Naujienos
2014 m. gruodžio 4 d. Atvirų durų diena Utenos vaikų globos namuose

 ATVIRŲ DURŲ DIENA Utenos vaikų globos namuose

 
2014 m. lapkričio 21 d. Utenos Dauniškio gimnazijos Mokinių taryba pristatė mokinių savivaldos modulį parodoje „Mokykla be sienų"

2014 11 21  parodoje „Mokykla be sienų"2014 m. lapkričio 21 d. Utenos Dauniškio gimnazijos Mokinių taryba Vilniuje Litexpo rūmuose vykusioje parodoje „Mokykla be sienų" pristatė mokinių savivaldos modulį. Tarybos nariai linksmai ir naudingai praleido dieną, užmezgė naujų pažinčių, garsino savo gimnazijos vardą.

Renginio nuotraukos >>>

 
2014 m. lapkričio 19 d. Nuotaikinga ikimokyklinių įstaigų šventė „Mažieji muzikantai"

DSCN72312014 m. lapkričio 19 d. Utenos kraštotyros muziejuje vyko Utenos rajono ikimokyklinių įstaigų šventė „Mažieji muzikantai", kurią organizavo Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė". Meninio ugdymo vadovė Asta Straižienė kartu su dviem „Kodėlčiukų" grupės mergaitėmis šventės pradžioje „Nukalė saulę" (pagal I.Steišūnienę), visiems tarė „Labas rytas" ir pakvietė susirinkusiuosius į sceną. Šventėje dalyvavo daug šaunių atlikėjų, vienas už kitą puikesnių. Scenoje visus džiugino Utenos vaikų lopšelio - darželio „Šaltinėlis" kvintetas. Jie atliko „Polką" (muzika R. Budinavičienės). Vadovė Gražina Kapčiuvienė. Utenos mokyklos - vaikų darželio „Varpelis" kvintetas nuotaikingai atliko „Saulutės namelį" iš „Svirpliukų" repertuaro. Vadovė Regina Nikitinienė.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. lapkričio 28 d. renginiai „Verslas veža" Vilniuje

2014 11 28 Verslas veža„Verslas veža" yra verslumo skatinimo renginių ciklas, siekiantis įtraukti jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius iš visos Lietuvos, kurie brandina savyje verslumo idėjas ir nori jas įgyvendinti. „Verslas veža" – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, padėti jam suvokti, kad už savo ir savo šalies ateitį ir gerovę yra atsakingas kiekvienas iš mūsų.

Pranešimus skaitys verslininkas, mobiliųjų programėlių bendrovės „GetJar" ir rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures" įkūrėjas Ilja Laurs, verslininkas, LPK prezidentas Robertas Dargis, „Radistai" Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, muzikantas, verslininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas, muzikantas, dainininkas Jurgis Didžiulis ir daug kitų įdomių pranešėjų!

Renginio vieta – „Litexpo", Laisvės pr. 5.

Laikas - nuo 10 val. iki 15.30 val.

Įėjimas – nemokamas. Dalyviai laukiami atvykstant bet kuriuo metu.

„Verslas veža" metu vyks loterija, kurioje vienas iš dalyvių turės galimybę laimėti planšetinį kompiuterį.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame užsiregistruoti: http://goo.gl/2IlZ3J

Programa: http://www.verslilietuva.lt/uploads/file/Verslas%20veza%20Vilnius.pdf

 
Naujas „Iniciatyvos fondo" konkursas – norintiems skaityti ir tobulėti

2014-11-24 Pranešimas žiniasklaidai.

VšĮ „Iniciatyvos fondas" kviečia visus vyresnių klasių moksleivius ir studentus 2014 m. lapkričio 24 – gruodžio 6 dienomis dalyvauti konkurse knygai, prenumeratai arba leidiniui įsigyti. Konkurso tikslas - skatinti jaunų žmonių norą skaityti bei tobulėti. Konkurso nugalėtojams bus nupirktos norimos knygos, prenumeratos ar elektroniniai leidiniai. Konkurso nugalėtojų bus ne vienas, jų skaičius priklausys nuo norimų knygų, leidinių kainos. Bendras įsigijimo fondo biudžetas yra ne mažiau 5 tūkst. EUR Dalyvių prašome pateikti trumpą motyvacinį laišką, kad konkreti knyga, prenumerata ar elektroninis leidinys jiems reikalingas mokslams ar savišvietai.

Laiškus galima atsiųsti: - el. paštu ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ); - arba užpildant specialią formą http://apklausa.lt/f/konkursas-skaitau-suzinau-tobuleju-nbymd7m.fullpage

Motyvacinį laišką reikia pateikti lietuvių kalba, tačiau prašomi leidiniai gali būti parašyti ir užsienio kalbomis bei išleisti ne Lietuvoje.

Konkurse gali dalyvauuti 9-12 vidurinių mokyklų ar I-IV gimnazijų klasių moksleiviai ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Visos konkurso sąlygos skelbiamos www.iniciatyvosfondas.lt.

Viešoji įstaiga „Iniciatyvos fondas", kurią 2007 m. įsteigė viena didžiausių investicinių bendrovių Lietuvoje „Invalda LT", siekia skatinti socialinę iniciatyvą, organizuojant įvairias programas atskiroms visuomenės grupėms.

Papildoma informacija: „Iniciatyvos fondo" programų koordinatorė Kristina Papinigienė

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , www.iniciatyvosfondas.lt

 

 
Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių darbų paroda Adolfo Šapokos gimnazijoje

2014 11 Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių darbų paroda

 
Kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti Respublikiniame anglų kalbos oratorinio meno konkurse

English speaking UnionLCC UniversityKaip ir kasmet, Lietuvos Angliškai kalbančiųjų bendrija (The English Speaking Union of Lithuania - ESU), Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija bei LCC tarptautinis universitetas kviečia geriausiai kalbančius vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti Respublikiniame anglų kalbos oratorinio meno konkurse. Šiemet tai bus 18-tasis konkursas, tradiciškai vyksiantis Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete, 2015 m. vasario 20 d., nuo 9:00 val. ryto iki vėlyvos popietės. Pagal nuostatus, konkurso dalyviai negali būti jaunesni nei šešiolikos metų. Respublikinio konkurso laimėtojas vėliau atstovaus Lietuvai Tarptautiniame Oratorių konkurse Londone gegužės mėnesį.

Konkurso metu moksleivių kalbų klausosi garbinga komisija, kurią sudaro anglų kalbos specialistai, JAV, Kanados, D. Britanijos ambasadų atstovai, tarptautinių leidyklų atstovai bei LCC tarptautinio universiteto dėstytojai. Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas anglų kalbos mokytojai gali rasti LCC tarptautinio universiteto internetiniame puslapyje www.lcc.lt/esu. Registruoti dalyvius konkursui galima iki 2015 m. vasario 5 dienos. Lauksime dalyvių iš Jūsų regiono mokyklų ir linkime, kad jie atsidurtų tarp geriausių iškalbos meno meistrų.

Vidmantė Tamošiūnaitė, Admissions Counselor | Priėmimo koordinatorė
LCC International University

Kretingos 36, Klaipėda LT-92307, Lithuania

 
Kūrybiškumo mozaika Utenos Dauniškio gimnazijoje

2014 11 18 Kūrybiškumo mozaika Utenos Dauniškio gimnazijoje Violeta Develienė
2014 m. lapkričio 17–23 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros ir meno institucijas bei organizacijas, verslo įstaigas, konfesines bendruomenes ir visus suaugusiuosius jungtis į penkioliktosios suaugusiųjų mokymosi savaitės judėjimą. Šių metų mokymosi savaitė skiriama darnaus vystymosi idėjos sklaidai ir praktiniam jos taikymui.
Utenos Dauniškio gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyrius kartu su Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 2014 m. lapkričio 18-20 dienomis organizuoja Suaugusiųjų švietimo savaitės renginius.

Skaityti daugiau...
 
Su mokinių moksliniais projektais kviečiame susipažinti Idėjų mugėje

jaunasis tyrejasLMNSC2014 m. lapkričio 21 dieną Vilniuje viešbučio „Panorama" konferencijų centre (Sodų g.14) vyks septintoji mokinių Idėjų mugė.
Renginyje mokiniai pristatys 60 įvairios tematikos mokslinių idėjų ir darbų. Stendinių pranešimų forma bus pateikiama informacija apie planuojamą arba vykdomą tyrimą, aptariama darbo metodika, keliamos mokslinės hipotezės, jei tyrimas pradėtas, pristatomi jo rezultatai. Mokinius konsultuos mokslininkai ekspertai.
Idėjų mugė – atviras visuomenei renginys, todėl visus besidominančius mokslu, ypač mokinius ir jų mokytojus, renginio organizatoriai kviečia atvykti nuo 10 iki 17 val. ir susipažinti su jaunųjų tyrėjų idėjomis, pasisemti minčių, kokius tyrimus galima atlikti jau mokykloje.
Idėjų mugės tikslas – padėti skleistis tyrėjo talentui, skatinti mokinius nuosekliai dirbti tiriamąjį darbą, lavinti tiriamojo darbo įgūdžius, padėti pasiruošti dalyvavimui ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape. Savo tyrimą „Obels Malus x robusta pražydinimas in vitro kultūroje" ankstesnėse Idėjų mugėse pristatė ir šių metų ES jaunųjų mokslininkų konkurso, vykusio Varšuvoje, trečiosios vietos laimėtojas Matas Navickas.
Idėjų mugę organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Tai – projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas" dalis.

Daugiau informacijos: Jonas Karolis, projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas" vadovas. Tel. 8 52773614, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . www.jaunasis-tyrejas.lt

 

 
Kviečiame dalyvauti renginyje „Savanorystė – kelias į sėkmingą karjerą?"

Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos organizuoja savanorystės iniciatyvų renginį „Savanorystė – kelias į sėkmingą karjerą?", kuris vyks lapkričio 25 d., antradienį, 9:30 -15:30 val., viešbutyje „Comfort Hotel" (Mindaugo 27, Vilnius).

Renginyje bus aptarta: Kodėl žmonės savanoriauja? Kaip jauno žmogaus savanorystės patirtį vertina darbdaviai? Kokios galimybės įsidarbinti Lietuvoje, turint savanoriškos patirties?
Renginyje pranešimus skaitys „Barclays" technologijų centro projektų vadovė Skaistė Staškutė, UAB „Advanced Advice" projektų vadovė Aistė Kumponaitė ir kt.

Diskusijoje „Savanorystė – pervertinta ar neįvertinta?" dalyvaus LIJOT prezidentas Mantas Zakarka, Darbo biržos atstovė Inga Liubertė, lektorė Neringa Kurapkaitienė, vadovų paieškos įmonės UAB „AIMS International Lietuva" vadovaujantis partneris Šarūnas Dyburis. Renginio programa >>>

Registracija vyksta iki lapkričio 21 d. adresu: http://goo.gl/02wpWH. Dalyvių skaičius ribotas.

Papildoma informacija telefonu +370 673 84584 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
2014 m. lapkričio 18 d. „Kūrybiškumo savaitė" Utenos Dauniškio gimnazijoje

2014 11 18

 
2014 m lapkričio 13 d. seminaras „Sveikos gyvensenos darželių pedagogų darbo patirtis" Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka"

0322014 m lapkričio 13 d. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka" vyko seminaras „Sveikos gyvensenos darželių pedagogų darbo patirtis". Jame dalyvavo Lietuvos respublikos ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai" nariai. Seminaro dalyviai susipažino su mūsų įstaiga, jos veikla sveikatos stiprinimo srityje. Pirmoji seminaro dalis buvo praktinė: atviros fizinės veiklos lauke ir grupėje, bei atvira veikla „Augu sveikas". Antrojoje dalyje lopšelio-darželio „Pasaka" pedagogės apie vykdytas veiklas, projektus ir kitokią patirtį skaitė pranešimus.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 68