Naujienos
2014 m. liepos 11 d. Utenos rajono savivaldybėje apdovanoti geriausi Utenos rajono abiturientai

2014 07 11 Violeta Develienė

2014 m. liepos 11 d. Utenos rajono savivaldybėje buvo pagerbti Utenos rajono abiturientai, už valstybinius brandos egzaminus gavę maksimalų 100 balų įvertinimą. Utenos raj. savivaldybės mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vedėjo pavaduotojas AlvydasGražys pasveikino geriausius Utenos abiturientus. Tokių abiturientų šiemet yra dešimt (praeitais metais buvo 23). Daugiausiai šimtukininkų Utenai padovanojo Utenos Adolfo Šapokos gimnazija: Jovilė Palubinskaitė (matematika, lietuvių kalba); Monika Morkūnaitė (istorija); Marius Sukarevičius (informacinės technologijos), Laurynas Šimkūnas (informacinės technologijos); Asta Bilaišytė (lietuvių kalba) Monika Stanislovėnaitė (lietuvių kalba); Ieva Jonikaitė (anglų kalba). Sėkmė laikant lietuvių kalbos valstybinį egzaminą lydėjo visų gimnazijų bendruomenes: Utenos „Saulės" gimnazijos abiturientė Žydrūnė Baliulytė, Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientė Egidija Jankauskaitė ir Utenos r. Užpalių gimnazijos abiturientė Giedrė Stanislovėnaitė už lietuvių kalbos valstybinį egzaminą surinko 100 balų.

Renginio nuotraukos >>>

 
Sveikatingumo ir sporto stovykla Palangoje

PalangojeLiepos pradžioje 20 Socialinės globos skyriaus gyventojai ir lydintys asmenys ilsėjosi sveikatinimo stovykloje Palangoje.

Čia vyko ir lengvaatlečių pirmoji mokomoji treniruočių stovykla tiems sportininkams, kurie ruošiasi dalyvauti Europos SO vasaros žaidynėse Belgijoje, Antverpene. Su jais treniravosi ir Utenos neįgaliųjų sporto klubo nariai, Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro socialinės globos skyriaus sportininkai.
Kita treniruočių stovykla Lietuvos SO lengvosios atletikos rinktinei numatyta vykdyti naujai rekonstruotame Utenos „Utenio" stadione rugpjūčio pabaigoje, o rugsėjo 7 dieną Lietuvos SO delegacija išvyksta į Belgiją.

Skaityti daugiau...
 
Informacija dėl brandos atestatų įteikimo abiturientams

Liepos 11 d. 17 val. Dauniškio gimnazijos abiturientų atestatų teikimo šventė Utenos Dauniškio gimnazijoje

Liepos 11 d. 19 val. Užpalių gimnazijos abiturientų atestatų teikimo šventė Utenos r. Užpalių gimnazijoje

Liepos 12 d. 13 val. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos abiturientų atestatų teikimo šventė Utenos kultūros centro didžiojoje salėje

Liepos 12 d. 18 val. Utenos „Saulės" gimnazijos abiturientų atestatų teikimo šventė Utenos kultūros centro didžiojoje salėje

 
10 Utenos abiturientų gavo maksimalius egzaminų įvertinimus

Violeta Develienė

2014 m. liepos 11 d. (penktadienį), 10 val. Utenos rajono savivaldybėje bus pagerbti Utenos rajono abiturientai, už valstybinius brandos egzaminus gavę maksimalų 100 balų įvertinimą. Tokių abiturientų šiemet yra dešimt (praeitais metais buvo 23). Daugiausiai šimtukininkų Utenai padovanojo Utenos Adolfo Šapokos gimnazija: Jovilė Palubinskaitė (matematika, lietuvių kalba); Monika Morkūnaitė (istorija); Marius Sukarevičius (informacinės technologijos), Laurynas Šimkūnas (informacinės technologijos); Asta Bilaišytė (lietuvių kalba) Monika Stanislovėnaitė (lietuvių kalba); Ieva Jonikaitė (anglų kalba). Sėkmė laikant lietuvių kalbos valstybinį egzaminą lydėjo visų gimnazijų bendruomenes: Utenos „Saulės" gimnazijos abiturientė Žydrūnė Baliulytė, Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientė Egidija Jankauskaitė ir Utenos r. Užpalių gimnazijos abiturientė Giedrė Stanislovėnaitė už lietuvių kalbos valstybinį egzaminą surinko 100 balų.

 
SALTES komanda kviečia dalyvauti pirmame savanorių festivalyje!

Nori kartu su savo organizacijos nariais sudalyvauti „Organizacijų mugėje" ar patobulinti savo žinias asmenybės tobulėjimo temomis? O galbūt nori sustiprinti savo kalbėjimo įgūdžius, kokia nors užsienio kalba ir sudalyvauti „Kalbų staliukuose"? Gal kartais esi užkietėjęs ekologas ir norėsi išmokti iš sulčių pakelio pasigaminti piniginę ar sudalyvauti autostopo varžybose? Tuomet MES norime Tau kai ką pasiūlyti!

Europos savanorių tarnybos asociacija „SALTES", siekdama formuoti savanorystės tradicijas bei suvienyti visą savanorių bendruomenę Lietuvoje, š. m. rugpjūčio 9 - 10 d. Trakų rajone, organizuoja pirmąjį NEMOKAMĄ savanorių festivalį „Savas Festas".

Jeigu savanoriauji ar kažkada savanoriavai, o gal tiesiog prijauti savanorystės idėjai ir manai, kad savanorystė „veža", tuomet nieko nelaukęs registruokis šioje formoje, o gavęs iš organizatorių patvirtinimo laišką, kad esi laukiamas festivalyje, gali jau po truputį pakuotis savo palapinę! Nes čia tavęs laukia ne tik puiki dieninė programa, skanus maistas, bet ir smagi vakarinė dalis!

Preliminari festivalio programa >>>.
Daugiau apie festivalį >>>.

„SALTES" komanda

 
2014 m. birželio 26 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje paskirtas Leliūnų pagrindinės mokyklos direktorius

Leliūnų pagrindinės mokyklos direktorius Vygantas KornejevasVioleta Develienė
2014 m. birželio 26 d. Utenos rajono savivaldybės tarybos 6-ojo posėdžio metu, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas pristatė kaunietį pedagogą Vygantą Kornejevą, kuris, Utenos rajono savivaldybės tarybai vienbalsiai pritarus, paskirtas Utenos rajono  Leliūnų pagrindinės mokyklos direktoriumi.  Prisistatydamas V. Kornejevas papasakojo, kad yra baigęs žurnalistiką, viešuosius ryšius, yra dirbęs reklamos srityje. Nuo 2008 metų - programos „Renkuosi mokyti!" aktyvus dalyvis, dirbdamas Kauno šv. Mato vidurinėje mokykloje, įgijo mokytojo kvalifikaciją.
V. Kornejevas yra pirmasis iš pedagogų, apdovanotas prestižine Meilės Lukšienės premija. Švietimo ir mokslo ministerija 2010 m. įsteigė Meilės Lukšienės premiją pedagogams už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą. Speciali komisija vertino 30 pretendentų pedagoginio darbo pradžią ir tolesnę veiklą, orientuotą į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, sėkmingus edukacinius projektus, vertindami atsižvelgė į esančių ir buvusių mokinių, tėvų atsiliepimus, sėkmingą bendradarbiavimą bei lyderystę.

 
2014 m. birželio 12-19 d. Utenos „Saulės" gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte Lenkijoje

Utenos „Saulės" gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte Lenkijoje 2014 m. birželio 12-19 dienomis „Saulės" gimnazijos ir Dzialdovo miesto Karalienės Jadvygos gimnazijos Nr.2 mokiniai dalyvavo projekte „Muzika mus jungia" ("Music unites"), kuris vyko Lenkijoje, Gorzno mieste. Projektas buvo finansuotas Europos Sąjungos Youth in Action fondo. Dalyvavo 13 „Saulės" gimnazijos mokinių, 2 mokytojai (Jolita Šuminienė ir Aurelijus Janaudis) ir 22 Karalienės Jadvygos gimnazijos Nr.2 mokiniai bei 3 jų mokytojai. Projekto tikslas – sujungti dvi šalis dainuoti kartu, pasidalinti savo tautos lietuvių/lenkų liaudies dainomis, pažinti muzikos kultūros panašumus ir skirtumus, įkvėpti vieniems kitus, pasidalinti muzikine patirtimi, skatinti jaunimą plėtoti savo gabumus muzikoje.

Skaityti daugiau...
 
Paroda – pristatymas „Tarptautiniai projektai – vartai į pasaulį" Utenos švietimo centre

Paroda – pristatymas „Tarptautiniai projektai – vartai į pasaulį" Utenos švietimo centre2014 m. metų birželio 2 d. Utenos švietimo centre atidaryta Nacionalinės Lietuvos eTwinning paramos tarnybos ir programos ambasadorių (Giedrės Sudniutės ir Loretos Tarvydienės) bei Utenos švietimo centro (atst. Ritos Diominienės) inicijuota projektų paroda – pristatymas „Tarptautiniai projektai – vartai į pasaulį". Dalyvauti parodoje buvo kviestos visų Utenos švietimo įstaigų bendruomenės – tiek vykdantys dar tik pirmuosius savo projektus, tiek ir tie, kurie jau keletą metų darbuojasi šioje srityje. Šioje parodoje švietimo įstaigoms buvo siūloma pristatyti savo pastarųjų keleto metų projektinės veiklos darbus. Kvietime nebuvo ribojama nei forma, nei turinys, nei apimtys.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname respublikinio piešinių konkurso nugalėtoją Astijų

Astijus PuodžiukasUtenos Krašuonos progimnazijos 4b klasės mokinys Astijus Puodžiukas tapo Lietuvos mokinių piešinių konkurso „Žiemos olimpinės žaidynės" nugalėtoju. 2014 m. birželio 7 d., Olimpinės dienos šventės metu, Vilniaus Katedros aikštėje vyko IX mokinių olimpinio festivalio uždarymas. Renginio metu buvo iškilmingai apdovanoti ir piešinių konkurso nugalėtojai. Apdovanojimus įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. birželio 7 d. Vyžuonų pagrindinės mokyklos jubiliejus

Vyžuonų pagrindinė mokykla2014 m. birželio 7 d. Vyžuonų pagrindinė mokykla švęs 150 metų jubiliejų. Kviečiame buvusius šios mokyklos mokinius, mokytojus, visus, norinčius dalyvauti jubiliejaus renginiuose.

Šventės programa:

11 val. - Šv. Mišios Vyžuonų Šv. Jurgio bažnyčioje;

12 val. – šventinis minėjimas Vyžuonų kultūros centre;

14 val. – mirusių mokytojų ir klasės draugų kapų lankymas. Vyks susitikimai su mokytojais, klasės draugais.

 
2014 m. birželio 1-5 d. Tarptautinis susitikimas Danijoje

Utenos Dauniškio gimnazijos mokytojos Loreta Tarvydienė ir Ligita Pelikšienė dalyvavo projekto "Training For LIFE: Leadership Initiative For Europe" projekto tarptautiniame susitikime Danijoje 2014 m. birželio 1-5 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokytojos Loreta Tarvydienė ir Ligita Pelikšienė vyko į Comenius – eTwinning daugiašalės mokyklų partnerystės projekto "Training For LIFE: Leadership Initiative For Europe" projekto tarptautinį susitikimą, kuris vyko Ballerup, Danijoje.
Susitikimo metu susipažinome su Borupgaard gimnazijos darbu, dalyvavome „Bendradarbiavimo mokymo" seminare, aptarėme nuveiktas Comenius - eTwinning projekto "Training For LIFE: Leadership Initiative For Europe" veiklas, įsivertinome savo metų darbus, dirbome prie tarpinės projekto veiklos ataskaitos. Po projekto darbų aplankėme Ballerup miestelio bažnytėlę, Helsingør Kronborg pilį, Modernios dailės muziejų, Kopenhagą.


Projekto koordinatorė Loreta Tarvydienė


Veikla yra finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis pranešimas atspindi tik autorių, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, todėl Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos naudojimą.

Nuotraukos
 
Priešmokyklinukų atsisveikinimas su Utenos vaikų lopšeliu-darželiu „Želmenėlis"

Violeta Develienė
Atėjus vasarai smagiai ir netradiciškai sugalvojo su savo darželiu atsisveikinti priešmokyklinė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis" A grupė. Dieną vaikai Utenos kultūros centre džiaugėsi lėlių teatro „Zuikis Puikis" spektakliu „Trys verpėjos", o vietoj pietų miego rinkosi žaidynes prie Dauniškio ežero. Kiek vėliau neformaliojo ugdymo pedagogas Valdas Laurinavičius darželio futbolo aikštelėje surengė futbolo varžybas, kuriose susikovė sportiškoji grupė. Ir tai dar ne viskas - po varžybų vaikai šoko improvizuotoje diskotekoje ir naktį, be tėvelių, miegojo darželyje. Priešmokyklinukų saugumu rūpinosi darželio direktorė Sigita Balčiūnienė ir auklėtojos Daiva Kažukauskienė ir Vaida Juškienė.

P5306590
P5306656
P5306674
P5306701
P5306738
P5306759
P5306790
1/7 
start stop bwd fwd

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 63