2014 m. balandžio 9 d. Krepšinio diena Aukštakalnio progimnazijoje

2014 m. balandžio 9 dieną Aukštakalnio progimnazijos sporto salėje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp jungtinės Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ir Utenos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnų rinktinės bei mūsų mokyklos vaikinų komandos, kurią sudarė:
1. Ugnius Nikitinas, 7d klasė
2. Aurimas Navadničėnas, 8c klasė
3. Žygimantas Bareikis, 8c klasė
4. Augis Bražiūnas, 8c klasė
5. Žygimantas Čyvas, 8a klasė
6. Kasparas Gaižauskas, 8e klasė
7. Rytis Jakštas, 8e klasė
8. Mykolas Sinica 8e klasė
9. Robertas Valaika, 8c klasė
10. Laurynas Beikus, 8a klasė
Rungtynės vyko labai azartiškai ir kovingai. Tris kėlinius mūsų mokyklos vaikinų komanda kovėsi taškas į tašką, nors pareigūnų komanda ir išsiskyrė dideliu ūgiu bei patirtimi. Tik ketvirto kėlinio pabaigoje išryškėjo jungtinės pareigūnų rinktinės pranašumas ir varžybos baigėsi pareigūnų pergale 107:88.
Šios draugiškos krepšinio rungtynės – tai ne tik bendradarbiavimas, bet ir prevencinė veikla, siekiant sumažinti nepilnamečių nusikalstamumą.

1
2
4
5
6
7
8
9
1/8 
start stop bwd fwd