Naujienos
2015 m. birželio 11 d. Įsimintinai mokslo metų pabaigai – susitikimai su muzikos ir sporto žvaigždėmis, gatvės šokiai ir repo ritmas

2Globalaus jaunimo festivalis015 m. birželio 11 d. Vilniuje rengiamas „Globalaus jaunimo festivalis". Renginio dieną vyks susitikimai su muzikos ir sporto žvaigždėmis, jaunimo forumas ir debatai „Švietimas lemia visuomenės gerovę", veiks kūrybinės erdvės, siaus gatvės šokių kovos ir repo atlikėjų konkursas bei kitos pramogos. Pedagogams organizuojama poilsio zona „Kava su istorija", kurioje, prie skanios kavos puodelio jie galės pasidalinti mokslo metų įspūdžiais, atsipalaiduoti ir pajausti ateinančią vasarą.

Festivalį organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, kartu su partneriais: Lietuvos moksleivių sąjunga ir VšĮ „Debatų centras", Gatvės šokių studija „Skillz", reperiu Ernestu Bogdanov (Beep).

Festivalio renginiuose dalyvauti kviečiami vyresniųjų klasių moksleiviai ir mokytojai iš visos Lietuvos. Visi festivalio renginiai – nemokami, tik reikalinga išankstinė registracija.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. birželio 10 d. Kviečiame jaunimą dalyvauti JAVAKIS sistemos pristatyme

2015 06 10 Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą „Jaunimo ir vaikų konsultavimo bei informavimo paslaugų teikimas viešojoje erdvėje", finansuojamą Europos plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos Valstybės biudžeto lėšomis. Viena iš projekto veiklų yra informaciniai seminarai, skirti pristatyti kuriamą inovatyvią jaunimo ir vaikų konsultavimo ir informavimo sistemą – JAVAKIS, jos panaudojimo galimybes, apmokyti ir konsultuoti sistemos integravimo į organizacijų veiklą klausimais.

Seminaras skirtas biudžetinių įstaigų atstovams, jaunimo ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms, psichologams, socialiniams pedagogams, mokytojams, vaikų teisių specialistams, asmenims besidomintiems savanoryste, būsimiems įtėviams ir globėjams bei jaunimo darbuotojams. Seminaro metu bus pristatoma JAVAKIS sistema, akcentuojant vieningą psichologinės pagalbos vaikams konsultavimo paslaugą, galimybes viešinti jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugas.

Seminaras vyks 2015 m. birželio 10 d., 8.45-12.00 val., Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Utenio a. 4, III aukštas, 325 kab.).

Renginio programa >>>

 
2015 m. birželio 1 d. Taurpautinės vaikų gynimo dienos renginiai

2015 06 01

 
Jaunimo mokyklos komanda dalyvavo FIRST LEGO League varžybose

Violeta Develienė

2015 m. gegužės 22 d. Vilniaus „Litexpo" parodų centre vyko „Robotiada 2015", kurią organizavo VŠĮ „Robotikos Akademija" kartu su INFOBALT asociacija. „Robotiada" – tai varžybos, kuriose gali dalyvauti įvairaus amžiaus mokiniai, ir paroda, kurioje profesionalai pristato robotų galimybes. Renginio tikslas - įrodyti, kad šia veikla gali užsiimti ir mėgautis įvairaus amžiaus vaikai, mergaitės ir berniukai. Pagrindinis renginio akcentas - pasaulinių robotikos varžybų FLL (FIRST LEGO League) Lietuvos komandų finalas. Varžybas sudarė trys užduotys: robotų turnyras, projektų konkursas ir vertybių išbandymas (komandiškumo pristatymas).

Skaityti daugiau...
 
2015 m. gegužės 19 d. Jonas Valančiūnas lankėsi „Saulės" gimnazijoje

Jonas Valančiūnas lankėsi „Saulės" gimnazijoje2015 m. gegužės 19 dieną Utenos „Saulės" gimnazijoje vyko miesto progimnazijų krepšinio varžybos Jono Valančiūno taurei laimėti. I vietą laimėjo Utenos Aukštakalnio progimnazijos jaunieji krepšininkai, II vieta atiteko Vyturių progimnazijai, III vietą iškovojo Utenos Krašuonos progimnazijos vaikinai, o IV vieta liko Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos sportininkams. Apdovanojimus įteikė buvęs Utenos „Saulės" gimnazijos  mokinys, profesionalus Lietuvos krepšininkas, žaidžiantis NBA lygoje Toronto „Raptors“ komandoje, Jonas Valančiūnas.
Dėkojame Jonui už dėmesį buvusiai savo mokyklai ir linkime sėkmės naujame krepšinio sezone.
Apie susitikimą su Jonu skaitykite „Saulės" gimnazijos laikraščio „Langas" skiltyje „Interviu" >>>.

Renginio nuotraukos
 
Konkursas: siųsk festivalio akimirką ir laimėk!

Eurodesk konkursas„Begaliniai, sidabriniai, / Krištoliniai lietūs lyja" – taip radauskiškai prasideda diena. Tačiau ten saulė šviečia ryškiau, ten puiki vieta pailsėti ir pasimėgauti muzika, šokiais, filmais, menu ar draugų kompanija. Taip, šią savaitę Eurodesk Lietuva kalba apie festivalius ir skelbia konkursą!

Kaip dalyvauti? Atsiųsk įsimintiniausią savo ir / ar draugų akimirką iš vasaros festivalio;
Įkėlus nuotrauką į Eurodesk Lietuva puslapį, dalinkis ja su draugais.
Nuotraukos autoriui ir jo draugams, surinkusiems daugiausia „patinka" paspaudimų, atiteks „Žinau viską" akiniai.

Nuotraukas gali siųsti iki 2015 m. gegužės 27 d. 15 val. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai (laiško temoje įrašyk „Konkursui"). Atsiųstos nuotraukos bus talpinamos iškart, todėl nieko nelauk ir siųsk jau dabar!

 
Utenos Dauniškio gimnazijos sėkmė socialinėje akcijoje „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!"

akcija „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!"Utenos Dauniškio gimnazijos gimnazistai dalyvavo socialinėje akcijoje „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!", kurią organizavo ir vykdė Elektronikos platintojų asociacija (EPA), krepšinio klubai Kauno „Žalgiris" ir „Lietuvos Rytas", UAB „Žalvaris", VšĮ „Ekošviesa" bei Lietuvos žurnalistų sąjunga. Akcijos metu mokiniai rinko pavojingas atliekas: perdegusias dujošvytes lemputes, mobiliuosius telefonus, senas baterijas ir tapo III etapo nugalėtojai apskrityje. Sveikiname! Už pasiektus rezultatus akcijos dalyviai turėjo galimybę stebėti Kauno „Žalgirio" rungtynes, po varžybų susitikti su mėgstamais krepšininkais, gauti jų autografus bei įsiamžinti bendroje nuotraukoje.

 
2015 m. gegužės 20 d. Interaktyvus savanorystės pristatymas

JST Informacija apie renginį:

Vieta: Utenos atvira jaunimo erdvė Lauko g. 19A.
Laikas: 2015-05-20 14.30val. Maksimali trukmė 2 val.
Tikslinė grupė: nedirbantis ir nesimokantis jaunimas.
Ką veiksime? Interaktyviai pristatysime savanorystę, kuo ji naudinga, kur galima savanoriauti bei patį Jaunimo savanoriškos tarnybos projektą kaip vieną iš galimybių bei projekte dalyvaujančias organizacijas. Pristatymą ves: Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) atstovai Antanas Urbonas ir Martyna Pociūtė.
Trumpai apie projektą: Jaunimo savanoriška tarnyba tai projektas skirtas jauniems žmonėms (16-29 m. amžiaus), kurie šiuo metu nedirba ir nesimoko. Savanoris gali išsirinkti vieną iš 280 organizacijų visoje Lietuvoje, joje savanoriauti 3 arba 6 mėn. pasirinktinai, ir savanorystės metu įgyti naujų žinių bei įgūdžių, praplėsti akiratį, atrasti save. Projekto metu savanoriui padengiamos kelionės išlaidos susijusios su savanoryste, skiriami maistpinigiai, esant poreikiui padengiamos privalomojo sveikatos draudimo išlaidos bei paruošiamos veiklai reikalingos priemonės. Daugiau informacijos: http://buksavanoriu.lt/jst

 

 
Kviečiame dalyvauti XI Respublikiniame roko grupių ir solistų festivalyje, skirtame Europos dienai

2015 05 22 Respublikinio mokinių ir studentų muzikinių grupių ir solistų festivalio „Skersvėjis" nuostatai ir paraiška >>>

 
Asta Dirmaitė iš tarptautinio konkurso „Musica insieme" į Uteną parsivežė taurę

Asta Dirmaitė2015 m. balandžio 28–gegužės 5 dienomis Utenos muzikos mokyklos fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė kartu su mokine Asta Dirmaite buvo išvykusios į Italiją, kur vyko tarptautinis konkursas „Musica insieme".
Konkursas buvo jubiliejinis – 10-asis. Jis organizuojamas jauniesiems muzikantams iš viso pasaulio, todėl į konkursą susirenka tik labai gabūs ir stiprūs mokiniai. Į Musile di Piave mieste vykusį konkursą vyko didelė grupė muzikantų iš visos Lietuvos, tarp jų – ir uteniškė Asta su savo mokytoja ir mama I. Dirmiene.
Asta dalyvavo vyresniųjų pianistų (15–18 metų) D kategorijoje, atliko 15 minučių trukmės programą. Be Astos, gauti apdovanojimą siekė mokiniai iš Italijos, Kroatijos, Rusijos, Portugalijos, Lenkijos, Baltarusijos ir t. t.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. gegužės 14 d. Padėkos diena Utenos Dauniškio gimnazijoje

Padėkos šventėVioleta Develienė

2015 m. gegužės 14 d. Utenos Dauniškio gimnazijos kiemelyje į Padėkos dieną rinkosi gimnazijos bendruomenė. Tradiciniame renginyje gimnazijos vadovai dėkojo mokytojams ir moksleiviams, garsinantiems gimnazijos vardą varžybose, konkursuose, olimpiadose, projektinėse veiklose rajone, šalyje, bei už Lietuvos ribų.

Renginio vedantieji pristatė gimnazijos merginų chorą, kuris pakilia daina pasveikino renginio dalyvius. Utenos Dauniškio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Balynas įteikė per šimtą padėkų gimnazistams ir mokytojams, šių mokslo metų laimėjimais bei pasiekimais garsinusiems Utenos Dauniškio gimnaziją ir palinkėjo, kad po kelių metų būtų galima išgirsti apie moksleivių profesinę sėkmę.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. gegužės 14 d. festivalis „AKTYVI ŠEIMA 2015"

2015 05 14 sporto festivalisVioleta Develienė

Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai drauge su Utenos vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis" ir „Saulutė“ kolektyvais pakvietė vaikučius, tėvelius, sesutes, brolius ir senelius į festivalį „AKTYVI ŠEIMA 2015", kuris vyko 2015 m. gegužės 14 d. Utenio stadione. Festivalis tradiciškai prasidėjo šventine dalyvių eisena. Daug gerų emocijų dalyviams suteikė įvairios sportinės rungtys, linksmoji mankšta, sportiniai šokiai. Mažieji sportininkai ėmėsi aktyvios veiklos stotelėse, vyko mažiausių dalyvių varžybos bei nėščiųjų fotosesija. Biuro direktorė Alma Gaidienė džiaugėsi pakilia dalyvių nuotaika, azartiškais žaidėjais ir aktyviais sirgaliais. Pasibaigus draugiškoms varžytuvėms futbolo klubo Utenos „Utenis“ sportininkai pademonstravo savo meistriškumą, o visų dalyvių laukė apdovanojimai.

Renginio „Aktyvi šeima-2015“ partneriai LFF Masinio futbolo asociacija, Utenos apskrities futbolo asociacija, futbolo klubas Utenos „Utenis“, Utenos daugiafunkcis sporto centras, Utenos Tėvų asociacija, Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius, VŠĮ „Utenos radijas“, laikraščiai „Utenos diena“ ir „Apskrities žinios“.

Renginio nuotraukos >>>

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 70