Jaunųjų atlikėjų festivalis „DAINŲ SKRYNELĖ"

Jaunųjų atlikėjų festivalis „DAINŲ SKRYNELĖ"Jau trečiąjį kartą būsimuosius pirmokus ir pradinukus sukvietė jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė". Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos kolektyvas, laukdamas dainorėlių, dūzgė nuo paties ryto tarsi darbščių bitelių avilys. Į šventę susirinko 90 dalyvių iš mokyklų-darželių „Varpelis" ir „Eglutė", lopšelių -darželių „Voveraitė, „Saulutė", „Šaltinėlis", „Pasaka", „Gandrelis" , Aukštakalnio pradinės mokyklos, Rapolo Šaltenio ir Krašuonos progimnazijų. Žiburiečiai choristai atidarė" dainų skrynelę ir pakvietė visus pripildyti ją dainelėmis. Šventės dirigentė, renginio organizatorė Lina Gaižauskienė negailėjo pagyrimo ir padrąsinimo žodžių mažiesiems dainininkams, šypsenos jų vadovams, tad viskas ėjosi kuo puikiausiai.

O, kad šventė būtų ne tik graži, skani, bet ir įsimenama - pasistengė choristų tėveliai.