Naujienos
Sveikiname!

Sveikinimas

 
Sportininkų, trenerių ir LSOK aktyvo pagerbimas

2014 12 16 LSOK2014 m. gruodžio 16 d. Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės buvo pagerbti Lietuvos specialiosios olimpiados ir jų treneriai puikiai pasirodę Europos SO vasaros žaidynėse Antverpene (Belgija) ir iškovoję daug visų spalvų medalių.
Už gausius sporto laimėjimus, pavyzdinį požiūrį į darbą, sportą ir svarų indėlį garsinant Lietuvos vardą visame pasaulyje jiems buvo įteikti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštai. Juos gavo ir Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro direktorius, treneris ekspertas Zenonas Misiūnas ir keturi centro sportininkai: Rūta Tuskenytė, Aušra Burbulytė, Aurimas Jasiulionis ir Erikas Garbul.
Lietuvos specialiosios olimpiados 25 metų jubiliejaus proga grupei Lietuvos SO aktyvistų už pagalbą, paramą ir aktyvų dalyvavimą LSOK veikloje buvo įteikti LSOK padėkos raštai ir specialiai jubiliejaus progai pagaminti atminimo ženkleliai. Jais apdovanoti buvo Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro darbuotojai: direktoriaus pavaduotoja socialinei priežiūrai ir globai Vilgelmina Rastenienė, vyr. socialinė darbuotoja Inga Šarkauskienė ir personalo specialistė Vita Isakė.

LSOK prezidentas Zenonas Misiūnas

 
2014 m. gruodžio 19 d. Kalėdų karavanas į Uteną atveš šventę ir dovanas

kaledu karavanasJubiliejinis Kalėdų karavanas savo 15-ajai kelionei per Lietuvą ruošiasi su nauju partneriu – Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK). Palaikydami labdaros misiją padėti mokykloms sukurti geresnes sąlygas vaikams sportuoti, prie projekto šiemet prisidės ir šalies olimpinės rinktinės nariai. Su Kalėdų karavanu į Uteną atvyks bei miestiečius pasveikins ir daugkartinis Lietuvos bei dukart Europos čempionas, irkluotojas Saulius Ritter.

„Vienas iš ilgiausiai labdaros tradicijas puoselėjančių projektų Lietuvoje – Kalėdų karavanas – 14 metų kartu su Almos Adamkienės labdaros fondu kvietė žmones padėti kaimo mokyklose kurti geresnes sąlygas vaikams sportuoti, – sako bendrovės „Coca-Cola HBC" Baltijos regiono pardavimų vadovas Valdas Pakštys. – Jaučiame pareigą tęsti šią kilnią misiją, todėl su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ir olimpiniais sportininkais dovanosime sporto inventoriaus mažesnių miestų mokykloms, taip pat skatinsime visus žmones kuo daugiau judėti net ir žiemą."

Skaityti daugiau...
 
2015 m. sausio 28 d. ietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2015" rajoninis turas

2015 m. sausio 28 d. 15 val. Utenos kultūros centre vyks VIII Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2015" rajoninis turas.
Kviečiame dalyvauti.
Užpildytas dalyvio anketas prašome siųsti iki 2015 m. sausio 5 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Telefonas pasiteirauti 8 616 48 744. Daugiau informacijos puslapyje: www.llkc.lt

 
Apdovanota Aukštakalnio progimnazijos socialinė pedagogė

Jurgitą sveikino ir Vilniaus universiteto psichologijos profesorius A. Bagdonas.Šiais metais Lietuvos socialiniai pedagogai mini savo veiklos 25-metį. Ta proga Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija gruodžio pradžioje labiausiai nusipelniusius socialinius pedagogus pakvietė į šventinę popietę „Socialinei pedagoginei pagalbai Lietuvoje 25-eri". Jų tarpe buvo ir Utenos Aukštakalnio progimnazijos socialinė pedagogė Jurgita Bareišienė.

Viceministrė N. Istomina įteikė švietimo ir mokslo ministro padėkos raštus bei atminimo dovanas daugiau kaip šimtui šventės dalyvių. Apdovanotųjų tarpe buvo ir mūsų mokyklos socialinė pedagogė Jurgita Bareišienė. Jai už ilgametį, nuoširdų, sistemingą darbą ir profesinį meistriškumą buvo įteiktas padėkos raštas bei atminimo dovana. Jurgitą sveikino ir Vilniaus universiteto psichologijos profesorius A. Bagdonas.
Sveikiname ir džiaugiamės kartu su Jurgita.

Utenos Aukštakalnio progimnazijos informacija

Nuotraukos
 
„Medžio puošimo šventė 2014"

10846074 1569137813299025 4240146977350732355 nVioleta Develienė

Siekiant ugdyti Utenos rajono ugdymo įstaigų ir rajono bendruomenės narių ekologines nuostatas, puoselėti pagarbą gamtai ir skatinti šventės dalyvių kūrybinę iniciatyvą, gruodžio mėnesį Utenos rajone vyko medžio puošimo šventė. Šventės organizatoriai Užpalių LIONS klubas kvietė atkreipti dėmesį į gyvenamoje aplinkoje augančius medžius. Akcijoje, puošdami lapuočius medžius, galėjo dalyvauti bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo mokyklų bendruomenės, visuomeninės organizacijos, bendruomenės. Apžiūros komisija: pirmininkė: Violeta Buterlevičienė, Užpalių LIONS klubo prezidentė, nariai: Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Violeta Develienė, Rasa Kaziliūnienė, Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus vedėjo pavaduotoja, Jonas Paukštė, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistas, Zita Mackevičienė, Kultūros skyriaus vyr. specialistė, atliekanti skyriaus vedėjos funkcijas, Utenos dailės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Mazūras ir Eugenijus Keraminas, Užpalių LIONS klubo atstovas, aplankė 17 rajono ugdymo įstaigų.

Skaityti daugiau...
 
Projektas „Vėl naudingas" „Žiburio" pradinėje mokykloje

Projektas „Vėl naudingas" „Žiburio" pradinėje mokykloje Šiais mokslo metais Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos ketvirtokai su savo mokytojomis ir tėveliais dalyvavo projekte „Solidarumo mokyklos Baltijos šalyse", vykdydami mokyklinį projektą „Vėl naudingas". Projektas apėmė daug įvairių veiklų. Pamokose į ugdymo turinį mokytojos integravo globaliojo ugdymo temas, siekiant, kad vaikai suvoktų jog esame vieno, nors ir labai įvairaus, pasaulio dalis ir kiekvienas galime prisidėti prie teigiamų pokyčių pasaulyje. Labiausiai vaikams patiko praktinės veiklos per dailės ir technologijų pamokas, neformalaus ugdymo užsiėmimus. Jų metu ketvirtokai išmoko nesudėtingų audinių marginimo technikų ir siuvimo būdų, patys ir tėvelių padedami sukūrė daug gražių darbelių iš nereikalingos tekstilės bei siūlų, tai: atvirukai, vėliavėlės mokyklos šventėms, kalėdiniai žaisliukai, paklotėliai ir žaisliukai gyvūnų globos namams. Idėjų projekto dalyviai sėmėsi vieni iš kitų ir Utenos skiautininkių klubo „Vorė" kūrybos.

Nors projektas baigiasi 2014 metais, tačiau visai neseniai mūsų vaikai ir mokytojos sulaukė video medžiagos, atvirukų ir laiškų iš Malavio, tad labai tikėtina, kad šis projektas turės prasmingą tęstinumą ir mokiniai galės praplėsti savo akiratį bendraudami, bendradarbiaudami su bendraamžiais iš tolimojo Malavio.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. gruodžio 9 d. Utenos Dauniškio gimnazija įsijungė į „Sąžiningumo mokyklų" tinklą

2014 12 09 Violeta Develienė

2014 m. gruodžio 9 d., Tarptautinės antikorupcijos dienos proga, Utenos Dauniškio gimnazija įsijungė į „Sąžiningumo mokyklų" tinklą ir taip įsipareigojo siekti daugiau skaidrumo savo kasdienėje veikloje.
Pasirašydama sąžiningumo deklaraciją gimnazijos bendruomenė pasižadėjo esminius sprendimus gimnazijoje priimti bendru administracijos, mokytojų ir moksleivių sutarimu, nesukčiauti, nenusirašinėti bei gerbti vieni kitus.
Akciją inicijavo su korupcija kovojančios organizacijos „Transparency International" Lietuvos skyrius (TILS), „Sąžiningumo mokyklų" tinklas yra neformali iniciatyva, prie kurios galėjo prisidėti bet kuri sąžiningumo ir skaidrumo vertybes puoselėjanti Lietuvos mokykla. Tinklo tikslas – padėti mokykloms dalytis geraisiais pavyzdžiais ir lengviau įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas.2014 12 09 Dauniskio (1)

 
„Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2014"

Adolfo Šapokos gimnazijos komandaUtenos Adolfo Šapokos gimnazijos sportininkių komanda 2014 m. lapkričio 29 d. dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos moterų sporto asociacijos pirmininkės Joanos Bartaškienės organizuojamose respublikinėse sportinių estafečių varžybose „Sportuojanti mergaitė - būsima olimpietė 2014", kurios vyko Kaune. Varžybose dalyvavo 17 komandų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Gimnazijos merginų komanda Agnė Deveikytė (4e), Gintarė Malininaitė (4c), Eglė Penkaitytė (3a), Kotryna Samochvalovaitė (1c), Živilė Židonytė (4c), Kotryna Talutytė (2a), Greta Trapnauskaitė (3d), Simona Eigėlytė (2b) su komandos vadove kūno kultūros mokytoja Birute Siliūniene šiose varžybose laimėjo trečiąją vietą. Gimnazistės apdovanotos medaliais, padėkos raštais, sportiniais krepšiais ir šakočiu.

                                                              Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos informacija

Varžybų akimirkos:
 
Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos komanda respublikinio skaitymo skatinimo festivalio-konkurso nugalėtoja

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos komanda respublikinio skaitymo skatinimo festivalio-konkurso nugalėtojaLietuvos vaikų ir jaunimo centras siekdamas populiarinti skaitymą – aktyviai ir kūrybiškai visuomenei būtiną bruožą, panaudojant naujas vaikų ir jaunimo literatūros pažinimo formas − organizavo respublikinį skaitymo skatinimo festivalį-konkursą. Šiuo konkursu buvo stengiamasi skatinti mokinius plačiau domėtis literatūra, ugdyti meninio žodžio ir kultūros vertybių suvokimą, gebėjimą kurti, originalumą, atradimų ir interpretacijos džiaugsmą.

Įveikusi atrankos etapą mūsų gimnazijos komanda su lietuvių kalbos mokytoju Algimantu Siaurusaičiu ir bibliotekos vedėja Vida Gudeliene 2014 m. lapkričio 28 d. buvo pakviesta į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą dalyvauti festivalio-konkurso „Knygų pelėda" finale.

Skaityti daugiau...
 
2014 m. gruodžio 4 d. Atvirų durų diena Utenos vaikų globos namuose

 ATVIRŲ DURŲ DIENA Utenos vaikų globos namuose

 
Aukštakalnio progimnazijoje tęsiasi respublikinis projektas „Sveikatiada"

Sveikatiada2014 m. lapkričio 20 dieną progimnazijos aktų salėje šeimininkavo šeštokai. Jie ruošėsi „Sveikatiados" renginiui „Vienos spalvos vaišių stalas". Mokiniai dengė stalus spalvingomis staltiesėmis, juos dekoravo jaukiais aksesuarais, lankstė servetėles, dėliojo patiekalus.
Rengdamiesi šventei, visą lapkričio mėnesį, šeštokai aiškinosi, ką mums pasako skirtingos vaisių, daržovių ir uogų spalvos. 6a klasė domėjosi baltos, 6b – oranžinės, 6c – raudonos, 6d – violetinės, 6e – žalios spalvos vaisių ir daržovių maistinėmis medžiagomis, savybėmis, nauda žmogaus organizmui.
Renginio metu visų šeštų klasių mokiniai pristatė savo sukurtus plakatus, papasakojo, kaip sekėsi ruošti vienos spalvos vaišių stalus.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 69