2022 m. NVŠ programos PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Trečiadienis, 2022 m. gruodžio 28 d. 12:30

2022 metais neformalaus vaikų švietimo (toliau - NVŠ) programoms, kurios finansuojamos iš Valstybės biudžeto, vykdyti Utenos rajono savivaldybei skirta 189 tūkst. eurų. NVŠ programas vykdo neformaliojo švietimo įstaigos, laisvieji mokytojai ir kiti švietimo teikėjai. Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2022 m. sausio 10 d. įsakymu Nr. V-46 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimo ir administravimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Dalis programų veiklų organizuojamos ir vasaros atostogų metu. Užsiėmimai vyksta pagal su mokiniais suderintą grafiką, ne rečiau kaip po 2 pedagogines valandas per savaitę arba ne mažiau kaip 8 pedagogines valandas per mėnesį.
2022 metais buvo akredituotos ir įgyvendinamos kontaktiniu būdu 48 programos. Jas teikė 27 NVŠ teikėjai: 19 laisvieji mokytojai, 3 viešosios įstaigos, 2 asociacijos ir 3 biudžetinės įstaigos. Dalyvavo programose daugiau nei 1200 mokinių. Mokiniai galėjo rinktis sporto, anglų kalbos, robotikos, šokių, teatro programas. Daugiausia mokiniai rinkosi sporto programas, jau keletą metų populiarumu nenusileidžia ir robotikos programos. Visos 2022 metais skirtos Neformalaus vaikų švietimui lėšos įsisavintos pilnai.

Atnaujinta Trečiadienis, 2022 m. gruodžio 28 d. 12:40