2014 m. balandžio 3 d. vyko diskusija „aš Europoje"

Diskusija2014 m. balandžio 3 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su Europos jaunimo parlamento prezidentu Matu Pajarsku. Susitikime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas, bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė, Utenos jaunimo organizacijų atstovai, mokymo įstaigų mokiniai, taip pat svečiavosi Utenos kolegijos studentai iš Turkijos ir Latvijos.
Susitikimo metu jaunimui buvo pasakojama apie Europos Parlamento simuliacijas ir jo veiklas, pristatyti Europe Direct ir Eurodesk Lietuva tinklai, Erasmus+ programa.

Taip pat Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos iniciatyva buvo pristatyta kampaniją „Man ne dzin". Susitikimo metu jaunimas diskutavo tema „ Ką Europa gali duoti man, o ką - aš jai? Erasmus studentai dalinosi savo įspūdžiais apie Uteną, studijas, maistą, kultūrą.

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija