Naujienos
2014 m. balandžio 23 d. Kviečiame dalyvauti „Kūrybinių partnerysčių" programos Utenos regiono mokyklų renginyje-pamokoje

Kūrybinės partnerystėsMaloniai kviečiame dalyvauti „Kūrybinių partnerysčių" programos Utenos regiono mokyklų renginyje-pamokoje „Kūrybiškos pamokos – didesnės mokymo (si) galimybės", kuris vyks 2014 m. balandžio 23 dieną 10.00 – 14. 00 val.
Renginys vyks Utenos r. Sudeikių pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre.
Susitikimo programos aprašymas
„Kūrybinių partnerysčių" pamokoje Utenos regiono mokyklų mokytojai, ugdymo įstaigose su pedagogais ir vaikais dirbantys menininkai dalinsis patirtimi, pasakos apie galimybę mokytis kitaip netradicinėse aplinkose, pasitelkiant kūrybiškus metodus ir priemones. Pagal projektą į stažuotes Anglijoje lapkričio mėnesį ir Nyderlandus balandžio mėnesį vykę mokytojos dalinsis šių šalių įspūdžiais, pasakos apie „Kūrybinių partnerysčių" programos sėkmę svetur. Pamokoje vyksiančios aktyvios veiklos kūrėjų draugijoje, žaidimai, kūrybiniai susitelkimai neleis nuobodžiauti ir parodys, kad per veiksmą, jungiant iš pirmo žvilgsnio sunkiai suderinamus dalykus, kaip antai muziką ir matematiką, mokytis yra smagiau, o ir atsiveria platesnės saviraiškos galimybės.
Maloniai kviečiame ir tikimės aktyvaus dalyvavimo. Prašome registruotis telefonu 8 641 05938 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Utenos regiono kuratorė Dovilė Franckevičienė

 
2014 m. balandžio 15 d. Utenos švietimo įstaigose lankėsi delegacija iš Ukrainos Respublikos

100 0146Violeta Develienė

2014 m. balandžio 14-17 dienomis Utenoje lankosi Ukrainos Respublikos Kovelio savivaldybės ugdymo įstaigų vadovai. Nesenai Kovelyje lankęsis Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas pakvietė ugdymo įstaigų vadovus aplankyti Lietuvą ir susipažinti su mūsų švietimo ir ugdymo sistema.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. balandžio 9-13 d. Comenius projektas nuvedė į Jano Amoso Komenskio gimtinę

ComeniusUtenos r. Leliūnų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai jau antri metai dalyvaudami tarptautiniame Comenius daugiašalės partnerystės projekte „Muzika kaip kultūrinio identiteto perteikėja" š.m. balandžio 9-13 dienomis vyko į paskutinįjį šio projekto susitikimą į Stredni ododborna škola Luhačovicę, (Čekijos Respubliką). Į projektinį susitikimą vyko Utenos r. Leliūnų pagrindinės mokyklos l.e direktoriaus pareigas I. Gutaravičienė, mokytojai L. Tarvydienė, A. Tidikienė, A. Gutauskienė, E. Gutauskas ir mokinai I. Žemčiugovas, A. Deikus, R. Tyla.

Skaityti daugiau...
 
Ar saugūs esame internete?

IT mokytoja, Saugaus interneto ambasadorė G. Sudniutė

Lietuva pastaraisiais metais tiesiog septynmyliais žingsniais įžengė į pirmaujančių pagal interneto prieinamumą valstybių būrį. Naujai atsivėrusios galimybės įtakojo ir interneto paslaugų vartotojų būrio gausėjimą. Įvairios pastarųjų metų apklausos rodo, kad lietuviai vis daugiau laiko praleidžia pasauliniame voratinklyje bei virtualiojoje erdvėje.
Tik ar dažnai susimąstome, ar saugūs esame toje erdvėje? Bene pirmieji su saugumo spragomis susidūrė mažieji lietuvaičiai: asmeninių duomenų vagystės, iškreipimas, patyčios, sukčiavimai ir kt.. Šios problemos iškyla ne tik mažiesiems. Ne visi suaugusieji pakankamai saugiai elgiasi internetinėje erdvėje. Štai, kad ir socialiniai tinklai, kuriuose neretai į kairę ir į dešinę švaistomės asmenine informacija. Ar tikrai visi esame tikri, kad mūsų viena ar kita tokių tinklų paskyra yra saugi? Ir, aplamai, ar žinome, kaip tuo įsitikinti? Ne? Tad pagelbą siūlo telekomunikacijų bendrovės TEO komanda. Įrankį, kuriuo galime pasitikrinti savo paskyros saugumą ir gauti rekomendacijas jam pagerinti, rasime adresu: https://apps.facebook.com/saugus-profilis/.

Skaityti daugiau...
 
Utenos jaunimo mokyklos Dienos centro vaikų kūrybinių darbelių paroda

Utenos jaunimo mokyklos Dienos centro vaikų kūrybinių darbelių paroda 2014 m. balandžio 10 - 30 dienomis Vyturių progimnazijos bibliotekoje veikia Utenos jaunimo mokyklos Dienos centrą lankančių vaikų darbelių paroda. Parodėlei darbus vaikai kūrė Dienos centre ir Laisvalaikio skyriaus drabužių dizaino dailiųjų darbų būrelyje. Darbelius eksponuoja: Evelina Srakšytė, Kotryna Strakšytė, Eglė Raugevičiūtė, Ugnius Bareikis, Astijus Guobys, Greta Jaronskytė, Deimantė Braknytė, Karolina Braknytė, Lukas Griškevičius, Greta Maciūnaitė, Gintarė Dručkutė, Marijus Lapinskas, Lukas Lukošaitis.

Kviečiame vaikus ir jų tėvelius aplankyti parodą ir pasigrožėti kūrybiniais darbeliais.

Nuotraukos
 
2014 m. balandžio 11 d. Rusų kalbos olimpiada – konkursas Vyturių progimnazijoje

 Rusų kalbos olimpiada – konkursas Vyturių progimnazijoje2014 m. balandžio vienuoliktą dieną Vyturių progimnazijoje įvyko rajono rusų kalbos septintųjų ir aštuntųjų klasių olimpiada – konkursas, kuriame dalyvavo Vyturių, Krašuonos, Aukštakalnio progimnazijų bei Leliūnų, Daugailių, Saldutiškio ir Vyžuonų pagrindinių mokyklų komandos. Susirinko net 36 geriausiai rusų kalbą mokantys rajono moksleiviai. Jie buvo padalinti į šešias komandas, kurias sudarė įvairių mokyklų moksleiviai – trys septintokai ir trys aštuntokai.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. balandžio 9 d. Rajoninė ketvirtų klasių lietuvių kalbos olimpiada

2014 04 09  Rajoninė ketvirtų klasių lietuvių kalbos olimpiada2014 m. balandžio 9 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje įvyko jau tradicine tapusi Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Joje dalyvavo 14 geriausių lietuvių kalbos žinovų iš 8 ugdymo įstaigų: mokyklos – vaikų darželio „Varpelis", Vyturių progimnazijos, „Žiburio" pradinės, Užpalių gimnazijos, mokyklos– vaikų darželio „ Eglutė", Krašuonos progimnazijos, Vyžuonų pagrindinės mokyklos, Aukštakalnio pradinės mokyklos. Olimpiados dalyvius pasveikino ir užduotis pateikė Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vyresnioji specialistė Zita Sabelkienė.

Skaityti daugiau...
 
DAUNIŠKIS gymnasium HAPPY Utena

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 
Integruotos pamokos Dauniškio gimnazijoje

Integruotos pamokos Dauniškio gimnazijoje Jau treti metai Utenos Dauniškio gimnazijoje vyksta rusų k. ir IT mokytojų bendradarbiavimas. Šiais metais integravimui pasirinktos dvi temos: „Internetinė žiniasklaida" antrokams ir „Velykinis sveikinimas" pirmokams.
2014-ųjų metų balandis – ypatingas mėnuo. Šiais metais balandžio 20-tąją visas pasaulis švęs Kristaus Prisikėlimo – Šv. Velykų šventę. Švęs ne tik katalikiška pasaulio dalis, bet ir stačiatikiai. Tuo balandžio 1-ąją savaitę galėjo įsitikinti Utenos Dauniškio gimnazijos pirmokai integruotų IT ir rusų k. pamokų metu. Pamokos pradžioje į tikinčiuosius su Velykiniu sveikinimu kreipėsi visos Rusios stačiatikių patriarchas Kirilas.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. balandžio 10 d. Dailės varžytuvės Vyturių progimnazijoje

2014-04-10 dailės varžytuvės2014 m. balandžio 10 dieną Vyturių progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Rita Malinauskaitė pakvietė rajono mokyklų pradinukų komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius. Renginyje dalyvavo „Žiburio" pradinės mokyklos (mokytoja Olga Meškuotienė), mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" (mokytoja Dalia Bagdonienė), Saldutiškio pagrindinės mokyklos (mokytoja Diana Stundžienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytoja Regina Šinkūnienė ) trečiųjų – ketvirtųjų klasių komandos.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. balandžio 9-10 d. Donelaičio kūrybos popietė

2014 04 09Utenos Dauniškio gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos pakvietė gimnazistus kartu su Utenos Vyturių, Rapolo Šaltenio ir Aukštakalnio progimnazijų mokiniais susiburti į bendrą renginį, skirtą Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti. Moksleiviams svetingai duris atvėrė Utenos kultūros centro bendruomenė. Susitikimo metu, naujai rekonstruotoje salėje skambėjo moksleivių skaitoma poezija, pasveikinimo žodį tarė Utenos kultūros centro režisierė Janina Baldauskienė ir poetė, vertėja, inscenizacijų lėlių teatrui autorė Regina Katinaitė-Lumpickienė. 

Skaityti daugiau...
 
Utenos mokyklos-vaikų darželio ,,Varpelis" Gerumo akcija

Utenos mokyklos-vaikų darželio ,,Varpelis" Gerumo akcija Visą gavėnios laikotarpį mokyklos-vaikų darželio ,,Varpelis" vaikai dalyvavo gerumo akcijoje ,,Padovanok seneliams saldainių''. Mažieji tikrai nepagailėjo pačių skaniausių saldainių - pririnko net keletą pintinių. Mokinių dovana seneliams - jų pačių pieštos atvirutės su gražiausiais ir šilčiausiais palinkėjimais.

2014 m. balandžio 9 d. abiejų priešmokyklinių grupių vaikai nuvažiavo aplankyti senelių į Utenos soc. globos namus. Mažieji padeklamavo eilėraščius ir išdalino saldžias dovanėles.

Nuotraukos
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 59