Neformaliojo vaikų švietimo programos PDF Spausdinti El. paštas

Neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas, patvirtintas 2016 m. vasario 1 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AĮ-105 ir  2016 m. rugsėjo 2 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AĮ-833.

Eil. Nr.  Neformaliojo vaikų švietimo teikėjas Programos pavadinimas  Ugdymo kryptis
1.  Aidas Tijūnėlis  Gatvės šokių šou  Šokis
2.  Artūras Savickas  Gatvės krepšinis 2  Sportas
3.  Asociacija „Karate klubas „Danas“  Būk aktyvus ir sveikas sportuodamas tradicinę karate Utenoje  Sportas
4.  Asociacija „Intelektinio kapitalo ugdymas“  Lyderysės ABC (Utena)  Lyderystė
5.  Asociacija „Viešieji prieigos taškai“  IT projektų vadyba ir komandinis darbas Utenos r. Informacinės
technologijos
6.  Audronė Paulėnienė Žingsnis po žingsnio planuok savo karjerą  Lyderystė
7.  Austėja Šalkauskaitė Pramoginių, šiuolaikinių šokių šou  Šokis
8.  Birutė Siliūnienė Džiaugsmas judėti  Sportas
9.  Dainius Širvys Futbolo pagrindai  Sportas
10.  Daiva Leonovienė Rankdarbių kraitelė  Dailė, technologijos
11.  Dalia Puodžiukienė Menas kaip terapija  Dailė
12.  Danius Galiauskas Pamačiau-pažinau- nupiešiau  Dailė
13.  Galina Šerlatienė Fantazuok, programuok, dalinkis  Informacinės
technologijos
14.  Giedrius Indrašius Žygeiviai-2016  Turizmas ir kraštotyra
15.  Giedrius Mazūras

Giedriaus Mazūro keramikos studija

 Dailė
16.  Gintaras Šutinys Sportiniai žaidimai su kamuoliu  Sportas
17.  Grita Morkienė Lėlių teatriukas anglų kalba II dalis  Kalbos
18.  Jelena Aleknavičienė Žaidžiame miuziklą  Muzika
19.  Jolanta Baronienė IT kūrybinės dirbtuvės 2  Informacinės
technologijos
20.  Jolita Kraujalienė Išmanusis tyrinėtojas 2  Informacinės
technologijos
21.  Jovita Paukštytė Smagu piešti ir lipdyti  Sportas
22.  Kąstytis Stankevičius Būk aktyvus su karate  Dailė, technologijos
23.  Lietuvos skautija Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Utenos r. sav.)  Pilietiškumas, turizmas ir kraštotyra
24.  Lietuvos šaulių sąjunga Utenos krašto jaunųjų šaulių ugdymo programa  Pilietiškumas, turizmas ir kraštotyra
25.  Lina Garūbienė Daina - mūsų namai Muzika 
26.  Ona Aleknavičienė Aidėk, daina Muzika 
27.  Paulius Martinonis Mokyklinio amžiaus vaikų krepšinio treniruotės Sportas 
 28.  Ramunė Steiblienė Pažink save iš naujo Sportas 
 29.  Rasa Balaišienė Anglų kalbos šalyje Kalbos 
 30.  Rasa Sakalauskienė Linksmoji anglų kalba  Kalbos
 31.  Sabina Eidukynaitė Mokomės kitaip  Gamta, sportas, kalbos ir kt.
 32.  Tomas Karklinis Nuotykis  Turizmas ir kraštotyra
 33.  Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka LEGO MINDSTROMS, robotika pradedantiesiems  Techninė kūryba
 34.  Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka Šiuolaikinės technologijos bibliotekoje  Informacinės 
technologijos
 35. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka Mažųjų literatų klubas „Pasakų ložė"  Literatūra
 36.  Utenos muzikos mokykla Folkloro studija vaikams Muzika 
 37. Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Imtynės  Sportas
 38. Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras  Dainavimo studija Muzika 
 39.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Fotografija ir kinas Medijos 
 40.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Lengvasis kultūrizmas  Sportas
 41.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Žirgų teatras  Gamta, ekologija
 42.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Žmogus ir žirgas  Gamta, ekologija
 43.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Augu sveikas ir stiprus Aktyvus poilsis 
 44.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Sportinių - pramoginių šokių studija „Soventus" Šokis 
 45.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Šiuolaikinio šokio ritmu  Šokis
 46.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Lėktuvėlių skrydžiai Techninė kūryba 
 47.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Sukonstruok robotą ir valdyk  Techninė kūryba
 48.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras  Radijo bangomis valdomi modeliai  Techninė kūryba
 49.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Molio magija  Dailė
 50.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Kartingai ir techninė kūryba  Techninė kūryba
 51.  Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras Jaunieji dizaineriai  Dailė
 52.  Violeta Šlepikaitė Aš esu kūrėjas  Dailė
 53.  VŠĮ „Utenos Utenis“ Jaunųjų futbolininkų treniruotės sportas
 54.  VŠĮ „ American English School“ „Bendrauk drąsiai III“ 7-9 m. mokiniams Kalbos
 55.  VŠĮ „ American English School“ „Viešo kalbėjimo pagrindai III “ 10-14 m. mokiniams Kalbos 
 56.  VŠĮ „ American English School“  „Viešojo kalbėjimo menas III “ 15-19 m. mokiniams Kalbos 
 57.  VŠĮ „Robotikos akademija“ FIRST LEGO League (FLL) robotika – Utena  Techninė kūryba