Naujienos
2015 m. geriausi abiturientų brandos egzaminų pasiekimai

2015 m. brandos egzaminų aukščiausius įvertinimus gavusiųjų mokinių sąrašas pagal mokyklas>>> 

2015 m. brandos atestatai su pagyrimu  įteikti trims Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniams: Martynui Jakučioniui (4a kl.), Aurimui Lukauskui (4d kl.) ir Valentinai Dundaitei (4e kl.).

 
2015 m. liepos 9-13 d. Paskutinis Comenius susitikimas Kroatijoje

logo Life Learning eTwining2015 m. liepos 9-13 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokytojos Loreta Tarvydienė ir Inga Tutkienė vyko į paskutinįjį šio tarptautinio Comenius daugiašalės partnerystės projekto „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai" susitikimą, kuris vyko „I. Gimnazijoje Osijek" gimnazijoje Kroatijoje. Šio projekto pagrindinis tikslas - skatinti lyderystės iniciatyvas mokykloje. Tai buvo dešimtasis ir paskutinysis šio projekto susitikimas. Susitikimo metu šalių projekto koordinatoriai aptarė nuveiktas veiklas per dvejus projekto metus, virtualius bendravimo ir bendradarbiavimo įrankius (www.wikispace.com ir www.yahoogroups.com), dirbo komandose ir pildė projekto baigiamąjį pranešimą, aptarė projekto rezultatus, eTwinning projekto baigiamuosius darbus Twinspace erdvėje. Taip pat susipažino su Osijek miestu, jo istorija, kultūriniu gyvenimu, tradicijomis ir Osijek apylinkėmis.

Projekto koordinatorė Loreta Tarvydienė

K1
K2
K3
K4
K5
K6
K7
1/7 
start stop bwd fwd

Veikla yra finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis pranešimas atspindi tik autorių, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, todėl Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos naudojimą.

 
Sveikatingumo veiklos Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė"

Sveikatingumo veiklos Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė"www.sveikatiada.ltUtenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė" yra aktyvus sveikos gyvensenos įgūdžius formuojančio projekto „Sveikatiada" dalyvis. Sveika gyvensena besidomintys uteniškiai 2015 m. dalyvo ir „Sveikatiados" inicijuotame Sveikatinimo idėjų konkurse. Ir ne šiaip dalyvavo, o tapo vienais iš konkurso nugalėtojų.
Konkurse, kuriame kiekviena mokymo įstaiga buvo kviečiama savo unikaliomis idėjomis ir siūlymais diegti sveikatingumo kultūrą savo bendruomenėje, iš viso dalyvavo net 49 mokyklos ir darželiai iš visos Lietuvos. Iš visų dalyvių buvo atrinktos 9 geriausios idėjos, tarp kurių pateko ir Kurmaičių mokyklos projektas „Saulutės daigelis". Projektams įgyvendinti „Sveikatiada" kartu su pagrindine Sveikatinimo idėjų konkurso remėja – UAB „Pontem" skyrė finansavimą – po 150 Eurų.
Projekto „Saulutės daigelis" tikslas – plėsti įstaigos vieną iš prioritetinių veiklos krypčių – vaikų sveikatos stiprinimo sistemą aplinkosauginiu aspektu. „Saulutės daigelis" padės aktyvinti įstaigos ir šeimos bendradarbiavimą, organizuoti vaikų ugdomąją veiklą.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. liepos 1 d. VšĮ „Versli Lietuva“ renginys „Nuo idėjos iki verslo"

2015 07 01 NUO IDĖJOS IKI VERSLO

 
Projekto „Integruotos jaunimo politikos plėtra" veiklos Utenoje

2015 m. birželio 26 d. Utenos Verslo informacijos centre vyko mokymai jaunimui. Lektorius Algirdas Viltrakis pakvietė Utenos jaunimą į diskusiją apie verslumą. Diskusijos tikslas atrasti patrauklias priemones, kurių pagalba bus skatinamas jaunimo verslumas mažuose miestuose. Susitikimo dalyviai diskutavo apie galimas verslininkų ir jaunimo bendravimo formas, atliko užduotis bei stebėjo video seminarą, kurį vedė organizacijų įvaizdžio formavimų treneris Arūnas Arbalis. Utenos rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė pristatė diskusijos dalyviams Utenoje vykusią iniciatyvą „Verslo asistentas", kurios pagalba jaunimas išbandė savo kūrybines jėgas kurdami verslo idėjas.
Projektą „Integruotos jaunimo politikos plėtra" įgyvendina Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 
Tarp Lietuvos didmiesčių jaunuolių auga pamaina garsiausiems pasaulio verslininkams

ISM karjeros testasNepriklausomoje Lietuvoje gimusiai kartai neretai lipdoma abejingumo bei neatsakingumo etiketė. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto komanda nusprendė paneigti šį mitą, tam į pagalbą pasitelkusi asmenybės testą. Vos per penkias dienas jį atliko daugiau nei 7 tūkstančiai jaunuolių. Rezultatai, kaip ir buvo tikėtasi, nudžiugino – dauguma didmiesčiuose gyvenančio jaunimo pasižymi tokiais pat būdo bruožais kaip ir pasaulinio garso politikai, verslininkai bei meno pasaulio atstovai.
Lietuvos jaunuoliai – su lyderių savybėmis
Susumavus rezultatus paaiškėjo trys dažniausiai pasitaikantys asmenybės tipai, kuriems priklauso po 21% respondentų. Pirmojo ir ryškiausio, užkoduoto raidėmis ENFJ, atstovai praminti „Įtaigiausiais oratoriais". Jie gimę būti lyderiais – patikimi, charizmatiški ir tikri idealistai. Panašiai testą išspręstų visa JAV prezidentų eilė – Barack Obama, Abraham Lincoln ir Ronald Reagan.
Populiarumu nenusileidžia ir „Tvarkos puoselėtojo" tipas. Jau pats pavadinimas sufleruoja, jog jo atstovai organizuoti, stabilūs bei gali pasigirti geležine valia. Šios savybės būdingos ne tik buvusiam JAV prezidentui G. W. Bush, bet ir galybei įtakingų pasaulio verslininkų, kurių vienas – John D. Rockefeller yra tituluojamas turtingiausiu kada nors JAV gyvenusiu žmogumi.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. birželio 26 d. Jaunimo verslumo skatinimo video seminarų ciklas

2015 06 26 verslumo

 
Eurodesk Lietuva ieško savanorio dizainerio-maketuotojo

Esi moksleivis, studentas ar tiesiog jaunas žmogus? Turi maketavimo įgūdžių? O gal nori įgyti daugiau patirties? Eurodesk Lietuva komanda, administruojanti portalą „Žinau viską", ieško savanorio dizainerio-maketuotojo.
Jei esi veiklus, turi naujų ir dar neįgyvendintų idėjų, puikiai išmanai grafines-kompiuterines programas ir nori savo žiniomis pasidalinti su kitais – Lietuva ir Europa – prisidėk prie mūsų vizualinio identiteto kūrimo!

Savanorio užduotys:
• Informacinės medžiagos maketavimas internetiniams portalams ir spaudai;
• Brošiūrų, lankstinukų apipavidalinimas;
• Turimų vizualų adaptacijos (pritaikymas dabartiniam naudojimui).

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Jaunimo ir vaikų informavimas bei konsultavimas e-erdvėje: naujos galimybės”

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą „Jaunimo ir vaikų konsultavimo bei informavimo paslaugų teikimas viešojoje erdvėje",

finansuojamą Europos plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos Valstybės biudžeto lėšomis. Viena iš projekto veiklų yra informaciniai seminarai, skirti pristatyti kuriamą inovatyvią jaunimo ir vaikų konsultavimo ir informavimo sistemą – JAVAKIS, jos panaudojimo galimybes, apmokyti ir konsultuoti sistemos integravimo į organizacijų veiklą klausimais. Konferencija skirta biudžetinių įstaigų atstovams, jaunimo ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms, psichologams, socialiniams pedagogams, mokytojams, vaikų teisių specialistams, asmenims besidomintiems savanoryste, būsimiems įtėviams ir globėjams bei jaunimo darbuotojams. JAVAKI sistema padės sukurti penkias e. paslaugas:

1. Vaikų informavimas ir konsultavimas.

2. Įtėvių, globėjų informavimas ir konsultavimas.

3. Jaunimo informavimas ir konsultavimas.

4. Jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų teikiamų projektų priėmimas ir administravimas.

5. Jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų darbuotojų kvalifikacijos tikrinimas ir sertifikavimas.

Konferencija vyks š. m. birželio 30 d. viebutyje “Campanille Vilnius” (Minsko plentas 14, Vilnius).

Registruotis į renginį adresu http://goo.gl/forms/L5gihruYor iki š. m. birželio 26 d. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į konferencijos organizatorių atstovę Iną Ūsaitę, tel. +370 682 31521, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Konferencijos programa>>>

 
2015 m. liepos 6-10 d. Jaunimo zona

Jaunimo stovyklaRegistracija >>>

 
KVIEČIAME JAUNIMĄ Į FESTIVALĮ
NYAAJA2015 m. birželio 27-28 "Nyaaa!" festivalis vyks Utenos Kultūros centre, Aušros g. 49, Utena,
Renginio pradžia 12.00 (abi dienas)
Ir šiemet nebus jokių bilietų! Įėjimas į renginį NEMOKAMAS!
Registracija į "Nyaaa! 2015" konkursus - atidaryta!
Konkursų taisykles rasite čia: https://www.facebook.com/notes/nyaaa-cosplay/nyaaa-2015-konkursai-the-contests-of-nyaaa-2015/1078070368874855
Festivalį finansuoja Utenos rajono savivaldybė
 
Nemokama jaunimo lyderystės stovykla

2015 06 LyderysteEi, Jaunuoli, nebūk molis - į stovyklą registruokis!
Artėjant vasarai turime puikų pasiūlymą ekstremalių pojūčių mėgėjams:
Liepos 28-30 d. organizuojama NEMOKAMA JAUNIMO LYDERYSTĖS STOVYKLA, tereikia užpildyti registracijos formą:
http://goo.gl/forms/CCHtnheHgb

Laukiame JŪSŲ!
P.S. Vietų skaičius ribotas, tad KAS PIRMESNIS - TAS GUDRESNIS!
* Nuolatiniams AJE lankytojams yra suteikiama pirmumo teisė vykti į stovyklą.
Stovyklos organizatorius – Atvira jaunimo erdvė (AJE)

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 71