Naujienos
Sveikiname!

2015 mokytojo diena

 
Kvietimas

2015 10 01Mieli mokytojai,

Maloniai kviečiame buvusius ir esamus mokytojus atvykti į Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą, kuris vyks 2015 m. spalio 5 d., 15.00 val., Utenos kultūros centro salėje. Po minėjimo - Vilniaus kamerinio teatro spektaklis „Vertėjas".

 

Utenos rajono savivaldybės administracija

 
2015 m. spalio 3 d. Atvira jaunimo erdvė kviečia į susitikimą su Gabrieliumi Liaudansku - Svaru

2015 10 03 Svaras2015 m. spalio 3 d. kviečiame visus į susitikimą su Gabrieliumi Liaudansku - Svaru! Susitikimo metu galėsite diskutuoti jums aktualiomis temomis. Renginio metu bus apdovanojami ir „Naktinių orientacinių" nugalėtojai.

 

Atvira jaunimo erdvė Utenoje

https://www.facebook.com/atvirajaunimoerdveutenoje

 
Kviečiame dalyvauti karinėje stovykloje

2015 10 26-30 stovykla

 
Renginių planai 2015 m. spalio mėn.

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus renginių planas 2015 m. spalio mėn. >>>

 

 
2015 m. rugsėjo 30 - spalio 1 d. KURIANČIO KIEMO renginiai

2015 m. rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis Utenos švietimo centras kviečia į KURIANTĮ KIEMĄ „Po regionų dangum" (kiemelis tarp A. ir M. Miškinių bibliotekos ir Švietimo cetro).

KURIANČIO KIEMO renginių akimirkos (nuotraukos Violetos Develienės) >>>

 

 
Kviečiame registruotis į Neformaliojo vaikų švietimo programas

Nuo 2015 m.  spalio 1 d., siekiant Neformaliojo vaikų švietimo programų kokybės, įvairovės ir prieinamumo, didinant įvairia veikla po pamokų užsiimančių vaikų skaičių, įvedamas neformaliojo vaikų švietimo krepšelis, kad iš dalies būtų finansuojami mokinio lankomi būreliai, popamokiniai užsiėmimai ir pan. (finansavimas skiriamas programų teikėjams – įstaigoms ar laisviesiems mokytojams). Jei mokinys lankys kelis užsiėmimus, lėšos atiteks tik vienai jo paties pasirinktai akredituotai programai. Bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, jų tėveliai (globėjai) gali kreiptis į neformaliojo vaikų švietimo teikėją dėl dalyvavimo neformaliojo vaikų švietimo pasirinktoje akredituotoje programoje. Programos veiks nuo 2015 m. spalio 1 d. iki gruodžio 31 d.

Kviečiame tėvelius (globėjus) registruoti mokinius (vyresni, nei 16 metų mokiniai gali registruotis patys) į Neformaliojo vaikų švietimo programas, kurių sąrašas patvirtintas 2015 m. rugsėjo 21 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AĮ-987 „Dėl Utenos rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų atitikimo reikalavimams nustatymo".  Programų sąrašas, neformaliojo švietimo kryptis ir teikėjas bei trumpi aprašymai >>>


 
2015 m. rugsėjo 30 d. Utenoje vyko Jaunimo garantijų iniciatyvų programos renginys

Jaunimo garantijų iniciatyvų programos renginysUtenos jaunimo mokykloje 2015 m. rugsėjo 30 d. vyko Jaunimo garantijų programos informacinis renginys. Interaktyvios informacinės dalies metu „Kito kampo" aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Balys Latėnas, improvizuodami, supažindino programos dalyvius su Jaunimo garantijų iniciatyvos galimybėmis, kvietė pasinaudoti projekto teikiamomis paslaugomis ir priemonėmis. Pramoginės dalies metu aktoriai rengė trumpus žaidimus, viktorinas ir kvietė jaunuolius kartu su jais improvizuoti.

Skaityti daugiau...
 
2015 m. rugsėjo 29 d. Augame su ANTRU ŽINGSNIU

2015 m. rugsėjo 29 dieną Utenos Aukštakalnio pradinėje mokykloje pamokos prasidėjo netradiciškai. Pirmos pamokos metu visi mokyklos mokiniai piešė vaikiškus delniukus su ant pirštukų pavaizduotais žmogaus jausmais. Mes visi, ir vaikai, ir suaugę, galime būti ir linksmi, ir laimingi, ir nustebę. Galime būti ir liūdni, ir pikti. Tai natūralu... Bet labai svarbu mokėti atpažinti ne tik savo jausmus, bet ir šalia esančio draugo. To mokytis mums padeda ANTRO ŽINGSNIO pamokėlės, kurios mūsų mokykloje vyksta jau šeštus metus. Šių pamokėlių metu mes mokomės gerumo.
Būkite visi linksmi ir laimingi, supratingi ir dėmesingi, nustebę, susižavėję... O jei supyksite, nusiraminkite šiais būdais, tris kartus giliai įkvėpkite, lėtai skaičiuokite atbuline tvarka, galvokite apie kažką raminančio, pakalbėkite su savimi (pagal socialinių-emocinių įgūdžių lavinimo bei smurto prevencijos programos ANTRAS ŽINGSNIS metodiką).


Programos ANTRAS ŽINGSNIS vykdytojų vardu mokytoja Laima Šutinienė

antras_zingsnis1
antras_zingsnis2
antras_zingsnis3
1/3 
start stop bwd fwd
 
Aukštakalnio progimnazijoje skambėjo Oginskio polonezai


2015 metai ypatingi tuo, kad minime 250 – ąsias garsaus kompozitoriaus, visuomenės veikėjo Mykolo Kleopo Oginskio gimimo metines. Seimo nutarimu šiuos metus minime kaip M. K. Oginskio metus. Rugsėjo 21 – 25 dienomis Lietuvos mokyklose vyksta akcija ,,M. K. Oginskio savaitė mokykloje". Utenos muzikos mokyklos mokiniai – Miglė Umbrasaitė, Augustė Laužikaitė, Mindaugas Baliukevičius, Kristijonas Skrytė (mokyt. Ingrida Dirmienė), Martyna Šinkūnaitė (mokyt. Lolita Starkuvienė), Enrika Tamošiūnaitė (mokyt. Elina Barzdienė), Adris Čypas (mokyt. Laura Raudžiuvienė) Utenos Aukštakalnio progimnazijoje skambino M. K. Oginskio polonezus, mazurkas. Mokytoja Ingrida Dirmienė, vedusi renginį, aprėpė kunigaikščių Oginskių kultūrinius ir politinius pėdsakus Lietuvoje. Renginio pabaigoje mokytoja palinkėjo gausiai susirinkusiems aštuntokams ugdyti gilų harmonijos jausmą ir skonį, klausant ir skambinant gerą muziką, kaip tai darė pats Mykolas Kleopas Oginskis.

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd

 

 
2015 m. rugsėjo 25 d. Aukštakalnio progimnazija minėjo Europos kalbų dieną

2015 m. rugsėjo 25 d. Aukštakalnio progimnazija minėjo Europos kalbų dieną2015 m. rugsėjo 25 d. Aukštakalnio progimnazija paminėjo Europos kalbų dieną. Mokyklos aktų salė dieną tapo senamiesčio aikšte su veikiančia Kalbų kavine, gatvės muzikantais, dailininkais ir triukšmingais turistais. Priesalyje, rudens skverelyje, šurmuliavo mugė, pilna gatvės prekeivių, kalbančių įvairiomis kalbomis, ir smalsuolių. Po energingų Just Dance šokių ir sėkmingos prekybos, Kalbų kavinės šeimininkai sukvietė visų klasių komandas dalyvauti viktorinoje, varžytis sportinėse rungtyse ir pasivaišinti mokytojų keptais saldėsiais. 

Skaityti daugiau...
 
Aukštakalnio progimnazijos mokiniai dalyvauja LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai"

Aukštakalnio progimnazijos mokiniai dalyvauja LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai"„Lietuvos tūkstantmečio vaikai" – tai 5-12 klasių gabių mokinių žinių viktorina, kurioje 2015 m. rugsėjo mėn. dalyvavo net du Aukštakalnio progimnazijos mokiniai: septintokas Matas Laužikas ir aštuntokas Evaldas Bikelis. Abu mokiniai pildė anketas, laikė testus, telefone atsakinėjo į laidos vedėjų klausimus, kol buvo pakviesti kartu su palaikančiomis komandomis į laidos filmavimą.
Matą į viktoriną lydėjo klasės auklėtojas Mindaugas Laučius bei muzikos mokytoja Dalia Šaltenytė, o klasiokai, laukdami filmavimo studijoje, sukūrė filmuką Matui palaikyti. „Labai patiko būti studijoj, o labiausiai – tai palaikyti Matą!" (Simona, 7e kl.)

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 73