Tarptautinis profesinės raidos seminaras „Mokslas, aplinka ir verslumas eTwinning projektuose" Varšuvoje

2015 10 11 Twinning (1)2015 m. spalio 8-11 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokytoja Asta Adiklienė kartu su kolegėmis Virginija Guigaite iš Panevėžio, Romualda Sočikiene iš Vilniaus ir Vitalija Jančiauskiene iš Tauragės vyko į tarptautinį profesinės raidos seminarą „Mokslas, aplinka ir verslumas eTwinning projektuose" Varšuvoje, Lenkijoje. Seminare dalyvavo apie 120 mokytojų iš 24 Europos valstybių.
Užsiėmimų metu buvo pristatytos įvairios veiklos ir projektai, kurie vyksta Europos. Mokymai vyko Warsaw Plaza viešbutyje, vėliau seminaro dalyviai lankėsi Koperniko mokslo muziejuje, dalyvavo kūrybos dirbtuvėse bei aplankė Varšuvos senamiestį. 2015 metai – tai profesionalus mokytojų bendravimas ir bendradarbiavimas įvairiuose susitikimuose Europoje dalinantis patirtimi.

2015 10 11 Mokytoja A.Adiklienė pasidžiaugė, kad pasirinktos darbo grupės buvo labai naudingos. "Susipažinau su lektorių vykdoma veikla ir jų patirtimi savo veiklą pritaikant eTwinning projektuose. Pasirinkau darbo grupes: „Pradžia su Scratch", kurią pristatė Katarzyna Zawila-Dudzik iš Lenkijos; „IKT
įrankiai matematikos projektuose", kuriuos pristatė Jolanta Grzywnowicz iš Lenkijos; „Programavimas su Minecraft", kurį pristatė Kamil Sijko su kolega iš Lenkijos; „Kaip parašyti gerą eTwinning projektą", kurį pristatė Pawel Czaplinski iš Lenkijos ir Massimiliano D'Innocenzo iš Italijos; „Google Earth", kurį pristatė Marco Neves iš Portugalijos; „Mokslo projektai ir mokinių kompetencijos", lektorė iš Lenkijos Urszula Utnicka"- dalijosi įspūdžiais pedagogė.