Adolfo Šapokos gimnazijos ryžtinga naujų mokslo metų pradžia

ASGUtenos Adolfo Šapokos gimnazijos direktorius Saulius Brasiūnas sveikindamas bendruomenės narius naujų mokslo metų proga sakė, jog šis ruduo žada nemažai pokyčių, tačiau net neabejojo, jog gimnazija yra pasiruošusi iššūkiams ir atradimų kupiniems mokslo metams. Tad jau galime džiaugtis ryžtinga bei veiklia rudenio pradžia.
Rugsėjo 4 d. suorganizuota tradicinė išvyka pirmų klasių mokiniams „Susipažinkime“. (https://www.instagram.com/p/BnWovAAn6iU/?utm_source=ig_web_options_share_sheet)

Rugsėjo 6 d. dalis mūsų gimnazijos mokinių lankėsi Kauno Žalgirio arenoje ir stebėjo pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo Grand Prix etapą „Amber Cup“. Tą pačią dieną gimnazijos šokių kolektyvo „Motus“ merginos „Utenio“ stadione dalijosi gera nuotaika bei šventės „Futbolo fiesta“ dalyvius kvietė judėti šokio ritmu.
Rugsėjo 8 d. mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvavo Utenos miesto 757-ojo gimtadienio šventėje.
Rugsėjo 13 d. gimnazijos aktų salėje vyko Sveikatingumo pamoka pirmų ir antrų klasių mokiniams.
Per pirmą naujų mokslo metų istorijos pamoką „Kodėl mokykla, kurioje mokysiuosi, vadinasi Adolfo Šapokos vardu?“ pirmokai Atminimo kambaryje apžiūrėjo esančią ekspoziciją, išklausė mokytojų pasakojimų, atliko užduotis ieškodami informacijos mokytojos B. Kairienės knygoje „Istoriko Adolfo Šapokos gyvenimas ir veikla“, o antrų klasių gimnazistai per pilietiškumo pamokas apsilankė Grybeliuose, istoriko A. Šapokos tėviškėje.
Apie visas tradicines ir netradicines, tačiau įdomias, saviraišką skatinančias gimnazijos veiklas plačiau galite skaityti internetiniame tinklapyje https://asg.utena.lm.lt.

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos informacija