Edukacinė išvyką į M. K. Čiurlionio menų mokyklą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Trečiadienis, 2023 m. lapkričio 15 d. 13:25

2023 m. lapkričio 14 d. Utenos vaikų ir jaunimo centro šiuolaikinių šokių būrelio mergaitės su mokytoja Diana vyko į edukaciją M. K. Čiurlionio meno mokykloje, kur turėjo galimybę iš labai arti susipažinti su baleto menu. Stebėjo baleto šokėjų repeticijas, bendravo su baletmeisteriais bei pačiais meno mokyklos baleto šokėjais. Dėka baleto skyriaus vadybininko Eligijaus mergaitėms teko pabuvoti šokio teatro scenoje, kur vyksta šokio spektakliai. Tai labai įspūdinga. Meno mokykloje vyrauja disciplina, elegancija ir etiketas, aukšta bendravimo kultūra. Edukacinės išvykos metu mergaitės praplėtė akiratį, patobulino pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo kompetencijas. Centre vykdoma neformaliojo vaikų švietimo Šiuolaikinių šokių programa mokinių tarpe labai populiari. Būreliui vadovauja mokytoja Diana Kaziūnienė. Programos įgyvendinime mokytoja didelį dėmesį skiria mokinių kūrybiškumui, iniciatyvoms, saviraiškai. Skatina vaikus išsakyti savo nuomonę statant šokius, prisiimti atsakomybę už galutinį rezultatą. Nuolatinis dialogas tarp mokytojos ir mokinių, gera darbinė nuotaika, mokytojos entuziazmas suburia gausų būrelį lankančių mokinių būrį. Neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšų panaudojimas programos įgyvendiną daro dar įdomesnį ir patrauklesnį jaunimui.

Atnaujinta Trečiadienis, 2023 m. lapkričio 15 d. 13:35