Vyžuonų pagrindinė mokykla projekte „Pasakų pasaulis"

Projekto dalyviai PrancūzijojeVyžuonų pagrindinė mokykla nuo 2010 m. rugsėjo mėn. dalyvauja tarptautiniame Comenius projekte „Pasakų pasaulis". Šio projekto dalyvės yra ir Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Turkijos, Rumunijos, Lenkijos mokyklos.

Projektas skirtas 1-5 klasių moksleiviams, priešmokyklinukams ir ikimokyklinukams. Projekto veikla įtraukta į mokyklos ugdymo ir pamokų teminius planus bei neformalųjį ugdymą. Viso projekto metu naudojamos informacinės technologijos, kūrybinis procesas rodomas bendrame tinklapyje.

2011 m. kovo 14-21 dienomis projekto partnerių kvietimu mūsų mokyklos projekto komanda lankėsi Prancūzijoje, Ecole elementaire Michel HOCQUARD pradinėje mokykloje, nedideliame Epaignes miestelyje. Vizito metu susitiko visų, projekte dalyvaujančių, mokyklų komandos, buvo aptarta pirmo pusmečio veikla. Kiekviena mokykla pristatė savo veiklos ataskaitą. Aptarėme, kaip sekėsi įgyvendinti šio etapo tikslus ir uždavinius. Ecole elementaire Michel HOCQUARD mokykla nedidelė, bet jauki. Joje mokosi mokiniai nuo 4  iki 11 metų amžiaus.

Mūsų komanda liko sužavėta prancūzų ramumu, santūrumu, jų kultūra. Vizito Prancūzijoje metu aplankėme Honfleur kurortinį miestelį, kur Sena įteka į Lamanšo sąsiaurį. Pamatėme įspūdingą Saint Michel vienuolyną ir nedidelį miestelį, įsikūrusį saloje. Šis miestelis turistinis, jame daug parduotuvėlių, viešbučių, kavinukių. Normandijos pakrantėje lankėme Omaha Beach kapines, kur palaidoti žuvę Antrojo pasaulinio karo metu šioje pakrantėje išsilaipinusių sąjungininkų pajėgų kariai.

Prieš išskrisdami į namus, aplankėme Prancūzijos sostinę Paryžių. Gėrėjomės nuostabiais architektūros paminklais: Sacre-Coeur bažnyčia, Triumfo arka, Luvru, Notre Dame katedra, Eifelio bokštu. Į namus grįžome kupini įspūdžių ir pasiryžimo toliau tęsti darbus, susijusius su šiuo projektu.

Projekto koordinatorės Jūratė Kirdeikienė

Rita Morozovienė

2001_04_Vyzuonu_projektas
2001_04_Vyzuonu_projektas (1)
2001_04_Vyzuonu_projektas (2)
2001_04_Vyzuonu_projektas (3)
2001_04_Vyzuonu_projektas (4)
2001_04_Vyzuonu_projektas (9)
1/6 
start stop bwd fwd