2018 m. balandžio 11 d. kviečiame į II Lietuvos mažųjų žaidynių etapą

2018 04 11 Utenos vaikų lopšelis-darželis „Gandrelis“ kviečia dalyvius ir sirgalius į II Lietuvos mažųjų žaidynių etapą, kuris vyks 2018 m. balandžio 11 dieną 10 val. Utenos Dauniškio gimnazijos sporto salėje. Antrame etape dalyvauja Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“, „Saulutė“, „Želmenėlis“, „Voveraitė“ mažųjų sportininkų komandos, iš kurių dvi komandos nugalėtojos vyks į Panevėžyje vyksiantį III etapą.
Lietuvos mažųjų žaidynių projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslai: 1. Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį. 2. Skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.