2015 m. kovo 22 d. Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė kviečia paminėti paskutiniojo Aukštaitijos partizano Antano Kraujelio 50—tąsias žūties metines

2015 03 20Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė 2015 m. kovo 22 d. kviečia paminėti paskutiniojo Aukštaitijos partizano Antano Kraujelio 50-ąsias žūties metines Norinčius dalyvauti gyvoje istorijos pamokoje kviečiame dalyvauti Jaunųjų šaulių, moksleivių ir visuomenės pagarbos žygyje į partizano Antano Kraujelio žūties vietą Papiškių kaime. Žygį- gyvą istorijos pamoką ves istorijos mokslų daktaras, šaulys, Vilniaus universiteto dėstytojas Norbertas Černiauskas. Žygis prasidės 9 val. nuo Laisvės kovų muziejaus (Stoties g. 39) ekspozicijos „Partizanai. Vienui vieni/bendrai kartu" pristatymu. Norintys dalyvauti žygyje registruojasi tel. 8 614 73 788 iki kovo 16 d.
Registruokitės, nes be registracijos galite likti be pietų...

Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinės informacija