Utenos Vyturių progimnazijos mokiniai IX-osios kasmetinės fotografijų ir dailės darbų parodos „Vandens karalystėje“ laureatai

Vanduo mus supa nuo pat gimimo, tai neatsiejama gyvybės dalis. Tad šių metų išskirtinis bruožas — kritulių kiekis, padiktavo temą kasmet Sartų ir Gražutės regioninių parkų direkcijos organizuojamam fotografijų ir dailės darbų konkursui. 2017 m. lapkričio 22 dieną direkcijoje atidaryta IX-oji fotografijų ir dailės darbų paroda — „Vandens karalystėje“. Šiais metais parodoje dalyvavo rekordinis moksleivių skaičius. Netoli 140 moksleivių iš Antazavės, Dusetų, Juodupės, Jūžintų, Kamajų, Rokiškio, Salako, Utenos ir Zarasų mokyklų konkursui pateikė fotografijos ir dailės darbus. Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai: Adrija Dijokaitė, Dovydas Juodzevičius, Ema Vaitkevičiūtė, Emilija Skrebelytė, Evelina Lumbytė, Gabija Šlepetytė, Kajus Kavolėlis, Kamilė Vagnoriūtė, Karolina Daubaraitė, Liucija Grušeckaitė, Liudas Remeika, Nedas Dijokas, Rokas Širvys, Simona Vilimaitė, Tadas Rimša ir Viltė Tumėnaitė.

IMG_20171122_100527
IMG_20171122_110030
IMG_20171122_115131
IMG_20171122_115238
katalogas
1/5 
start stop bwd fwd

Viltės foto šia tema konkursui siuntė ir biologijos mokytoja Valda Bikutė. Visiems fotografijų ir dailės darbų konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai bei parodos katalogai. Galiausiai buvo paskelbti ir parodos laureatai. Fotografijos darbų kategorijoje išskirti šeši įdomiausių darbų autoriai, iš kurių du darbai Utenos Vyturių progimnazijos mokinių - penktokės Evelinos Lumbytės ir aštuntoko Roko Širvio. Dailės mokytoja Edita Ramelienė džiaugėsi mokinių pasiekimais ir kalbėjo, kad tai geriausias paskatinimas, tolimesniems kūrybiniams ieškojimams. Tuo renginys nesibaigė, po padėkų ir diplomų įteikimo dalyvių laukė vaišės, jie aptarinėjo savo ir kitų mokinių darbus, lankėsi Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspozicijoje, Dusetų meno galerijoje, bei meno mokykloje, kur ne tik apžiūrėjo autorių darbus, bet ir gyvai bendravo su dailininku Alvydu Stausku. Sveikiname laureatus, džiaugiamės dalyvių darbais. Fotografijų ir dailės darbų parodą — „Vandens karalystėje“ aplankyti galima darbo dienomis Sartų regioninio parko lankytojų centre, adresu: Vytauto g. 5, Dusetos, Zarasų r.


Dailės mokytoja Edita Ramelienė