Naujienos
SU RUGSĖJO 1-ĄJA!

Su rugsėjo 1-ąja!

 
2014 m. rugpjūčio 28 d. Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimo pranešimai

2014 m. rugpjūčio 28 d. Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimo pranešimai:

„Pradedame 2014–2015 mokslo metus". Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas >>>

Mokyklų vadovų atestacija >>>

 
VMVTrekomendacijos "Kaip paruošti saugų ir kokybišką maistą vaikų darželiuose ir mokyklose?"

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba parengė rekomendacijas vaikų ugdymo įstaigų ir valgyklų vadovams "Kaip paruošti saugų ir kokybišką maistą vaikų darželiuose ir mokyklose?">>>

Rekomendacijose – patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis produktų tiekėjus mokyklų ir darželių valgykloms, kaip organizuoti darbą valgykloje bei sudaryti valgiaraščius. Taip pat išskirta, kokie produktai būtini ir draudžiami vaikų mitybos racione, kuo būtina pasirūpinti ugdymo įstaigos administracijai.

Daugiau lankstinukų rasite http://vmvt.lt/lt/leidiniai./

 
Tapk Jaunimo Europos Komandos nariu!

JEK logoIki 2014 m. rugsėjo 11 d. ieškoma aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 16–29 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie ES ir jos galimybes.
Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai yra nepriklausomi informacijos apie Europos Sąjungą skleidėjai kitiems jauniems žmonėms. Tai įvairiose Lietuvos vietose gyvenantys jauni žmonės, kurie domisi Europos politika ir aktualijomis. Juos galima kviesti dalyvauti su ES tematika susijusiuose renginiuose mokyklose, nevyriausybinėse organizacijose, kultūros įstaigose ir kitur.

Iki 2014 m. rugsėjo 11 d. norinčius dalyvauti atrankoje kviečiame registruotis adresu http://bit.ly/jekatranka.
Daugiau informacijos rasite http://www.pazinkeuropa.lt/jek/tapk-jaunimo-europos-komandos-nariu-1227.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

 
Rugsėjo 1-osios renginiai Utenoje

9 val. Šv. Mišios Kristaus Žengimo į Dangų ir Dievo Apvaizdos bažnyčiose.

10.30 val. Mokslo metų atidarymas miesto mokyklose.

 
„Lietuvos draudimas“ vėl kviečia vairuotojus saugoti vaikų keliones į mokyklą

Apsaugok mane logoVioleta Develienė

Prasidedant naujiems mokslo metams, visą rugsėjo mėnesį didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas" kviečia vairuotojus saugoti vaikų gyvybes kelyje ir pasitinkant į mokyklas grįžtančius vaikus vairuoti atsargiau. Rugsėjis skelbiamas akcijos „Apsaugok mane" mėnesiu, kurio metu „Lietuvos draudimas" visus Utenos rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų moksleivius apdraus nuo nelaimingų atsitikimų kelyje, o savivaldybė „Apsaugok mane" ženklu paženklins pavojingiausias perėjas prie mokyklų. Kviečiame vairuotojus būti budrius ir užtikrinti, kad vaikų kelionės į mokyklą būtų kuo saugesnės.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. rugpjūčio 23 d. pilietinių iniciatyvų diena „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva"

2014 08 23 Renginio planasPranešimas spaudai
2014 m. rugpjūčio 22 d., Vilnius

Šiandien lietuviai negalėtų pakartoti Baltijos kelio, nes nežino, kas yra pilietiškumas ir nevertina turimos laisvės? O gal jaunimas nėra patriotiškas? Tai ir dar daugiau temų jau rugpjūčio 23 d. Vilniuje, prie Baltojo tilto nagrinės Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamos pilietinių iniciatyvų dienos „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva" dalyviai.
Renginio pradžioje sveikinimo žodį tars LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, taip pat, dalyvaujant Ukrainos ambasadoriui p. Valerii Zhovtenko, bus išskleista širdies formos Ukrainos vėliava. Simbolis, kad mums visos tautos – sesės.

Skaityti daugiau...
 
Utenos rytų kovos menų klubo „Impulsas" vasaros stovykla

Utenos rytų kovos menų klubo „Impulsas" vasaros stovykla Utenos rytų kovos menų klubo „Impulsas" vadovas ir įkūrėjas Kastytis Stankevičius, I dan Karatė Shotokan meistras, sukvietė kovos menų klube sportuojančius vaikus ir jų tėvelius į aktyvaus poilsio vasaros stovyklą. Užsiėmimai buvo suorganizuoti Molėtų raj. Kirneilės kaime, prie vaizdingo Bebrusų ežero. Per visą stovyklavimo laiką vyko treniruotės, stovyklautojai plaukė baidarėmis, ieškojo paslaptingo lobio, vakarais Molėtų observatorijoje stebėjo Saulę, o naktį turėjo galimybę pasigėrėti Saturnu. Tarpusavio bendravimas, judrieji žaidimai, rungtynės ir susitikimas su baikeriais paliko smagių prisiminimų. Pailsėję sportininkai pasitinka naują sezoną ir kviečia visus stebėti parodomąją karatė programą per Utenos miesto753 gimtadienį.
Utenos rytų kovos menų klubo „Impulsas" vadovas Kastytis Stankevičius kviečia norinčius sportuoti uteniškius apsilankyti Krašuonos progimnazijoje, V.Kudirkos g. 5, Utena. Telefonas pasiteirauti - 8 699 96881.

 
Tapkite jaunimo informavimo tašku!
Parašė Administrator   

LIJOT JRDLietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), vykdydama Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos užsakymą dėl jaunimo informavimo ir konsultavimo sistemos įgyvendinimo, kviečia prisijungti prie jaunimo informavimo taškų tinklo, kuriuose būtų užtikrintas kokybiškas jaunimo informavimas. Kviečiame regionuose veikiančias organizacijas ir įstaigas tapti jaunimo informavimo taškais Lietuvoje ir suteikti jauniems žmonėms aktualią informaciją jiems rūpimomis temomis.

Kas svarbu, norint tapti jaunimo informavimo tašku?

Skaityti daugiau...
 
Utenos regiono bei Comenius daugiašalės partnerystės projekto "Training for LIFE: Leadership Initiatives for Europe" mokytojams skirtas eTwinning seminaras Utenoje

erasmus E-twinning logoŠvietimo mainų paramos fondas, administruojantis eTwinning programą Lietuvoje ir programos eTwinning ambasadoriai 2014-09-25-26 12.30 val. organizuoja Erasmus+ programos eTwinning renginį „IKT įrankių taikymai tarptautinėje projektinėje veikloje" kuris vyks Utenos Dauniškio gimnazijoje ( J.-T. Vaižganto g. 48, Utena).

Maloniai kviečiame dalyvauti Utenos regiono mokytojus, besidominčius tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis ir norinčius išgirsti apie programos eTwinning veiklas, mokytojų gerąją patirtį ir išbandyti įvairius internetinius įrankius. Seminaras vyks anglų kalba.

Prašome seminaro dalyvius iš anksto registruotis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Registracija vyks iki 2014-09-25 10.00 val. Registruojantis būtina nurodyti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę ir mokymo įstaigą.

Daugiau informacijos apie programą eTwinning galite rasti: www.etwinning.net.
Renginio programa >>>

Kilus klausimų prašome kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 
Kviečia mokytis Utenos Dauniškio gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyrius

Dauniškio gimnazijaUtenos Dauniškio gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyrius 2014-2015 m.m. priima asmenis mokytis 5-12 klasėse kasdieniu arba neakivaizdiniu būdu.
Prašymai priimami suaugusiųjų mokymo skyriaus raštinėje darbo dienomis 8.00-19.00 val., penktadienį – 8.00-18.00 val. Adresas: Vaižganto g. 48, Utena, tel. 8-389-61718.

Daugiau informacijos >>>

 
Kviečiama teikti siūlymus Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašui

Švietimo ir mokslo ministerija iki 2014 m. rugsėjo 15 dienos mokytojus, mokinių organizacijas, tėvus kviečia teikti siūlymus Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašo projektui, kurį parengė Švietimo ir mokslo ministerijos suburta ekspertų darbo grupė. Daugiau informacijos:

http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/kvieciama-teikti-siulymus-pradinio-pagrindinio-ir-vidurinio-ugdymo-programu-aprasui

 

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 64