Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia mokyklas, kitas ugdymo įstaigas dalyvauti pilietinėje akcijoje „Lietuva kviečia“

Lietuva kvieciaLietuva kviečia“ socialiniame tinkle Facebook

2018 metų akcijos tikslas:

• paskelbti apie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kuo daugiau pasaulio šalių,
  • pakviesti visus Lietuvos draugus jį švęsti kartu.

Kartu su savo klase, grupe ar kolegomis:

Nuo 2018 m. vasario 12 d. iki kovo 11 d. jums patogiu metu surenkite virtualią (pvz. Skype) konferenciją – susisiekite bei pabendraukite su savo bendraamžiais bet kurioje pasaulio šalyje, pristatykite jiems Lietuvai svarbią datą, savo šalį, mokyklą, klasę, savo pomėgius. Virtualios konferencijos metu sukurkite bendrą nuotrauką ar nuotraukų koliažą-sveikinimą Lietuvai Valstybės atkūrimo dienos proga ir jį atsiųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  iki 2018 m. kovo 16 dienos arba pasidalinkite ja Facebook paskyroje.

Kaip dalyvauti:

• Aptarkite galimybę dalyvauti pilietinėje akcijoje su klasе, klasės auklėtoju, mokytojais ar mokyklos administracija.
  • Užmegzkite kontaktą su bet kurioje kitoje šalyje besimokančiais bendraamžiais, jų mokytojai, susitarkite dėl virtualios konferencijos datos.
  • Užsiregistruokite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nurodydami numatomą virtualios konferencijos datą, preliminarų dalyvių skaičių, abiejų ugdymo įstaigų (Lietuvos ir užsienio valstybės) pavadinimus ir atsakingo asmens vardą, pavardę, kontaktus.
  • Pasidomėkite techninėmis konferencijos galimybėmis (internetiniu ryšiu, kompiuteriu(-iais), garso įranga ir kt. )
  • Pasirenkite ir su partneriais aptarkite pokalbio-konferencijos planą.

Verta dalyvauti, nes:

• ši akcija – veiksminga priemonė, ugdanti moksleivių kūrybingumą, tarpkultūrinio bendradarbiavimo gebėjimus, pilietines nuostatas ir pasididžiavimą savo šalimi . Taip pat leidžianti realiose situacijose panaudoti užsienio kalbų žinias.
  • visos dalyvaujančios mokyklos gaus Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pasirašytas padėka.