Aktuali informacija
Renginių planai 2024 m. kovo mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2024 m. kovo 06 d. 20:58

Utenos švietimo centro 2024 m. kovo mėn. renginių planas →

2024 m. vasario 8 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje priimti sprendimai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2024 m. vasario 12 d. 14:53

2024 m. vasario 8 d. vykusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje sprendimu Nr. TS-8 patvirtintas Utenos rajono savivaldybės gimnazijų dalyvaujamojo biudžeto įgyvendinimo tvarkos aprašas, kuriuo reglamentuojama Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų Utenos rajono gimnazijose besimokančių mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų idėjų pasiūlymų teikimo, vertinimo ir atrankos, projektų įgyvendinimo, finansavimo ir atsiskaitymo tvarka.

Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė projektui „Utenos Vyturių progimnazijos sporto aikštyno modernizavimas, pritaikant bendruomenės poreikiams“ (2024 m. vasario 8 d. sprendimas Nr. TS-10)

Taip pat 2024 m. vasario 8 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-18 patvirtinti  įkainiai už pagrindinės sesijos valstybinių ir mokyklinių brandos egzaminų vykdymą, mokyklinių brandos egzaminų kandidatų darbų vertinimą ir apeliacijų nagrinėjimą, pakartotinės sesijos mokyklinių brandos egzaminų vykdymą, kandidatų darbų vertinimą ir apeliacijų nagrinėjimą, tarpinių patikrinimų vykdymą.

2024 m. vasario 8 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS-19 patvirtintos Utenos meno mokyklos teikiamų atlygintinų viešųjų paslaugų kainos.

2024 m. vasario 8 d. sprendimu Nr. TS-20 patvirtinti Utenos Aukštakalnio progimnazijos nuostatai.

Renginių planai 2024 m. sausio mėn. PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2024 m. sausio 07 d. 09:36

Utenos švietimo centro 2024 m. sausio mėn. renginių planas

Dėl melagingų pranešimų (el. laiškų) apie neva padėtus sprogmeni PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2023 m. gruodžio 06 d. 09:59

LRVK Nacionalinis krizių valdymo centras informuoja, kad šalies mokymo įstaigos, bibliotekos, darželiai vėl sulaukė melagingų pranešimų (el. laiškų) apie neva padėtus sprogmenis. Policijos departamentas parengė ir išplatino rekomendacijas, kaip reaguoti į gautus pranešimus, kokie turėtų būti įstaigų vadovų ir bendruomenių veiksmai. Prašome ir Jūsų pasidalinti su savo staigos drabuotojais pridedamomis rekomendacijomis, reaguoti ramiai, o jeigu kiltų klausimų – konsultuotis su policijos pareigūnais.

Patvirtintas Utenos rajono savivaldybės sportinės veiklos projektų finansavimo tvarkos aprašas PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2023 m. gruodžio 03 d. 08:08

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 29 punktu, 15 straipsnio 4 dalimi, Lietuvos Respublikos sporto įstatymo 8 straipsnio 1 dalimi, atsižvelgdama į Utenos rajono savivaldybės 2022-2030 metų sporto strategijos, patvirtintos Utenos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 23 d. sprendimu Nr. TS-313 „Dėl Utenos rajono savivaldybės sporto strategijos 2022-2030 metams patvirtinimo“, 5 skyrių ir į Utenos rajono savivaldybės sporto tarybos 2023 m. spalio 25 d. siūlymą Nr. ST-4 „Dėl sportinės veiklos projektų finansavimo aprašo tvirtinimo“, Utenos rajono savivaldybės taryba 2023 m. lapkričio 30 d. sprendimu Nr. TS-298 patvirtino  Utenos rajono savivaldybės sportinės veiklos projektų finansavimo tvarkos aprašą →

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Pabaiga >>