2015 m. kovo 18 d. Įsidarbinimo galimybių barometro pristatymas

2015 03 18Šiuo metu kas ketvirtas jaunas žmogus neturi pastovaus darbo, todėl jaunimo nedarbo mažinimas Lietuvoje išlieka vienas iš svarbiausių socialinės politikos prioritetų. Jaunimui stinga žinių apie greitai kintančią situaciją darbo rinkoje. 2015 m. kovo 18 d. Utenos verslo informacijos centre vyko darbo rinkos prognozės ir įsidarbinimo galimybių barometro 2015 m. pristatymas, kuriame buvo kviečiami dalyvauti mokiniai, mokytojai, studentai, verslo sektoriaus atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys. Pranešimus skaitė Utenos TBD Darbo išteklių skyriaus vedėja M.Kirilovienė, vedėjo pavaduotojas A.Šaltis ir Utenos TBD Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja V.Jaruševičienė. Renginio metu pristatyta situacija darbo rinkoje, 2015 m. darbo rinkos prognozė bei 2015 m. įsidarbinimo galimybių barometrai.
Kartu buvo pateikiama informacija apie Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimą, jaunimo garantijų iniciatyvos koordinacinio komiteto ir komisijų veiklą, pristatomas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2014 m. lapkričio 27 d. įsakymu Nr. A1 – 584 patvirtintas Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo planas 2014-2020 m. Jaunieji renginio dalyviai supažindinti su Jaunimo darbo centro teikiamomis paslaugomis bei profesijos rinkimosi žingsniais ir galimybėmis.

Įsidarbinimo galimybių barometras 2015 m. Lietuvoje >>>

Įsidarbinimo galimybių barometras 2015 m. Utenos apskrityje >>>