Europos judumo savaitė Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“

20230922 1001242023 m. rugsėjo 18 dieną Europos judumo savaitę – didžiausią pasaulyje tvaraus judėjimo iniciatyvą - pradėjome aktyviai sportuodami. Priešmokyklinio ugdymo „Žvirbliukų“ grupės vaikai Daugiafunkciame sporto centre susipažino su rankinio žaidimu.

Rugsėjo 19 d., antradienį, vyko smagūs sportiniai užsiėmimai vaikams su ikimokyklinio ugdymo mokytoja Brigita Kavolėliene ir kineziterapeuto padėjėja Martyna Šaltenyte.

Rugsėjo 20 d., trečiadienį - vaikai sportavo su savo grupės draugais lauke, o vaikų poilsio metu vyko draugiškos mokytojų kvadrato varžybos.

Rugsėjo 21 d., ketvirtadienį, dviratukų ir paspirtukų varžybos ir judrūs žaidimai vaikams Dauniškio gimnazijos stadione.

Rugsėjo 22 d., penktadienį - Solidarumo bėgimo akcijoje priešmokyklinukai ir vyresnieji vaikai bėgo aplink Dauniškio ežerą, mažesni žingsniavo Dauniškio ežero poilsio zonos miško takeliu, o patys mažiausi  įveikė solidarumo metrus palei darželio tvorą.

Mūsų renginių dėmesys – tvariam ir smagiam vaikų, jų mokytojų bei visų darželio darbuotojų judumui.