2011 m. kovo 9 d. Utenos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Olimpiados dalyviai2011 m.  kovo 9 dieną į Utenos mokyklą - vaikų darželį „Eglutė" rinkosi geriausi rajono mokyklų ketvirtokai matematikai. Smagu, kad šiemet sulaukėme net 19 ketvirtokų. Susirinkusius pasveikino mokyklos – vaikų darželio „Eglutė" etnografinis kolektyvas (vadovė Danutė Mačiulienė). Sėkmės, gero susikaupimo vaikams linkėjo direktorė Gražina Skardžiuvienė. Su olimpiados naujovėmis ir darbo tvarka supažindino Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vyresnioji specialistė Zita Sabelkienė.
Kol mokiniai sprendė nelengvas užduotis, juos palydėję mokytojai irgi turėjo veiklos. Mokytojos mokėsi piešti ant stiklo. Nauja ir įdomi veikla visoms labai patiko. Kaip sakė pačios mokytojos, tai geras ir naudingas atsipalaidavimas. Apie olimpiadą ir smagiai praleistą laiką primins šaunūs darbai.
Po ilgoko darbo visi dalyviai ir jų mokytojai pasivaišino arbata, sausainiais ir vėl rinkosi į salę. Ketvirtokams buvo įteiktos Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus padėkos už dalyvavimą rajono ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje.
Komisija ištaisė darbus ir paaiškėjo olimpiados nugalėtojai. Pirma vieta atiteko Juozapui Venslovui iš Aukštakalnio pradinės mokyklos (mokytoja E. Ivonienė), antroji - Evaldui Kairiui iš Rapolo Šaltenio pagrindinės mokyklos (mokytoja R. Šerienė), trečioji - Haroldui Butavičiui iš Krašuonos pagrindinės mokyklos ( mokytoja A.Kazlauskienė). Sveikiname nugalėtojus, o visiems kitiems dalyviams linkime sėkmės mokantis matematikos.
Kitais mokslo metais mokykloje- vaikų darželyje „Eglutė" ir vėl lauksime gausaus dalyvių būrio.

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" pradinių klasių mokytoja metodininkė D.Bagdonienė

 

2011_03_matematika