Naujienos
2014 m. spalio 23 d. Utenos regiono kalbų mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenos švietimo centre

erasmus E-twinning logoŠvietimo mainų paramos fondas, administruojantis eTwinning programą Lietuvoje ir programos eTwinning ambasadoriai 2014 m. spalio 23 d.  12.30 val. organizuoja Erasmus+ programos eTwinning renginį „Tarptautinės eTwinning programos galimybės mokykloje", kuris vyks Utenos švietimo centre (Maironio g. 12, Utena ).
Maloniai kviečiame dalyvauti Utenos regiono mokyklų kalbų mokytojus, besidominčius tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis ir norinčius išgirsti apie programos eTwinning veiklas, Lietuvos mokytojų gerąją patirtį, saugumą internete ir išbandyti įvairius internetinius įrankius.
Seminaro dalyvius prašome iš anksto registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Utenos švietimo centre. Registracija vyks iki 2014-10-22 10.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, mokymo įstaigą, pareigas bei e. pašto adresą.
Daugiau informacijos apie programą eTwinning galite rasti: www.etwinning.net.
Renginio programa.

Detalesnė informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 
2014 m. spalio 22 d. muzikos šventė „Auksinis rudenėlis" Utenos vaikų lopšelyje–darželyje „Voveraitė"

Muzikos šventės dalyviai2014 m. spalio 22 d. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė" vyko muzikos šventė „Auksinis rudenėlis". Šią šventę įstaiga organizuoja jau trečius metus. Šventės iniciatorė – vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.
Šiais metais į šventę gausiai susirinko dalyviai ir svečiai iš Utenos miesto ikimokyklinių įstaigų, Visagino vaikų lopšelių–darželių „Ąžuoliukas" ir „Auksinis raktelis" bei Zarasų „Lakštingalos" mokyklos. Šventėje šoko Utenos ritminių šokių grupės „Janga" šokėjai.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. splio 16 d. Pilietiškumo ugdymo modulio pristatymas Utenos švietimo centre

2014 m. splio 16 d. Pilietiškumo ugdymo modulio pristatymas Utenos švietimo centreVioleta Develienė

Š. m. spalio 16 d. Utenos švietimo centre vyko pilietiškumo ugdymo modulio „Pilietiškumo ugdymas – asmens ir mokyklos bendruomenės galių stiprinimui" pristatymas ir aptarimas. Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose pilietinis ugdymas dažniau grindžiamas teorinėmis žiniomis nei praktine veikla, todėl mokiniams dažnai stinga brandžiam pilietiniam gyvenimui reikalingų veikimo praktikų, gebėjimų pritaikyti įgytas žinias, imantis pilietinių iniciatyvų ir sprendžiant bendruomenei aktualias problemas. Siekiant mokyklose ilgalaikių pilietinio ugdymo pokyčių, labai svarbu papildyti esamas humanitarinių ir socialinių dalykų programas moderniais, mokiniams aktualiais pilietiškumo moduliais, integruoti juos į mokomuosius dalykus ir atitinkamai parengti mokytojus.

Skaityti daugiau...
 
Įvyko renginys „Tarptautinės eTwinning programos kontaktinis seminaras pradedantiesiems progimnazijų ir gimnazijų gamtos mokslų mokytojams" Utenoje

100 01092014 m. spalio 16 d. Utenos Švetimo centre įvyko Nacionalinės Lietuvos eTwinning paramos tarnybos ir programos ambasadorių Loretos Tarvydienės ir Giedrės Sudniutės inicijuotas eTwinning renginys „Tarptautinės eTwinning programos kontaktinis seminaras pradedantiesiems progimnazijų ir gimnazijų gamtos mokslų mokytojams". Susitikimų metu pristatytos Erasmus+, eTwinning programų galimybės pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų gamtos mokslų ir kitiems besidomintiems projektine veikla mokytojams, pristatyti pagrindiniai internetiniai šaltiniai, kuriuose randama informacija bei naujienos apie šias programas portaluose Erasmus+, www.eTwinning.net, www.eTwinning.lt ir socialiniame tinkle Facebook.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. spalio 16 d. Utenos regiono gamtos mokslų mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenos švietimo centre

erasmus E-twinning logoŠvietimo mainų paramos fondas, administruojantis eTwinning programą Lietuvoje ir programos eTwinning ambasadoriai 2014 m. spalio 16 d.  12.30 val. organizuoja Erasmus+ programos eTwinning renginį „Tarptautinės eTwinning programos galimybės mokykloje", kuris vyks Utenos švietimo centre (Maironio g. 12, Utena).

Maloniai kviečiame dalyvauti Utenos regiono mokyklų gamtos mokslų mokytojus, besidominčius tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis ir norinčius išgirsti apie programos eTwinning veiklas, Lietuvos mokytojų gerąją patirtį, saugumą internete ir išbandyti įvairius internetinius įrankius.

Prašome seminaro dalyvius iš anksto registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Utenos švietimo centre. Registracija vyks iki 2014-10-15 10.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę, mokymo įstaigą, pareigas bei el. pašto adresą.

Daugiau informacijos apie programą eTwinning galite rasti: www.etwinning.net.
Renginio programa >>>.

Detalesnė informacija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 
Stažuotė Utenos rajono Užpalių gimnazijoje

Užpalių gimnazijaUgdymo plėtotės centras, įgyvendindamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos biudžeto finansuojamą projektą "Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra", organizuoja mokymus, kuriais siekiama sudaryti sąlygas Lietuvos pedagogams išbandyti naujas kvalifikacijos tobulinimo formas.
Šių metų rugsėjo 29 – spalio 3 dienomis dalyvavau trumpalaikėje stažuotėje "Įvairių veiklų panaudojimas mokant užsienio kalbas" Utenos rajono Užpalių gimnazijoje. Ugdymo plėtotės centro pateiktame stažuotės programų sąraše Užpalių mokykla patraukė mano dėmesį todėl, kad ji, panašiai kaip Jiezno gimnazija, yra kaimo vietovėje ir vykdo visų lygių ugdymo programas – nuo darželio iki brandos egzaminų. Dar vienas dėmesį patraukęs dalykas – gimnazijos bendruomenė taip pat dalyvavo Kūrybinių partnerysčių projekte.

Skaityti daugiau...
 
Susitikimas su ISM universiteto atstovais Utenos Dauniškio gimnazijoje

2014 10 10 Violeta Develienė

2014 m. spalio 10 d. Utenos Dauniškio gimnazijos informaciniame centre vyko susitikimas ISM universiteto atstovais. Svečius pristatęs Dauniškio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Balynas pasidžiaugė, kad apie universitetą kalbėjo buvęs Utenos Dauniškio gimnazistas Tomas Poška. Susitikimo metu gimnazistai sužinojo apie ISM universitete siūlomas specialybes, stojimo sąlygas, mainų programas, balų skaičiavimo formą ir studentišką gyvenimą.

 
2014 m. spalio 10 d. „Vasaros vargai – rudens džiaugsmai" Užpalių gimnazijoje

Spalio 10 d. Užpalių gimnazijoje vyko integruota diena „Vasaros vargai – rudens džiaugsmai", kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Dvi savaites vaikai nešė į klases sodo ir daržo gėrybes, nes norėjo dalyvauti konkursuose: „Didžiausia daržovė" ir „Linksmiausia - įdomiausia daržovė".
Integruota diena prasidėjo „Rudens kilimėlio" gaminimu. Tam reikėjo iš bulvės ar morkos pagaminto antspaudo. Greitai balti lapai virto įvairiaspalviais ornamentais išmargintais kilimėliais. Papuošę klases dailiais darbeliais, mokiniai susirinko į sporto salę, kur žaidė judriuosius žaidimus: „Bulviakasis", „Kopūstienė", „Linksmoji bulvė", „Vikrioji morka". Visi dalyviai smagiai pasimankštino. Žvalūs ir linksmi mokiniai susirinko į aktų salę, papuoštą „Sveikatos" puokštėmis. Dainelėmis, eilėraščiais, mįslėmis vaikai pasakojo apie rudens spalvas, džiaugsmus ir nuotaikas. Mokinių pasiklausyti atvyko tėveliai ir Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Dalia Vanagienė ir Jurgita Petraitė, kuri įkūnijo biuro simbolį - voveraitę. Viešnios džiaugėsi nuotaikingais pasirodymais, apžiūrėjo „Sveikatos" puokštes, padėjo įteikti pažymėjimus konkursų nugalėtojams bei padovanojo po sėkmės riešutėlį.
Vėliau integruotos dienos dalyviai ir svečiai galėjo apžiūrėti rudens gėrybių parodą.

Užpalių gimnazijos pradinių klasių mokytojai

IMG_6576
IMG_6623
IMG_6635
IMG_6664
IMG_6676
IMG_6688
1/6 
start stop bwd fwd

 
Kvietimas į forumą „Kūrybinės jungtys"

2014 10 Kviečiame Jus į trečiąjį forumą kūrybiškumui ugdyti „Kūrybinės jungtys", kuris vyks 2014 m. spalio 22–23 dienomis. Forumo tikslas – papasakoti, kaip kūrybiško mokymosi principai ir būdai pritaikomi Lietuvos mokyklose, pasidalinti praktine mokyklų ir kuriančių profesionalų partnerystės patirtimi bei tyrimų įžvalgomis apie ugdymo inovacijas mokyklose, pristatyti naujausias kūrybiško mokymosi tendencijas. Kiekvienas dalyvis forume galės formuoti savo santykį su kūrybiškumu ir partneryste. Forumą rengia Ugdymo plėtotės centras, ketvirtus metus Lietuvos mokyklose įgyvendinantis programą „Kūrybinės partnerystės".

Skaityti daugiau...
 
Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje konkursas „Aš@Europa.2025" moksleiviams

EU2025Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje organizuoja 12 klasių (arba gimnazijos IV klasių) moksleivių konkursą „Aš@Europa.2025". Moksleiviai kviečiami dalintis savo ateities vizija po daugiau nei dešimties metų: kuo jie norėtų užsiimti, kiek uždirbti ir kokioje Europoje gyventi 2025-aisiais. Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti čia: www.pazinkeuropa.lt/aseuropa2025.

 

 

 
2014 m. spalio 7 d. šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" darbuotojams ir auklėtinių tėveliams

2014 m. spalio 7 dieną šalia Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" vyko šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai. Tai puiki laisvalaikio, sveikatinimo ir geros nuotaikos priemonė. Mokymus vedė Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė. Į užsiėmimus buvo kviečiami Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" darbuotojai ir vaikų tėveliai, tačiau prie kolektyvo išdrįso prisijugkti tik viena mama - Ingrida Jakubonienė.

Spalio 14 dieną vyks dar vienas šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimas. Tad tikimės, kad šį kartą tėveliai bus drąsesni.

20141007_172840
20141007_172914
20141007_175231
20141007_175454
1/4 
start stop bwd fwd

Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" informacija

 

 
Kviečiame dalyvauti projekte „Kino knyga 2014"

logo kino knygaKviečiame mokinius daklyvauti edukaciniame projekte „KINO KNYGA 2014", kuris vyks jau 8 metus. Projektas vykdomas mokinių rudens atostogų metu 2014 m. spalio 24 - 31 d. Šiais metais ypatingas dėmesys skiriamas kūrėjo vaidmeniui: kūrėjas, kaip originalaus autorinio produkto gamintojas; kūrėjas, kaip kūrybiškas žmogus, sąžiningai besinaudojantis intelektiniais ištekliais.
Kūrybinių dirbtuvių mokiniai kurs trumpus video filmukus bei susitiks su žymiais kūrėjais.
GALIMYBĖ LAIMĖTI DALYVIO STIPENDIJĄ !

Kviečiame mokinius aktyviai dalyvauti.

Daugiau informacijos apie projektą >>>

Nuostatai >>>

Dalyvio anketa >>>

http://www.kinopavasaris.lt/kino-knyga
https://www.facebook.com/pages/KINO-KNYGA

 

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 66