English Verse 2024

352024 m. balandžio 19 d. Aukštakalnio progimnazijoje vyko Utenos rajono 5–8 klasių mokinių skaitovų konkursas anglų kalba „English Verse 2024“. Konkurso eilėraščių tema buvo „Feelings“ („Jausmai“). Konkurse dalyvavo 27 skaitovai iš keturių rajono mokyklų (Aukštakalnio, Krašuonos, Vyturių progimnazijų bei Užpalių gimnazijos). Dalyvius pasveikino Jolita Kaziliūnė, Aukštakalnio progimnazijos direktorė ir Vaida Vaitiekėnienė, Aukštakalnio progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė, renginio organizatorė. Inscenizuotą sveikinimą pagal Nina Simone dainą „Feeling Good“ („Jaučiuosi gerai“) atliko Aukštakalnio progimnazijos būrelio „Čia ir dabar“ nariai (vadovė – Vaida Vaitiekėnienė, Aukštakalnio progimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė).

Kol komisija skaičiavo balus, konkurso dalyviai galėjo stebėti Aukštakalnio progimnazijos būrelio „Čia ir dabar“ atliekamus pasirodymus: trumpus vaidinimus „The Happy Club“ (Jimmy Brunelle vieno veiksmo komedija) ir „12 Angry Pigs“ (Wade Bradford originali 10 minučių „12 piktų vyrų“ parodija).
Sveikiname nugalėtojus!
5-ųjų klasių skaitovų grupėje:
I vietą užėmė – Afroditė Širvelytė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Aušra Valaitienė);
II vietą – Domas Sadula (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Aušra Valaitienė);
III vietą – Salomėja Kalinauskaitė (Vyturių progimnazija, mokytoja Ramunė Sabaliauskienė).
6-ųjų klasių grupėje:
I vietą užėmė – Adrija Šeduikytė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Aušra Valaitienė);
II vietą – Viltė Pipiraitė (Krašuonos progimnazija, mokytoja Daiva Rimšienė);
III vietą – Viltė Ilčiukaitė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Vida Pelėdienė).
7-ųjų klasių grupėje:
I vietą užėmė – Rimgaudas Ruzgus (Užpalių gimnazija, mokytoja Jūratė Kirdeikienė);
II vietą – Eva Bitautaitė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Kristina Indrašienė);
III vietą – Gabija Milė (Vyturių progimnazija, mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė);
III vietą – Gabija Černiauskaitė (Vyturių progimnazija, mokytoja Rima Paukštienė).
8-ųjų klasių grupėje:
I vietą užėmė – Urtė Guigaitė (Krašuonos progimnazija, mokytoja Grita Morkienė);
II vietą – Matas Rudokas (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Vaida Vaitiekėnienė);
III vietą – Viltė Šavynytė (Aukštakalnio progimnazija, mokytoja Vida Pelėdienė).

Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Aukštakalnio progimnazijos bei „Oxford University Press“ atstovybės Lietuvoje įsteigtais prizais ir padėkomis.
Žiūrovų prizus, kuriuos įsteigė Aukštakalnio progimnazijos direktorė, šiais metais pelnė:
5-ųjų klasių grupėje – Domas Sadula (Aukštakalnio progimnazija);
6-ųjų – Tajus Skubiejus (Užpalių gimnazija);
7-ųjų – Gabija Milė (Vyturių progimnazija);
8-ųjų – Urtė Guigaitė (Krašuonos progimnazija).
Specialus, saldus komisijos simpatijų prizas atiteko Tajui Skubiejui iš Užpalių gimnazijos.