Naujienos
2015 m. spalio 18 d. saugaus eismo švietėjiško projekto renginys Utenoje

2015 10 18 Saugaus eismoMaloniai kviečiame 2015 m. spalio 18 d., sekmadienį, į saugaus eismo švietėjiško projekto renginį Utenoje „SAUGOKIME VIENI KITUS KELYJE"
Renginys vyks nuo 10.20 val. prie Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios (Vytauto a. 1)
Esant blogam orui orkestro atliekamos muzikos klausysimės ir apie saugų eismą kalbėsime bažnyčioje po 11 val. šv. Mišių.
Dalyvauja Panevėžio pučiamųjų orkestras PANEVĖŽIO GARSAS. Orkestro dirigentas LAIMUTIS RAZIŪNAS. Šokių vadovė DIANA CIOBANU. Vedėja ZITA BAREIKIENĖ

Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija, Lietuvos Vyskupų konferencija, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

 
KTU Statybos ir architektūros fakultetas kviečia dalyvauti projekte „Miestas. Architektūra. Aš."

Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakultetas (KTU SAF) kviečia savivaldybes prisidėti įgyvendinant projektą „Miestas. Architektūra. Aš.". Projekto metu įvairių Lietuvos miestų ir miestelių savivaldybėse, kultūros centruose ar kitose parodų erdvėse būtų eksponuojami KTU SAF studentų darbai (parodiniai planšetai, maketai), atliepiantys šių dienų miestų plėtros aktualijas. Miestų gyventojai taip pat kviečiami į temines paskaitas susijusias su miestų ir regionų plėtra, miesto architektūros identiteto išsaugojimo ar kūrimo klausimais, plečiamas visuomenės supratimas apie architektūros reikšmę mus supančioje aplinkoje. Moksleiviai bus kviečiami į kūrybines dirbtuves, kuriose jie galės kurti savo miesto ateities vizijas. Projektą planuojama vykdyti 2016 metų vasarį - gegužę ir rugsėjį - gruodį. Viename mieste paroda vyktų dvi savaites.
Kviečiame atsiliepti į kvietimą susisiekiant su projekto vadove Neringa Šimkute (el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. +37066244535).

 
2015–2016 m. m. Elektronikos platintojų asociacijos ir kitų socialinių partnerių projektas Lietuvos mokykloms

MĄSTAU. RŪŠIUOJU. GYVUOJUKviečiame įsijungti į projektą „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju" ir rinkti baterijų atliekas!

Artimiausiu metu ugdymo įstaigose bus pradedamas vykdyti projektas „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju". Projekte dalyvaus 2 ugdytinių grupės – ikimokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų vaikai ir bendrojo, profesinio lavinimo mokyklų moksleiviai.

„Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju" dalyvių laukia puikūs prizai. Pririnkę pilną dėžutę baterijų mažieji galės sau ir tėveliams išsirinkti kvietimus į kultūrinius renginius, teatrą, krepšinio varžybas, o vyresnieji varžysis tarp savo apskrities ugdymo įstaigų ir be anksčiau minėtų prizų galės laimėti net krepšinio komandos apsilankymą savo mokykloje!

Dalyvauti projekte priimamos tik 200 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, tad laukiame Jūsų informacijos dėl dalyvavimo el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Informacija tel. 8 603 38 430.

Tikimės, kad būsite aktyvūs, ir kartu pasirūpinsime švaria gamta!

Projekto „MĄSTAU. RŪŠIUOJU. GYVUOJU" partneriai VšĮ „Problemų sprendimo centras"

 
2015 m. spalio 6 d. „Kamštelių vajus" Utenoje

kamsteliu vajusViešosios įstaigos „Draugiški šeimai" organizuojamas ekologijos konkursas „Kamštelių vajus" artėja prie finišo tiesiosios - per artimiausias savaites dvylikoje Lietuvos miestų bus pasverti ir priduoti perdirbti visi šiemet surinkti kamšteliai. Šių metų konkursui registravosi pustrečio šimto komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Tai įvairios mokymo įstaigos, bendruomenės, pavienės šeimos. Konkurso organizatoriai skaičiuoja, kad kamštelius visoje Lietuvoje renka apie trys šimtai tūkstančių žmonių.

Utenoje plastikiniai butelių kamšteliai ir iš jų sukurti meniniai darbai buvo renkami spalio 6 d., 10 – 16 val. UTENA, Utenos kultūros centro kieme.

Spalio 6 dieną Utenoje savo surinktus kamštelius pristatė Utenos Vyturių progimnazija, Utenos vaikų lopšelis - darželis „Želmenėlis", Utenos Aukštakalnio progimnazija, Utenos „Žiburio" pradinė mokykla, Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė",  Utenos mokyklos vaikų darželio "Eglutė" "Pelėdžiukų" grupė, Utenos Krašuonos progimnazija, Juodupės gimnazijos klasė, „Vyturėlio" vaikų lopšelis- darželis. Konkurso organizatorė Birutė Jakucionytė.

Renginio nuotraukos >>>

 
2015 m. spalio 5 d. Mokytojų dienos šventė

Mokytojus sveikina Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir Utenos Švietimo centro direktorė Vitalija BujanauskienėVioleta Develienė

2015 m. spalio 5 d. Utenos kultūros centre tradiciškai buvo paminėta tarptautinė Mokytojų diena. Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas pasveikino buvusius ir esamus mokytojus su švente ir padėkojo už itin svarbų atliekamą pedagoginį darbą. Pasveikinti mokytojų į šventę atvyko LR Seimo narė, kraštietė Milda Petrauskienė, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Palinkėjimai mokytojams, mero eilės ir dovanojami gėlių žiedai papuošė sceną, o mokykloms dovanojami paveikslai pasieks visas ugdymo įstaigas.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname!

2015 mokytojo diena

 
Kvietimas

2015 10 01Mieli mokytojai,

Maloniai kviečiame buvusius ir esamus mokytojus atvykti į Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą, kuris vyks 2015 m. spalio 5 d., 15.00 val., Utenos kultūros centro salėje. Po minėjimo - Vilniaus kamerinio teatro spektaklis „Vertėjas".

 

Utenos rajono savivaldybės administracija

 
2015 m. spalio 3 d. Atvira jaunimo erdvė kviečia į susitikimą su Gabrieliumi Liaudansku - Svaru

2015 10 03 Svaras2015 m. spalio 3 d. kviečiame visus į susitikimą su Gabrieliumi Liaudansku - Svaru! Susitikimo metu galėsite diskutuoti jums aktualiomis temomis. Renginio metu bus apdovanojami ir „Naktinių orientacinių" nugalėtojai.

 

Atvira jaunimo erdvė Utenoje

https://www.facebook.com/atvirajaunimoerdveutenoje

 
Kviečiame dalyvauti karinėje stovykloje

2015 10 26-30 stovykla

 
Renginių planai 2015 m. spalio mėn.

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus renginių planas 2015 m. spalio mėn. >>>

Utenos švietimo centro renginių planas 2015 m. spalio mėn. >>>

 

 
2015 m. rugsėjo 30 - spalio 1 d. KURIANČIO KIEMO renginiai

2015 m. rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis Utenos švietimo centras kviečia į KURIANTĮ KIEMĄ „Po regionų dangum" (kiemelis tarp A. ir M. Miškinių bibliotekos ir Švietimo cetro).

KURIANČIO KIEMO renginių akimirkos (nuotraukos Violetos Develienės) >>>

 

 
Kviečiame registruotis į Neformaliojo vaikų švietimo programas

Nuo 2015 m.  spalio 1 d., siekiant Neformaliojo vaikų švietimo programų kokybės, įvairovės ir prieinamumo, didinant įvairia veikla po pamokų užsiimančių vaikų skaičių, įvedamas neformaliojo vaikų švietimo krepšelis, kad iš dalies būtų finansuojami mokinio lankomi būreliai, popamokiniai užsiėmimai ir pan. (finansavimas skiriamas programų teikėjams – įstaigoms ar laisviesiems mokytojams). Jei mokinys lankys kelis užsiėmimus, lėšos atiteks tik vienai jo paties pasirinktai akredituotai programai. Bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, jų tėveliai (globėjai) gali kreiptis į neformaliojo vaikų švietimo teikėją dėl dalyvavimo neformaliojo vaikų švietimo pasirinktoje akredituotoje programoje. Programos veiks nuo 2015 m. spalio 1 d. iki gruodžio 31 d.

Kviečiame tėvelius (globėjus) registruoti mokinius (vyresni, nei 16 metų mokiniai gali registruotis patys) į Neformaliojo vaikų švietimo programas, kurių sąrašas patvirtintas 2015 m. rugsėjo 21 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AĮ-987 „Dėl Utenos rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų atitikimo reikalavimams nustatymo".  Programų sąrašas, neformaliojo švietimo kryptis ir teikėjas bei trumpi aprašymai >>>


 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 73