Naujienos
2014 m. rugsėjo 9 d . Tradicinis renginys Dauniškio gimnazijos primokams Sudeikiuose

Dauniškio gimnazijos pirmokai SudeikiuoseVioleta Develienė

2014 m. rugsėjo 9 dieną Utenos Dauniškio gimnazijos pirmokai išvyko į kasmetinį tradicinį renginį Sudeikiuose, į kurį juos pakvietė Utenos Dauniškio gimnazijos soc. pedagogė Vida Adiklienė ir mokinių taryba. Linksmadienis - smagi šventė naujokams, skirta susipažinimui ir komandinei dvasiai stiprinti, kurioje netrūko žaidimų, brendravimo su klasiokais, nuotaikingų užduočių bei pasirodymų. Stovyklautojams išvykoje buvo puiki proga geriau susipažinti užsiimant įvairia veikla: klasės kūrė savo plakatus, šūkius. Komandų formavimo žaidimų ir praktinių užduočių metu pirmokai vieni kitus geriau pažino, dalijosi gerąja patirtimi. Viešnagės Sudeikiuose metu, stovyklos „Linksmadienis" dalyviai pratęsė vasarą nuostabaus grožio aplinkoje, tobulino bendravimo įgūdžus, rodė iniciatyvą ir kūrybiškumą.

Renginio nuotraukos
 
KVIEČIAME Į EUROPOS JUDĖJIMO SAVAITĖS BĖGIMĄ

2014 Now we moveKviečiame visas ikimokyklines ir mokymo įstaigas, darželinukus ir moksleivius, jų tėvelius ir pedagogus rugsėjo 29 - spalio 5 dienomis dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime.

Sukvieskite būrį vaikų ir jaunimo bei kartu įveikite nurodytas distancijas:

Ikimokyklinukai - 250 m;
1-4 klasių mokiniai - 500 m;
5-8 klasių mokiniai - 1000 m;
9-12 klasių mokiniai - 1988 m (lietuvišką olimpinę mylią).

Visos užsiregistravusios švietimo įstaigos el. paštu gaus oficialius Europos judėjimo savaitės „MOVE WEEK" diplomus bei LTOK ir LOA padėkos raštus.
Iki rugsėjo 17 dienos, net 100 įstaigų, kurios paraiškose pristatys trumpą bėgimo aprašymą, pretenduoja laimėti MOVE WEEK Europos judėjimo savaitei skirtas apyrankes savo mokyklai ar darželiui. Prizų skaičius ribotas. LTOK Olimpinio švietimo darbo grupė atrinks įstaigas, kurios Europos judėjimo savaitės bėgimą vykdys originaliausiai (suburs didžiausią dalyvių skaičių, bėgs parkuose, miškuose, pritrauks daugiau kitų mokymo įstaigų ar organizacijų, apsirengs vienodai ar kitaip išreikš originalumą, kurį nurodys paraiškoje), gali laimėti savo darželiui ar mokyklai specialias akcijos apyrankes.

Registracijos formą rasite organizatorių internetinėje svetainėje www.ouprojektas.lt

Akcijos nuostatai >>>

Organizatoriai: LIETUVOS OLIMPINĖ AKADEMIJA

LIETUVOS TAUTINIS OLIMPINIS KOMITETAS

 
Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"

Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte"Utenos miesto šventės išvakarėse, 2014 m. rugsėjo 5 d., Utenos Aukštakalnio progimnazijoje pristatytas projektas „Užaugau Utenos krašte". Tai ketvirtasis projektas nuo 2007-ųjų metų. Pirmąjį kartą dalyvaudami šio projekto veikloje kelių mokyklų mokiniai buvo užimti pažintine – menine veikla, antrąjį kartą kritiškai pažvelgė į juos supančią aplinką, trečiajame, skirtame Utenos miesto 750 metų jubiliejui, mokiniai rašiniuose, piešiniuose ir nuotraukose džiaugėsi ir didžiavosi savo kraštu.

Skaityti daugiau...
 
Sportininkų palydėtuvės į europos SO vasaros žaidynes Belgijoje

2014 09 05 Palydėtuves2014 m. rugpjūčio pabaigoje naujai rekonstruotame „Utenio'' stadione vyko mokomoji treniruočių stovykla. Joje dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos rinktinė, kuri rugsėjo 7-22 dienomis dalyvaus Europos SO Vasaros žaidynėse Antverpene Belgijoje. Rinktinės sudėtyje iš šešių lengvaatlečių, keturi Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcio centro ugdytiniai ir po vieną iš Šeduvos ir Kazlų Rūdos specialiųjų mokyklų. Be lengvaatlečių žaidynėse Belgijoje dalyvaus ir Lietuvos SO krepšinio, futbolo, stalo teniso ir bočios rinktinės.

Uteniškiai rungtyniaus 100 m., 200 m., 400 m., 1500 m., 3000 m., 5000 metrų individualiose rungtyse ir komandinėje 4 x 400 m. mišrioje estafetėje. Lietuvos SO lengvaatlečių rinktinei vadovaus vyr. treneris, centro direktorius Zenonas Misiūnas.
Rugsėjo 5 d. Utenos specialiojoje mokykloje – daugiafunkciame centre vyko sportininkų palydėtuvės į Europos specialiosios olimpiados vasaros žaidynes Antverpene (Belgija). Draugų ir centro darbuotojų nuoširdūs linkėjimai, „saldžios dovanos", muzika, šypsenos – visa tai padės siekti puikių rezultatų. Kaip pasakė rinktinės vyr. treneris Z. Misiūnas, po tokių išlydėtuvių būtų gėda grįžti be medalių.

 
Atvirų durų dienos JTBA

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra siūlo įvairias tobulėjimo galimybes ir kviečia jaunus žmones bei su jais dirbančius dalyvauti Agentūros bei kitų ES programos „Veiklus jaunimas" agentūrų organizuojamuose tarptautiniuose bei vietiniuose mokymo ir bendradarbiavimo renginiuose.Šiuo metu turime kvietimų, į kuriuos dar vyksta registracija. Jų sąrašą galite rasti čia: http://www.jtba.lt/kvietimai

Kviečiame dalintis kvietimais su tais, kuriems dalyvavimas tokiuose renginiuose būtų naudingas, taip pat aplikuoti patiems, jei jaučiate, kad norėtumėte pagilinti savo kompetenciją tam tikroje srityje, temoje.

 
Kviečiame dalyvauti akcijoje "Rezervuota jaunimui"

2014 m. rugpjūčio 28 d. startavo Jaunimo reikalų departamento prie SADM organizuojama akcija „Rezervuota jaunimui“, kuria siekiama atskleisti kuo gyvena jaunas žmogus, kokie jo pomėgiai ir poreikiai.

Pagrindinis akcijos tikslas – ne tik skatinti pačius jaunus žmones aktyviai prisidėti prie akcijos, reikšti savo nuomonę ir išrinkti savo mėgstamiausias lankyti vietas visoje Lietuvoje, bet ir identifikuoti, kokiose vietose ir erdvėse dažniausiai lankosi skirtingų amžiaus grupių jauni žmonės.

Daugiau apie akciją, jos įgyvendinimo etapus, galite rasti JRD pranešime: http://www.jrd.lt/jrd-veiklos-naujienos/jaunuoliai-kvieciami-rinkti-savo-megstamiausias-vietas

 

 
Pasitinkame rugsėjį

P9030288Rudenėlis džiugina įvairiausiomis spalvomis: sodria pievų žaluma, subrendusių šermukšnių raudoniu, subtiliu lapų geltoniu, giliu dangaus ir vandens mėlynumu. Pasitikdami rugsėjį darželio vaikų balsai ir klegesys pasklido po Dauniškio ežero pakrantę. Vaikai piešė viską, ką matė rudenėjančioje aplinkoje. Net ežero gyventojai paukščiai išlipo į krantą pažiūrėti ką vaikai veikia. Auklėtojos Eglė, Loreta ir Danguolė surengs parodėlę „Piešiu ką matau" ir piešinėliuose išsilieję rudens spalvos skleis šilumą visų darželio bendruomenės narių širdyse.

 

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" informacija

Nuotraukos
 
Utenos rajono švietimo įstaigos pasitiko rugsėjį

Violeta Develienė
Rugsėjo 1-oji visiems yra šventė, džiaugsmo ir susikaupimo akimirka, su kuria kasmet pradedama nauja kelionė mokslo, žinių ir šviesos keliu. Šiemet rugsėjo pirmosios renginiai 9 val. prasidėjo Šv. Mišiomis miesto bažnyčiose, o vėliau visose mokyklose vyko Mokslo metų atidarymo šventės.
Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyresnioji specialistė Zita Sabelkienė informavo, kad šiemet 18-oje Utenos rajono mokyklų, Utenos specialiojoje mokykloje daugiafunciame centre ir šešių darželių priešmokyklinėse grupėse mokysis 4580 mokiniai. Į šį skaičių neįtraukiami Utenos Dauniškio gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriaus ir Jaunimo mokyklos mokiniai. Pernai Utenoje mokėsi 4570 mokiniai. Šiemet Leliūnų pagrindinėje mokykloje pradėjo darbą naujasis vadovas Vygantas Kornejevas, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bendruomenė jau džiaugiasi renovuotu, moderniu stadionu. Renovacija atlikta Utenos Aukštakalnio pradinėje mokykloje, o Utenos Dauniškio gimnazija paskelbta saugiausia 2014 m. Utenos rajono mokykla.

IMGP2539
IMGP2582
IMGP2628
IMGP2713
IMGP2743
Picture 004
Picture 009
Picture 011
Picture 057
1/9 
start stop bwd fwd

Nuotraukos Violetos Develienės ir Vytauto Ridiko

 
Renginių planai 2014 m. rugsėjo mėn.


Utenos švietimo centro renginių planas 2014 m. rugsėjo mėn. >>>

 
SU RUGSĖJO 1-ĄJA!

Su rugsėjo 1-ąja!

 
2014 m. rugpjūčio 28 d. Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimo pranešimai

2014 m. rugpjūčio 28 d. Utenos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimo pranešimai:

„Pradedame 2014–2015 mokslo metus". Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas >>>

Mokyklų vadovų atestacija >>>

 
VMVTrekomendacijos "Kaip paruošti saugų ir kokybišką maistą vaikų darželiuose ir mokyklose?"

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba parengė rekomendacijas vaikų ugdymo įstaigų ir valgyklų vadovams "Kaip paruošti saugų ir kokybišką maistą vaikų darželiuose ir mokyklose?">>>

Rekomendacijose – patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkantis produktų tiekėjus mokyklų ir darželių valgykloms, kaip organizuoti darbą valgykloje bei sudaryti valgiaraščius. Taip pat išskirta, kokie produktai būtini ir draudžiami vaikų mitybos racione, kuo būtina pasirūpinti ugdymo įstaigos administracijai.

Daugiau lankstinukų rasite http://vmvt.lt/lt/leidiniai./

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 64