2012 m. rugsėjo 10-15 d. Sėkmingi Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro sportininkų startai Specialiosios olimpiados lengvosios atletikos varžybose Rusijoje

Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro sportininkai su treneriuSpecialiosios olimpiados lengvosios atletikos varžybose, kurios 2012 m. rugsėjo 10-15 dienomis vyko Pavolgio Marių Respublikos sostinėje Yoškar Ola, dalyvavo 32 Europos, Azijos valstybių ir Rusijos regionų komandos. Varžybos buvo surengtos puikiai įrengtame, šiuolaikiniame stadione „Družba".
Gerų rezultatų čia pasiekė SO devynių lengvaatlečių rinktinė, kurios sudėtyje buvo penki Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro sportininkai. Kaip ir buvo tikėtasi, puikiai rungtyniavo centro gyventoja, Utenos prekybos darbuotoja Rūta Tuskenytė, iškovojusi 3 aukso medalius 1500, 300 metrų distancijose ir moterų estafetėje 4x100 m. Aukso medalius moterų estafetėje 4x100 m. iškovojo ir Kristina Martinonytė bei Aušra Burbulytė. Dar po vieną aukso medalį 1500 m. ir 100 m. distancijose iškovojo Aurimas Jasiulionis ir Erikas Garbul. Vyrų estafetėje 4x100 jie laimėjo sidabro medalius. Erikas Garbul sidabro medalį iškovojo ir 200 m. distancijoje. Kristina Martinonytė ir Aušra Burbulytė savo grupėse bronzos medalius iškovojo 200 m. distancijose. Sportininkus varžyboms rengė Zenonas Misiūnas.
Po sėkmingų varžybų iš Rusijos sugrįžę uteniškiai jau pradėjo ruoštis naujiems startams. 2013 m. sausio 23 – vasario 6 dienomis Pietų Korėjoje vyks Pasaulio SO žiemos žaidynės. Lietuvos SO rinktinės sudėtyje iš 8 registruotų sportininkų šiame pasauliniame forume dalyvaus net 6 uteniškiai – 4 slidininkai ir 2 sniegaeigininkai.