2014 m. kovo 21 d. Dauniškio gimnazijoje tradiciškai paminėta astronominio pavasario šventė Pavasario lygiadienis

Utenos Dauniškio gimnazijoje tradiciškai paminėta astronominio pavasario šventė Pavasario lygiadienisVioleta Develienė
2014 m. kovo 21 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje tradiciškai paminėta astronominio pavasario šventė Pavasario lygiadienis. Susibūrimo metu fizikos mokytojas S.Pukėnas su pagalbininkais pasakojo apie lietuvių liaudies papročius švenčiant pavasario lygiadienį.

Saulės stebykloje smilko kadagiai, skambėjo ragų garsai ir dainos, buvo galima pasivaišinti keptomis bulvėmis. Renginyje dalyvavo Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai ir direktorė Milda Survilienė. Po pavasarinių lygiadienio apeigų mokiniai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Rimvydo Čekuolio, žaidė florbolą, tokiu būdu linksmai pažymėdami pavasarį.