplomą. Tai yra aukštas ir garbingas įvertinimas, nes konkurentai buvo tikrai stiprūs meno ir muzikos mokyklų mokinių bei profesionalūs suaugusiųjų kolektyvai.diplomas

"Vivo" šiame konkurse dalyvavo jau trečią kartą - 2009 ir 2011 metais taip pat pelnyti II laipsnio diplomai. Anksčiau tame pačiame konkurse varžydavosi ir solistai. 2009 metais konkurse dalyvavo ir grupės solistė Jurgita Skeirytė, kuri solistų kategorijoje, kurioje varžėsi 14 solistų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos laimėjo I vietą.