Jau tradicija tampantis renginys „Išmanioji kūrybos laboratorija 2018" PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2018 m. gruodžio 07 d. 22:05

laboratorija2018 m. lapkričio 22 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko "Išmanioji kūrybos laboratorija 2018", kurioje dalyvavo net 4 NVŠ būreliai iš Utenos Krašuonos ir Rapolo Šaltenio progimnazijų. Tai tapo jau tradicija, kurios metu susitinka besidomintys daile, informacinėmis technologijomis ir kūryba. 5 - 8 klasių „IT kūrybinės dirbtuvės" (J. Baronienė), „Išmanieji tyrinėtojai" (J. Kraujalienė), „Menas kaip terapija" (D. Puodžiukienė), „Kūrybos laboratorija (J. Šulskienė) būrelių nariai varžėsi „Protų mūšyje", kuriame užduotys buvo parengtos taip, kad dalyviai įgytų kuo daugiau žinių, lavintų dailės, informacinių technologijų įgūdžius, patobulintų savo kūrybines, menines kompetencijas. Atliekant užduotis reikėjo ir greitos reakcijos, ir loginio mąstymo, ir žinių, bet „mūšis“ įvyko.

Nugalėtojai džiaugėsi pasiekimais ir dovanomis, tarp nugalėtojų buvo ir Krašuonos, ir Rapolo Šaltenio progimnazijų mokiniai. „Protų mūšį" puikiai vedė Utenos Krašuonos progimnazijos mokiniai Elinga ir Dominykas. Antroji renginio dalis buvo kūrybinė. Mokiniai pasiskirstė grupėmis ir, naudodami planšetinius kompiuterius, kūrė interaktyvias istorijas. Pasirinktos temos buvo įvairios: piratų laivas, kosmosas, miškas, klasė ir t.t. Dalyviai patys kūrė scenarijus, programoje Toontastic rinkosi veikėjus, juos įgarsino. Renginio pabaigoje žiūrėjome sukurtas istorijas, diskutavome, reflektavome. Renginys suteikė daug puikių emocijų. Kiekvienas mokinys gavo SERTIFIKATĄ ir dovanų.

Mokytojos Jolita Kraujalienė ir Jolanta Baronienė

Atnaujinta Pirmadienis, 2018 m. gruodžio 10 d. 22:33