Aviamodeliavimo būrelio populiarumas neblėsta PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Penktadienis, 2023 m. lapkričio 10 d. 07:38

Ne kiekvieno miesto vaikai turi galimybę rinktis lankyti aviamodeliavimo būrelį. Utenos savivaldybės mokiniai tokią galimybę turi. Aviamodeliavimo būrelis Utenoje skaičiuoja keturiasdešimt devintus gyvavimo metus. Keitėsi įstaigų pavadinimai, kuriose veikė šis būrelis, tačiau nesikeitė būrelio pavadinimas ir jam visą laiką vadovavo mokytojas Romualdas Zaranka. Metams bėgant atsirado naujos, inovatyvios technologijos, kurios labai domina jaunimą, tačiau visada buvo ir yra vaikų, kuriems įdomus lėktuvėlių, sklandytuvų gaminimas, jų skraidinimas. Aviamodeliavimo būrelio Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centre užsiėmimų metu vaikai ne tik gamina sklandytuvus bet ir dalyvauja varžybose. Iki šių dienų yra jau suaugusių žmonių puoselėjančių gerus vaikystės prisiminimus, susietus su Aviamodeliavimo būrelio lankymu. Jie užsuka į būrelį, aplanko mokytoją, pabendrauja su būrelio mokiniais, praktiniais patarimais padeda vaikams varžybose.

Atnaujinta Penktadienis, 2023 m. lapkričio 10 d. 07:44