VšĮ American English School anglų kalbos stovykla Utenos miesto mokiniams

amesVšĮ American English School, Utenos filialas vykdydamas projektą „Eco English only 7-13 metų vaikams“, finansuojamą Utenos rajono savivaldybės administracijos biudžeto lėšomis, 2021 metų birželio 21 - liepos 2 dienomis organizavo dviejų savaičių anglų kalbos stovyklą Utenos miesto mokiniams. Stovyklos metu mokiniai lavino kalbines kompetencijas, plėtė žodyną apie laisvalaikio veiklas lauke, gamtą, rūšiavimą, ekologiją, mus supančią aplinką, planetas, gyvūniją, sveiką gyvenseną, virusus. Mokiniai praturtino žodyną, tobulino kalbėjimo bei klausymo įgūdžius, žiūrėjo video įrašus, mokėsi dirbti porose ir grupėse, lavinokomandinio darbo įgūdžius, atliko projektus bei kūrybines užduotis gamtoje.

Dauguma ugdymo(si) veiklų vyko lauke, kurių metu mokiniai žaidė judriuosius ir aktyvius kalbą lavinančius žaidimus, atliko gamtines užduotis, stebėjo gamtą.

Dėkojame Utenos rajono savivaldybės administracijai už projekto „Eco English Only 7-13 metų vaikams“ projekto finansavimą.

2021_08_ames_stovykla
2021_08_ames_stovykla1