Naujienos
2014 m. spalio 16 d. Utenos regiono gamtos mokslų mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenos švietimo centre

erasmus E-twinning logoŠvietimo mainų paramos fondas, administruojantis eTwinning programą Lietuvoje ir programos eTwinning ambasadoriai 2014 m. spalio 16 d.  12.30 val. organizuoja Erasmus+ programos eTwinning renginį „Tarptautinės eTwinning programos galimybės mokykloje", kuris vyks Utenos švietimo centre (Maironio g. 12, Utena).

Maloniai kviečiame dalyvauti Utenos regiono mokyklų gamtos mokslų mokytojus, besidominčius tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis ir norinčius išgirsti apie programos eTwinning veiklas, Lietuvos mokytojų gerąją patirtį, saugumą internete ir išbandyti įvairius internetinius įrankius.

Prašome seminaro dalyvius iš anksto registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Utenos švietimo centre. Registracija vyks iki 2014-10-15 10.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, mokymo įstaigą, pareigas bei el. pašto adresą.

Daugiau informacijos apie programą eTwinning galite rasti: www.etwinning.net.
Renginio programa >>>.

Detalesnė informacija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 
2014 m. spalio 13 d. pristatymas „Pagalbos vaikui modeliavimas: institucinė ir tarpinstitucinė veikla" Švietimo ir mokslo ministerijoje

www.alternatyvusugdymas.ltŠvietimo aprūpinimo centro vykdomo projekto „Alternatyvusis ugdymas" ir projekto partnerio Panevėžio rajono švietimo centro komanda kviečia į pristatymą „Pagalbos vaikui modeliavimas: institucinė ir tarpinstitucinė veikla". Šis pristatymas skirtas apibendrinti patirtį ir rezultatus, matomus mokyklose, kuriose dvejus metus buvo taikytas Tinklinio bendradarbiavimo modelis.

Renginio metu sužinosite:
kokia yra Tinklinio bendradarbiavimo modelio idėja, kas yra "vieno langelio" pagalbos vaikui sistema ir atvejo koordinatorius;
koks yra pagalbos vaikui teikimo procesas asmeniniu, instituciniu ir tarpinstituciniu lygmenimis;
kokią naudą modelio taikymas davė mokyklų bendruomenėms, kokie yra mokyklos pokyčiai vaikų, mokytojų, tėvų akimis.
Pristatymas vyks 2014 m. spalio 13 d. 15 val. Švietimo ir mokslo ministerijoje Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius). Į renginį registruotis nereikia. Tinklinio bendradarbiavimo modelio aprašymą ir jo diegime dalyvavusias mokyklas rasite alternatyviojo ugdymo svetainėje www.alternatyvusugdymas.lt. Detalesnę informaciją apie pristatymą teikiama telefonu (8 5) 264 94 78 arba el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Maloniai kviečiame dalyvauti.

Projekto „Alternatyvusis ugdymas" komandos vardu, Simona Plienaitytė, projekto vadovė
Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, Geležinio Vilko g. 12, Vilnius
Tel. (8 5) 264 9478, faks. (8 5) 264 94 50

 
Tarptautinei Mokytojų dienai -XVIII Aukštaitijos vargonų muzikos festivalio uždarymo koncertas

2014 10 05 Mokytojų diena

 
2014 m. rugsėjo 24 -28 d. Comenius projekto lyderiai susitiko Utenoje

2014 m. rugsėjo 24 -28 d. Comenius projekto lyderiai susitiko Utenoje Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai ir mokytojai antrus metus dalyvauja tarptautiniame Comenius daugiašalės partnerystės projekte „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai". Projekto tikslas - skatinti lyderystės iniciatyvas mokykloje, tobulinti IKT ir anglų kalbos žinias, pažinti ir gerbti kitų šalių kultūras bei tradicijas. Mūsų projekto koordinatorė - Rumunija, o partneriai – Latvija, Italija, Kroatija, Turkija, Lenkija, Vengrija, Portugalija ir Danija.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. rugsėjo 25-26 d. Įvyko renginys „IKT įrankių taikymai tarptautinėje projektinėje veikloje“ Utenoje

2014 09 25 e-Twinning 2014 m. rugsėjo 25-26 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko Nacionalinės Lietuvos eTwinning paramos tarnybos ir programos ambasadorių Loretos Tarvydienės ir Giedrės Sudniutės inicijuotas Utenos regiono bei Comenius daugiašalės partnerystės projekto “Training for LIFE: Leadership Initiatives for Europe” mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenoje. Seminaras vyko anglų kalba.

Susitikimų metu pristatytos Erasmus+ ir jo programų naujovės Rumunijos, Kroatijos, Vengrijos, Lenkijos, Portugalijos, Italijos, Latvijos, Turkijos, Danijos ir Lietuvos mokytojams, dalyvaujantiems Comenius daugiašalės partnerystės “Training for LIFE: Leadership Initiatives for Europe” projekte ir kitiems besidomintiems projektine veikla mokytojams.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. rugsėjo 26 d. Pažangos forumo „Vaikų kūrybiškumas 24/7" regioninė diskusija Utenoje

Lietuva 2030 logoAr šiandienos Lietuvos mokykla padeda atsiskleisti vaikų kūrybiškumui? Ar kūrybiškumą vertiname kaip svarbų šalies išteklių ir ugdome nuo mažens visą gyvenimą? Ieškodama atsakymų į šiuos klausimus, Valstybės pažangos taryba organizuoja pažangos forumą „Vaikų kūrybiškumas 24/7". Forumas prasideda regionine diskusija Utenoje – mokytojai ir ekspertai bus kviečiami diskutuoti apie kūrybiškumo ugdymo strategijas Lietuvos mokyklose.

Renginys vyks 2014 m. rugsėjo 26 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio gatvė 12, Utena).
Renginio pradžia 9:30 val.
Renginyje „Kūrybiškumo ugdymo strategijos Lietuvos mokyklose: mokymo turinys, procesas ir aplinka" Utenos, Zarasų, Molėtų ir Anykščių rajonų savivaldybių mokytojai diskutuos kartu su Švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro atstovais, taip pat Kauno technologijos universiteto edukologais. Diskusijas moderuos Simonas Gaušas.
Diskusijoje bus siekiama aktyvaus dalyvių įsitraukimo naudojant šiuolaikines informacines technologijas ir inovatyvias aktyvaus mokymosi technikas. Diskusijų grupėse metu dalyviai dalinsis kūrybiškumo ugdymo sėkmėmis ir iššūkiais bei bandys rasti sprendimus egzistuojančioms problemoms.

Skaityti daugiau...
 
„Kuriančio kiemo" kavinėje mažų ir didelių renginio dalyvių šurmulys

2014 09 24 Violeta Develienė

Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Utenos Švietimo centro ir A.Ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kiemelyje tradiciškai šurmuliuoja ir maži ir dideli. 2014 m. rugsėjo 14-25 d. Utenos Švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė pakvietė uteniškius į vaikų ir mokinių kūrybos rytmetį. Rugsėjo 24 d. 15 val. vyks Mokytojų senjorų popietė, o 25 d. 15 val. žiūrovai laukiami popietėje „Susitikome tam, kad kurtume".

Nuotraukos >>>

 
Sėkmingi uteniškių startai Europos SO vasaros žaidynėse Belgijoje

Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro sportininkai BelgijojeIš Europos Specialiosios olimpiados vasaros žaidynių Belgijoje, Antverpene, rugsėjo 22 d. grįžo Lietuvos SO delegacija, kurią sudarė 33 sportininkai dalyvavę bočios, futbolo, krepšinio, lengvosios atletikos, plaukimo ir stalo teniso sporto šakose.
Lengvosios atletikos rinktinės pagrindą sudarė 4 sportininkai iš Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro ir po 1 sportininką iš Šeduvos gimnazijos ir Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos.
Uteniškiai, kaip jau įprasta, pasiekė puikių rezultatų ir į Uteną atvežė 2 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. rugsėjo 24-25 d. „Kuriančio kiemo" kavinės renginiai

2014 09 24 USC kiemelis

„Kuriančio kiemo" veiklos vaikams >>>

 
Utenos rajono savivaldybės mokyklų standartizuoto testavimo trumpoji ataskaita

Utenos rajono savivaldybė nuo 2006 m. sėkmingai dalyvauja Mokinių pasiekimų patikrinimuose. Šių patikrinimų paskirtis - turėti duomenis apie mokinių mokymosi kokybę: mokinių pasiekimų lygį ir tendencijas, numatyti mokytojų kvalifikacijos tobulinimo poreikį.

2013 m. ir 2014 m. dalyvavome paskelbtame šalies konkurse ir Nacionalinis egzaminų centras Utenos rajono savivaldybę pasirinko visų rajono 4 ir 8 klasių mokinių matematikos, skaitymo, rašymo ir istorijos (8 kl.) standartizuotam testavimui.

Kiekvienas dalyvavęs mokinys, kiekviena mokykla ir savivaldybė jau turi testavimo rezultatus, palyginimą su šalimi, panašaus tipo mokyklomis ir dar daug kitų rezultatų (mokinių mokymosi lygiai, savijauta mokykloje, patyčių situacija, mokymosi mokytis kompetencijos įvertinimas, mokyklos pridedamoji vertė ir kt.).

Apibendrinta 2014 m. Utenos rajono savivaldybės mokyklų standartizuoto testavimo trumpoji ataskaita >>>.

 
2014 m. rugsėjo 22 d. Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" mokiniai dalyvavo Dienos be automobilio renginiuose

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama judrioji savaitė, kuri prasideda nuo rugsėjo 16 dienos. Šios savaitės kuliminacija - Diena be automobilio, tradiciškai minima rugsėjo 22 d. Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" mokiniai taip pat prisidėjo prie šios akcijos. Dauguma jų į mokyklą atvažiavo dviračiais, paspirtukais, ėjo pėsčiomis. Ryte jie vyko į žygį po Vyžuonos parką. Čia važinėjosi dviračiais, riedučiais, paspirtukais, sportavo. Vėliau apie gamtą ir jos išsaugojimą vaikams pasakojo LRAM Utenos RAAD Utenos rajono agentūros vedėjas Eimantas Puodžiukas. Klasėje vyko plakatų konkursas ,,Išsaugok gamtą" ir viktorina ,,Lietuvos paukščiai - atspėk, koks tai giesmininkas". Šia veikla mokiniai atkreipė dėmesį į neigiamą transporto įtaką gamtai, žmonių sveikatai ir prisidėjo prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" informacija

DSCF0911
DSCF0916
DSCF0921
DSCF0924
DSCF0930
IMG_0328
IMG_0361
1/7 
start stop bwd fwd

 
Utenos Vyturių progimnazijos tarptautinis dvišalis kalbinis (Rumunija – Lietuva) Comenius projektas “Languages, cultures and greener future connecting people”, 20113 – 2015 m.

IMG 2842Utenos Vyturių progimnazijos tarptautinis dvišalis kalbinis (Rumunija – Lietuva) Comenius projektas "Languages, cultures and greener future connecting people", 20113 – 2015 m.
Vėju praskriejo pirmieji Utenos Vyturių progimnazijoje vykdomo tarptautinio dvišalio Comenius projekto "Languages, cultures and greener future connecting people" metai, pilni įdomių veiklų ir susitikimų. Net 23 mokiniai ir 5 mokytojai iš Utenos Vyturių progimnazijos 2014 metų gegužės mėnesį dešimt dienų viešėjo Carei mieste, Rumunijoje (nuotraukos iš dalyvių susitikimo Rumunijoje), o 2014 metų rusėjo 28 – spalio 7 dienomis Vyturiai sulauks 22 rumunų moksleivių ir 5 mokytojų. Prasideda antrasis projekto etapas.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 65