Vaikų ir jaunimo užimtumo centro robotikos būrelio mokiniai ruošiasi 2017 metų FLL varžyboms PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Ketvirtadienis, 2016 m. gruodžio 08 d. 14:19

Robotikos būrelio mokiniai už skirtas NVŠ krepšelio lėšas, įsigijo FLL užduočių lauką ir jau ruošiasi FIRST LEGO lygos varžyboms. Varžybos vyks 2017 m. pradžioje. Pirmiausia komandos rungtyniaus regionuose, kur paaiškės stipriausios komandos. Komandos nugalėjusios regionų etapuose, susitiks ROBOTIADOJE ir rungsis dėl galimybės atstovauti šalį tarptautinėse FIRST LEGO lygos varžybose. Kiekvienais metais FLL išleidžia naują užduočių lauką tema, susijusia su realaus pasaulio aktualiomis mokslinėmis problemomis. Komandos treneris, neformaliojo vaikų švietimo mokytojas M. Grašys 2016 m. spalio mėn. dalyvavo FLL mokymuose, kuriuos organizavo VŠĮ „Robotikos akademija“. Mokymuose treneriams buvo pristatytas 2017 m. užduočių laukas, aptarti misijų sprendimo variantai. 2017 metų FLL tema – Gyvūnų Sąjungininkai.
Metų FLL varžybas sudaro trys dalys: Roboto varžybos, Projektas ir Esminės Vertybės. Varžybose dalyvauja komandos, kurių sudėtyje iki dešimties vaikų ir bent vienas suaugęs - treneris. Vaikai varžosi, programuodami robotą, kuris atlieka užduotis FLL užduočių lauke. Už teisingai atliktas užduotis komandai skiriami taškai. Varžybų Projekto dalyje komanda turi pristatyti prezentaciją, turinčią aiškų, su tema susijusios problemos sprendimą. Visos užduotys pagrįstos FIRST LEGO lygos Esminėmis Vertybėmis.
Smagu prisiminti, kad pernai metais Robotikos būrelio mokinių komanda tapo Vilniaus regiono FLL varžybų nugalėtoja. Dabar vaikai aktyviai ruošiasi 2017 metų FLL varžyboms.

Atnaujinta Ketvirtadienis, 2016 m. gruodžio 08 d. 14:24