Naujienos
2015 m. kovo 20 d. Utenos rajono gimnazijų sporto šventė

2015 m. kovo 20 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks Utenos rajono gimnazijų sporto šventė, kurios tikslas – per sportą aktyvinti gimnazijų bendruomenes. Renginio pradžia 9 val.
Šventės metu vyks sporto varžybos, viktorinos, konkursai, gimnazijų vadovų varžytuvės. Kiekviena gimnazija ruoš kultūrinę programą. Šventės nuostatus galima rasti internetiniame puslapyje www.sportas.utena.lm.lt.

Informaciją pateikė Utenos rajono savivaldybės Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius

 
LITNET kviečia į seminarus-mokymus

Litnet LogoLietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas LITNET 2015 m. kovo mėn. kviečia į nemokamus seminarus-mokymus pedagogams „10 lengvų žingsnių darbui su Joomla! 3" ir „21 veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti atnaujinant interneto svetainę". Sėkmingai baigusiems bus išduodami pažymėjimai.

Šie mokymai itin naudingi švietimo įstaigų svetainių administratoriams. Registracija ir detalesnė informacija http://lm.lt/naujienos/96-seminarai-mokymai-2015

 

 
Utenos Krašuonos progimnazijos mokytojai priima „Z" kartos iššūkį!

PlanšetaiUtenos Krašuonos progimnazijos mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekto „Ugdymas karjerai infrastruktūros bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme sukūrimas ir plėtra" gavo IŠMANIĄJĄ KLASĘ - tai nešiojamas kompiuteris, 28 mokinams skirti planšetiniai kompiuteriai SAMSUNG Galaxy Tab Pro 10.1 Wi-Fi (SM - T520), mokinių kompiuterio ir baterijų įkrovimo įrenginys Tablet PC bei bevielio ryšio maršrutizatorius. Progimnazija yra atvira naujoms technologijoms, todėl išmanioji klasė leis kūrybiškai išnaudoti skaitmenines priemones pamokų metu, popamokinėje veikloje, mokant ir mokantis tiek mokytojams, tiek mokiniams. Mes, Utenos Krašuonos progimnazijos mokytojai, esame pasiruošę priimti „Z" kartos iššūkius.


Mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėja, IT mokytoja Jolanta Baronienė

 
2015 m. vasario 24-26 d. kviečiame susipažinti su Utenos jaunimo mokyklos Dienos centro veiklomis

2015 02 24-262015 m. vasario 24-26 dienomis nuo 14 iki 17 val. kviečiame atvykti į Utenos Jaunimo mokykloje (Lauko g. 19 a, Utena) organizuojamas atvirų durų dienas. Galėsite susipažinti, pabendrauti su vaikais, dalyvauti įvairiose ugdomose veiklose. Sužinosite kuo ir kaip mes gyvename, kaip vaikai leidžia laisvalaikį ar tiesiog geriau mus pažinsite, o gal net tapsime gerais bičiuliais.

Labai laukiame visų ir pažadame visus apdovanoti gerumo šypsena, šiluma ir pavaišinti kvapnios arbatos puodeliu.

Jaunimo mokyklos bendruomenė

 
2015 m. vasario 26 d. kviečiame jaunimą mokytis raštvedybos

2015 m. vasario 26 d., 15.00 val., kviečiame jaunimo nevyriausybinių organizacijų vadovus, narius, mokinių savivaldų atstovus ir kitus suinteresuotus jaunuolius dalyvauti mokymuose „ Raštvedyba ir dokumentų valdymas ".

Skaityti daugiau...
 
2015 m. vasario 25 d. akcija „Tautinė apyrankė — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui" Utenos „Saulės" gimnazijoje

20150226192015 m. vasario 25 dieną, trečiadienį, skambant lietuviškoms melodijoms, į Utenos „Saulės " gimnazijos aktų salę rinkosi klasių atstovai ir mokytojai. Ten buvo paskelbta akcijos „Tautinė apyrankė — Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui" pradžia.
Nešini trijų spalvų siūlais pinti apyrankių susirinko daugiau kaip pusšimtis mokinių ir mokytojų. Pinti mokėsi vieni iš kitų: pynė po vieną, du, tris ir dar didesnėmis grupelėmis susėdę, sustoję.
Per valandą nupinta 188 apyrankės. Tai buvo tik akcijos pradžia „Saulės" gimnazijoje. Dar savaitę, iki kovo 4-osios, pinsime apyrankes sau, draugui pasipuošti Kovo 11-osios garbei. Dalį apyrankių gimnazistų atstovai nuveš į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją. Ten apyrankėmis papuoš specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją.

Su artėjančia švente, Lietuva!

Skaityti daugiau...
 
Auginame skaitytojus

Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos savaitė. Skaitymo konkurso nugalėtojai pelnytai buvo paskatinti išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą ir „Vilniaus knygų mugę 2015".
Apsilankyti Seime mažuosius skaitytojus pakvietė konkurso globėja Lietuvos Respublikos Seimo narė Milda Petrauskienė. Apžiūrėję Seimo rūmus, mokiniai kalbėjosi su Seimo nare. Vaikai nesivaržydami uždavinėjo klausimus ir išsakė savo svajones. Ketvirtoko Naglio Bražėno svajonę – susitikti su Algirdu Butkevičiumi ir paprašyti, kad ir prie mūsų mokyklos būtų atnaujintas stadionas - Milda Petrauskienė pažadėjo perduoti Ministrui Pirmininkui.
Ketvirtokės Gabrielės Beitaitės svajonė - tapti rašytoja. Jai sėkmės palinkėjo pirmojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso laureatė rašytoja Lina Mumgaudytė.
Mažiausieji mūsų skaitytojai džiaugėsi mugės pasiūlytomis įvairiomis veiklomis: rašymu ant vaško lentelių, pirmosios savo knygelės kūrimu, susitikimu su Linos Žutautės personažu Kake Make.
Svajokime kartu su vaikais ir knygų personažais!

Utenos Krašuonos progimnazijos bibliotekos vedėja Laima Kubickienė

449
458
459
465
473
475
486
491
493
495
496
505
506
512
514
520
527
534
540
542
544
546
01/22 
start stop bwd fwd

 

 
2015 . vasario 19-23 d. Comenius „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai" projekto dalyviai lankėsi Italijoje

ir242015 m. vasario 19-23 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į tarptautinį Comenius daugiašalės partnerystės projekto „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai" susitikimą į Cassino „Liceo Classico Carducci" Italijoje mokyklą. Šio projekto pagrindinis tikslas yra skatinti lyderystės iniciatyvas mokykloje. Tai jau aštuntasis projekto susitikimas, į kurį vyko šie Utenos Dauniškio gimnazijos atstovai: mokytojos Inga Tutkienė, Rosita Lagūnienė ir Rima Bernotienė bei gimnazijos mokinės Milda Musteikytė, Gabija Pelikšaitė ir Anita Clarke.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. vasario 21 d. vyks aštuntasis Nacionalinio diktanto konkursas

nacionalinis diktantas2015 m. vasario 21 d. (šeštadienį) vyks aštuntasis Nacionalinio diktanto konkursas.
Pirmasis atrankinis konkurso etapas vyks 2015 m. vasario 21 d. 11 val. Utenos rajono savivaldybės salėje (3 aukštas, adresas: Utenio a. 4, 28503 Utena). Registracijos pradžia – 10 val.
Nacionalinio diktanto konkurse gali dalyvauti mokiniai, kurie kviečiami diktantą rašyti į Aukštakalnio progimnaziją (adresas: Taikos g. 44, 28157 Utena). Mokinių darbai bus vertinami atskiroje konkurso grupėje. Konkurse negalės dalyvauti lituanistai.
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus kalbos tvarkytoją G. Narbutienę telefonais: (8 389) 64 035 arba (8 389) 64 054.
Išsamiau apie šį konkursą galite sužinoti interneto svetainėje www.diktantas.lt.

 
2015 m. vasario 18 d. Informacinis projekto renginys „Kritinis mąstymas – neformaliam ugdymui: patirtis ir galimybės"

Šiuolaikinių didaktikų centras kviečia į informacinį projekto renginį „Kritinis mąstymas – neformaliam ugdymui: patirtis ir galimybės", kuris vyks 2015 m. vasario 18 d., 13 val. Utenos švietimo centre, Maironio g. 12, Utena.

Šiame renginyje bus pristatomi projekto metu sukurti produktai. Savo patirtimi dalysis ekspertai, dalyvavę kuriant šiuos produktus ir mokytojai bei jaunimo organizacijų atstovai, juos išbandę praktiškai vesdami mokymus kolegoms.

Renginyje kviečiame dalyvauti mokytojus, klasių auklėtojus, neformaliojo ugdymo specialistus, švietimo institucijų darbuotojus, jaunimo organizacijų narius, kurie domisi kritinio mąstymo taikymo neformaliajame ugdyme galimybėmis. Šis renginys yra nemokamas. Dalyviams bus išduodamos pažymos apie dalyvavimą renginyje. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Išsamesnė informacija apei renginį >>>.

 
2015 m. vasario 13 d. Šimtadienis Utenos Dauniškio gimnazijoje

2015 m. vasario 13 d. Šimtadienis Utenos Dauniškio gimnazijojeVioleta Develienė
Dvyliktokams šimtadienis duoda ženklą, kad iki egzaminų liko NET arba TIK 100 dienų. Vienuoliktokams ši smagi mokyklinė šventė yra puiki galimybė pademonstruoti savo originalumą dvyliktokams rengiant nepamirštamą šventę. Utenos Dauniškio gimnazijoje šių metų šimtadienio tema buvo „Kaimą gryčia". Šventė buvo išties įspūdinga, kupina netikėtų vaizdų, šmaikščių Gaspadorių palinkėjimų, žaidimų ir jaunystės šėlsmo. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 71