Naujienos
Naujos galimybės neformaliajam vaikų švietimui finansuoti

Informuojame, kad Utenos rajono savivaldybės taryba 2015 m. rugpjūčio 27 d. posėdyje patvirtino Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo 2015 m. Utenos rajono savivaldybėje tvarkos aprašą, kuriame nustatyti neformaliojo vaikų švietimo (toliau- NVŠ) lėšų skyrimo principai ir naudojimas, reikalavimai NVŠ teikėjui, NVŠ programų vertinimas, lėšų pervedimo tvarka ir kokybės užtikrinimas ir atsiskaitymo už NVŠ lėšas tvarka.
Šios NVŠ lėšos - tikslinė valstybės dotacija. Utenos rajono savivaldybė gaus 41 500 Eur papildomoms NVŠ programoms finansuoti. NVŠ programos turi būti įgyvendinamos nuo 2015 m. spalio 1 d. iki 2015 m. gruodžio 31 d. Rekomenduojama lėšų suma vienam neformaliojo vaikų švietimo programoje dalyvaujančiam vaikui yra 15 eurų per mėnesį. Šiomis lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta programa. Į finansavimą negali pretenduoti bendrojo ugdymo mokyklos, bet programas gali kurti pedagogų grupės, pavieniai mokytojai ar kiti švietimo teikėjai.
Informacinis seminaras neformaliojo švietimo teikėjams apie NVŠ programų finansavimo tvarką rengiamas 2015 m. rugsėjo 4 d. 10 val. Utenos rajono savivaldybės administracijos salėje. Konsultacijas dėl švietimo teikėjų registravimo, programų rengimo, lėšų skyrimo teikia Utenos rajono administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyresn. specialistė Virginija Vaitiekienė, tel. 8-389-43526, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 
2015 m. rugsėjo 1 d. Utenos Dauniškio gimnazistai įsiamžino sodindami ąžuolus

Kiekviena mokinių karta nori palikti atsiminimą apie save mokyklai. Prisiminimai lieka nuotraukose, dovanose, rankų įspauduose ar pasiekimų vitrinose. Europos Parlamento narių iniciatyva organizuojama akcija, kurios tikslas – rugsėjo 1‐ osios šventės metu pasodinti po medelį, kuris primintų mokyklai apie klasę, o klasei – apie mokyklą ir dar padėtų laimėti kelionę į Europos Parlamentą! Prie šios puikios akcijos prisijungė ir Utenos Dauniškio gimnazijos ketvirtų klasių gimnazistai, kurie pasodinę medelį, įsiamžino prie jo, o klasės nuotrauką įkėlė į tam skirtą tinklapį. Akcijoje dalyvavusi originaliausia klasė bus pakviesta važiuoti į Europos Parlamentą. Savo ąžuoliuką pasodino ir ketvirtų klasių auklėtojai.

2
3
4
11
DSC_7703
1/5 
start stop bwd fwd
 
Rugsėjo 1-osios renginiai Utenoje

9 val. Šv. Mišios už mokyklų bendruomenes Utenos Kristaus žengimo į dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose.
10.30 val. Mokslo metų pradžios šventė Utenos miesto mokyklose.

 
Sveikiname!

2015 rugsejo1-oji

 
2015 m. rugpjūčio 28 d. Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas

2015 m. rugpjūčio 28 d. Utenos dailės mokykloje vyko Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas.

Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjo pranešimas „Geresnis mokinių mokymasis - esminis švietimo sistemos prioritetas >>>"

 
JAUNIMO TARPTAUTINĖ BENDRADARBIAVIMO AGENTŪRA KVIEČIA MOKYTIS

JTBAJaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia naudotis galimybe ir vykti į mokymo kursus, skirtus jauniems žmonėms ir su jais dirbantiems. Tarptautinių renginių dalyvių apgyvendinimo, maitinimo ir programos išlaidomis rūpinasi organizatoriai. Atrinktų dalyvių tarptautinės kelionės iš Lietuvos ir atgal bei sveikatos draudimo išlaidas dalinai (ne daugiau kaip 90 proc.) finansuoja Agentūra:

1. Kontaktų užmezgimo konferencija „Play On II contact making seminar with TC elements", kuri vyks Lenkijoje 2015 m. lapkričio 15–20 d. Dalyviai turės galimybę dalintis savo idėjomis ir patirtimis, susipažins su kitų organizacijų atstovais. Konferencijos tikslas – sukurti mokymosi situaciją, kur visi mokytųsi darydami, patirdami ir dalindamiesi, taip gaudami žinių apie sužaidybinimą ir stiprios partnerystės bei bendradarbiavimo aspektus. Registruotis galite iki 2015-08-30 (imtinai). Daugiau informacijos čia.

2. Mokymo kursai „N.I.C.E. Place" apie dalyvavimą vietos lygmeniu, kurie vyks 2015 m. spalio 11–17 d. Portugalijoje. „N.I.C.E Place" yra nauja mokymo kursų metodika, kuria siekiama jaunimo dalyvavimo vietos lygmeniu, jaunimo organizacijų ir sprendimų priėmėjų dialogo. Registracija vyksta iki 2015 m. rugsėjo 4 d. (imtinai). Daugiau informacijos rasite čia.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. rugpjūčio 27 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtinta Utenos rajono jaunimo reikalų tarybos sudėtis

2015 m. rugpjūčio 27 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje  patvirtinta Utenos rajono jaunimo reikalų tarybos sudėtis: Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos (UVJOS) „Apskritasis stalas" kontrolės komisijos narė Dovilė Bikelytė, Utenos jaunimo mokyklos atviros jaunimo erdvės jaunimo konsultantas Deividas Dubrava, Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" prezidentė Miglė Jankauskaitė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, UVJOS „Apskritasis stalas" valdybos narė Rūta Kovalskytė, Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro pirmininkė Ieva Lesmanavičiūtė, Aukštaitijos krepšinio mėgėjų asociacijos atstovas Kasparas Mociūnas, Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai Alvydas Katinas, Vidmantas Valinčius, Vaidas Lankauskas, Žydrūnas Urbonas, Nerijus Stasiulionis.

 
Utenos dailės mokykla kviečia mokytis

Daile 2015

 
2015 m. rugpjūčio 12 d. Kviečiame visus švęsti Tarptautinę jaunimo dieną

2015 08 12 Jaunimo dienaKviečiame visus, didelius ir mažus, Tarptautinę jaunimo dieną atšvęsti drauge, dalinantis savo svajonėmis ir šypsenomis. Visi drauge klausysimės gyvos muzikos ir kartu su dangaus žibintais paleisime savo svajones į dangų. Būtinai prisijunk ir pasiimk draugą!Tam, kad kiekvieno svajonė pasiektų dangų, turime žinoti, kiek žmonių dalyvaus ir kiek žibintų reiks, tad užpildyk šią trumpą anketą >>> ir susitiksime jau rugpjūčio 12 d.

 
2015 m. rugpjūčio mėn. Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro atstovų sėkmė Pasaulio specialiojoje olimpiadoje Los Andžele

2015 08 LOs AndželeLietuvos specialiosios olimpiados 20 žmonių delegacijos sudėtyje į Los Andželo Pasaulio specialiąją olimpiadą buvo išvykę ir 2 Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro socialinės globos skyriaus gyventojai, daugkartiniai Europos ir Pasaulio SO vasaros ir žiemos žaidynių čempionai Rūta Tuskenytė ir Aurimas Jasiulionis, bei jų treneris, centro direktorius Zenonas Misiūnas.
Dideli karščiai šiame Kalifornijos mieste nesutrukdė uteniškiams iš Los Andželo specialiosios olimpiados atvežti į Uteną tris aukso ir du sidabro medalius.
Rūta dar kartą tapo dukart Pasaulio SO čempione 1500 m. distancijoje ir mišrioje estafetėje 4x400 m., o 3000 m. nuotolyje iškovojo sidabro medalį. Aurimas 5000 m. nuotolyje pelnė sidabro medalį, o su komanda estafetėje 4x400 m. tapo čempionu. 1500 m. nuotolyje Aurimas užėmė 6 vietą.
Beje Lietuvos rinktinė užtikrintai laimėjo estafetinį bėgimą ir pasiekė geriausią rezultatą šioje rungtyje. Be Uteniškių čia čempionais tapo ir Rimvydas Kriauzlys iš Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos ir Rimvydas Vaicekauskas iš Šeduvos specialiosios olimpiados sporto klubo.
Žaidynių metu Lietuvos specialiosios olimpiados atletus aplankė garsus uteniškis, krepšinio žvaigždė Jonas Valančiūnas, kuris tuo metu treniravosi Los Andžele.
Gražus susitikimas su Jonu paskatino žemiečius tolimame Los Andžele siekti pačių aukščiausių apdovanojimų.

Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro informacija

 
Jaunimo reikalų departamentas kviečia savanoriauti Vokietijoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tęsdamas ilgalaikį bendradarbiavimą su Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės švietimo, jaunimo ir sporto ministerija ieško 3 savanorių, norinčių vykti į Vokietiją ir dalyvauti vienoje iš trijų nuotaikingų savanoriškos veiklos programų. Visa informacija http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/kvietimas-savanoriauti-vokietijoj

 

 
Utenos Dauniškio gimnazija kviečia mokytis suaugusiųjų klasėse kasdieniu arba neakivaizdiniu būdu

Dauniskio gimnazijaUtenos Dauniškio gimnazija 2015-2016 m. m. kviečia asmenis mokytis 5-12 suaugusiųjų klasėse kasdieniu arba neakivaizdiniu būdu.

Prašymai priimami suaugusiųjų klasių raštinėje darbo dienomis 8.00-18.30 val., penktadienį – 8.00-17.00 val.

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 72