Utenos Dailės mokyklos absolventų kūrybos paroda „Žiburio" pradinės mokyklos „Aitvaro" galerijoje
Paroda „Žiburio" pradinės mokyklos „Aitvaro" galerijoje2012 m. sausis. Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos „Aitvaro" galerijoje svečiuojasi Utenos Dailės mokyklos ugdytinių kūrybos paroda. Tai 32-osios laidos absolventų kūrybiniai  darbai.Visi labai saviti, spalvingi, įdomūs. Daugelis mokyklos pradinukų jau suskubo apžiūrėti vyresniųjų darbus, rinkosi mėgstamiausius autorius, džiaugėsi spalvomis ir dailininkų fantazija. Smagu, kad vaikai turi galimybę ir mokosi vertinti, argumentuotai išsakyti savo nuomonę apie kitų kūrinius. Ši paroda veiks iki kovo mėnesio. Pavasarį „Aitvaro" galeriją tradiciškai papuoš ketvirtokų piešiniai.