Utenos savivaldybės mokyklų lyderystės renginys „Lyderystės raiška pokyčių valdyme

2020 m. rugpjūčio 28 d. Utenos r. Sudeikių daugiafunkciame  centre vyko Utenos savivaldybės mokyklų lyderystės  renginys „Lyderystės raiška pokyčių valdyme", kuriame dalyvavo Utenos rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovai.

Romualdas Kraulišas, Utenos r. savivaldybės administracijos, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas pristatė  Švietimo būklę šalyje ir savivaldybėje  "Investicijos į švietimą ir inovacijos: telkiančios, skatinančios, įgalinančios". Kalbėjo   apie "Lyderių laikas 3" projekto  vyksmą   Utenoje, jo siekius, sėkmes ir planus  Virginija Vaitiekienė,  Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja. Pristatyti stažuotės Suomijos  mokyklose  įspūdžiai ir kitoks ugdymas (stažuotės dalyviai-  Rimantas Žvirblis,  Rasa Drungienė, Viktorija Vilūnienė).

Pasitarimo  metu aptartas pasiruošimas  naujiems mokslo metams, mokyklų veikla organizuojant ugdymą ypatingu šaliai metu.