Olimpiadų, konkursų rezultatai, sąlygos, nuostatai
Olimpiados, konkursai 2010-2011 m.m. PDF Spausdinti El. paštas

Utenos r. savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vedėjo įsakymas „Dėl olimpiadų ir konkursų organizavimo" 2010 m. gruodžio 2 d. Nr. V- 23 >>>

 

Utenos rajono savivaldybės administracijos švietimo, sporto ir turizmo skyriaus vedėjo 2010-12-02  įsakymo Nr. V-23 1 priedas: Utenos rajono mokyklose organizuojamų olimpiadų ir konkursų grafikas >>>

 

2010/2011 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

 

Rajoninės 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

  

Rajoninės jaunesniųjų klasių etikos olimpiados nugalėtojai (2010 -2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 5-8 klasių mokinių dailės olimpiados (tema: „Pagonybės menas") nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninio jaunųjų filologų konkurso nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 7-8 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados nugalėtojai (2011-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 9-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m. m.) >>>

 

Dailės olimpiados rajoninio turo (2011 m.)  nugalėtojai >>>

 

Rajoninės 8-ųjų klasių mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai (2011 m.) >>>

 

5-8 klasių matematikos varžytuvių, skirtų akademiko Vytauto Statulevičiaus pereinamajai taurei laimėti (2010-2011 m.m.) rezultatai

2011 m. rajoninio 8-ųjų  klasių mokinių chemijos konkurso-viktorinos nugalėtojai

 

Utenos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Utenos rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 4 klasių  mokinių lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai 2010-2011 m.m. >>>

 

40-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 9-10 klasių lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 5-8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 10-11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninio 8-ųjų  klasių mokinių chemijos konkurso-viktorinos nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m. m.) >>>

 

Rajoninio 5-8 klasių kompiuterinio raštingumo konkurso nugalėtojai (2010-2011 m. m.) >>>

 

Rajoninės informacinių technologijų (programavimo) olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

  

Rajoninės 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m. m.) >>>

 

Rajoninės 2011 m. istorijos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 

Rajoninės 2011 m. geografijos olimpiados nugalėtojai (2010-2011 m.m.) >>>

 
Olimpiados, konkursai 2009-2010 m.m. PDF Spausdinti El. paštas

2009/2010 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

 

Utenos rajono jaunųjų dailininkų pavasarinės olimpiados 2010 m. rezultatai >>>

Utenos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiados 2010 m. rezultatai >>>

Utenos rajono 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados 2010 m. rezultatai >>>

Utenos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiados 2010 m. rezultatai >>>

Utenos rajono jaunesniųjų klasių mokinių etikos olimpiados 2010 m. rezultatai >>>

Rajoninio kompiuterinio raštingumo konkurso 2010 m. rezultatai >>>

Utenos rajono 8 klasių mokinių 2010 m. fizikos olimpiados rezultatai >>>

Utenos rajono 9-12 klasių mokinių 2010 m. geografijos olimpiados rezultatai >>>

5-8 klasių mokinių matematikos varžytuvių, skirtų akademiko V.Statulevičiaus taurei laimėti, įvykusių 2010-02-28 Utenos Aukštakalnio pagrindinėje mokykloje, rezultatai >>>

Utenos rajono 11 klasių 2010 m. mokinių anglų kalbos olimpiados rezultatai >>>

Utenos rajono dailės 2010 m. olimpiados rezultatai >>>

Utenos rajono 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiados rezultatai (2009-2010 m. m.) >>>

 Utenos rajono jaunųjų filologų konkurso rezultatai (2009-2010 m. m.) >>>

Rajoninės 9-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados nugalėtojai (2009-2010 m. m.) >>>

 Rajoninės 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai (2009-2010 m. m.) >>>

Rajoninės 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiados rezultatai (2009-2010 m. m.) >>>

Informacinių technologijų (programavimo) olimpiados rajoninio etapo rezultatai (2009-2010 m. m.) >>>

Rajoninės vyresnių klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2009-2010 m.m.) >>>

Rajoninės 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiados rezultatai (2009-2010 m.m.)>>> 

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 4 iš 4