UVJOS „Apskritasis stalas” kviečia prisidėti, kuriant instaliaciją, skirtą Utenos miesto šventei

Artėjant mokslo metų pradžiai, artėja ir didžiausias Utenos renginys – miesto šventė. Šiemet ji įvyks rugsėjo 7 d. Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas" (UVJOS „Apskritasis stalas") – atsakinga už jaunimo taško koordinavimą.

Sutelkdami Utenos jaunimą į vieną vietą – kviečiame prisidėti ir tave! Prisidėk kuriant instaliaciją. Miesto šventės metu UVJOS „Apskritasis stalas" kvies miesto gyventojus savo linkėjimus ir sveikinimus Utenai palikti ant... kėdžių! Kur nors namie, rūsyje ar balkone mėtosi nebereikalinga kėdė? Atnešk ją trečiadieni mums ir ji taps meno šedevru skirtu 752 – ajam Utenos miesto gimtadieniui!

Jei turi nereikalingą kėdę ir gali ją padovanoti, 15 – 18 val. UVJOS "Apskritasis stalas" biure (adresas: Maironio g. 8, Šaulių namų antrame aukšte) atsakingi žmonės tavęs lauks kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį. Jei laikas netinkamas, susisiek su Živile el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 862725575 ir susitark dėl tau tinkamo laiko!