Vaikų vasaros stovyklos
2022 m. vaikų vasaros poilsio stovyklos Utenos rajone PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Trečiadienis, 2022 m. rugsėjo 21 d. 12:25

2022 m. vasarą Utenos rajono  vaikų vasaros poilsio stovyklų organizatorių jau nebegąsdino nežinomybė dėl karantino apribojimų, planuojant vaikų užimtumą vasaros atostogų metu. Šiemet džiugino vaikų vasaros poilsio stovyklų organizatorių aktyvumas, siūlant vaikams daugiau ir įdomesnių veiklų įvairiose stovyklose. Utenos rajono savivaldybei pateikta 30 organizatorių paraiškų vaikų vasaros poilsiui organizuoti. Finansuota 18 projektų. Šią vasarą pirmą kartą vaikų vasaros poilsio stovyklą organizavo žirginio sporto klubas „Utenos žirgynas“. Stovyklos metu vaikai supažindinti su etnokultūra, mokėsi groti įvairiais muzikos instrumentais ir, žinoma, rūpintis žirgais ir jodinėti. Tiek nauji, tiek ir jau ne pirmus metus šioje srityje dirbantys vaikų vasaros stovyklų organizatoriai šiemet vaikams pasiūlė įdomių ir kiek neįprastų veiklų -  asociacija „Erelgymas“ vaikams organizavo fitneso užsiėmimus bei anglų kalbos pamokėles, kurių metu vaikai stiprino ne tik fizinius, bet ir anglų kalbos įgūdžius. Antrus metus vykusioje Echo Dance-Gymnastics studijos dienos stovykloje vaikai aktyviai ilsėjosi, šokdami ir sportuodami, mokydamiesi gatvės šokio ir gimnastikos meno, užsiimami įvairiausiomis kūrybinėmis veiklomis. Anot organizatorių, visi užsiėmimai parinkti taip, kad būtų tinkami įvairaus amžiaus vaikams ir juos sudomintų - stovyklos metu buvo organizuojamos maudynės, iškylos, judrieji žaidimai. Stovykloje dirbo kviestiniai treneriai, kurie dalinosi savo patirtimi, mokydami šokti gatvės šokius.

editos
giedriaus
sudeikiai
sudeikiai 1
Atnaujinta Trečiadienis, 2022 m. rugsėjo 21 d. 13:23
Skaityti daugiau...

2022 m. finansuotų vaikų vasaros poilsio organizavimo projektų sąrašas PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2022 m. birželio 13 d. 12:00

2022 metų Utenos rajono savivaldybės kokybiškos švietimo sistemos kūrimo vaikų vasaros poilsio organizavimo finansuotų projektų sąrašas

Atnaujinta Pirmadienis, 2022 m. birželio 13 d. 12:02

2021 m. vaikų vasaros stovyklos Utenos rajone PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2021 m. liepos 28 d. 12:32

Atostogų metu Utenos rajono vaikai turi galimybę leisti laiką vasaros poilsio stovyklose Utenos rajone, kur gali pramogauti, sportuoti, lavinti kūrybiškumo įgūdžius, išbandyti įdomias veiklas.

2021 m. vaikų vasaros poilsio organizavimo projektams Utenos rajono savivaldybėje finansuoti skirta 50,5 tūkst. Eur, iš jų –15 tūkst. Eur sudaro savivaldybės biudžeto lėšos ir 35,5 tūkst. Eur  dėl su Covid-19 pandemija susijusios situacijos nepanaudotos neformaliojo vaikų švietimo lėšos. Finansuotos 25 vaikų vasaros poilsio organizavimo projektų konkursui pateiktos paraiškos.

Šią vasarą jau vyko 15 stovyklų, kuriose ilsėjosi 592 vaikai. Daugiausia vaikų dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos organizuotos vasaros vaikų poilsio stovyklos „Vyžuonos 2021“ veiklose (103 vaikai), Utenos r. Sudeikių daugiafunkcio centro vaikų vasaros poilsio stovykloje Sudeikiuose (215 vaikų), asociacijos „Erelgymas“ stovykloje „Fitness with English“ (45 vaikai).

Šiuo metu vyksta ar vyks dar 10 stovyklų, kuriose ilsėsis 431 vaikas. Daugiausia vaikų atostogaus Utenos r. Sudeikių daugiafunkcio centro stovykloje „Edukaciniai renginiai vasaros dienos stovyklos vaikams“ - 210 stovyklautojų, MB „Aido šokiai“ dienos stovykloje „Echo dance - Gymnastics camp“ - 30 vaikų, Pačkėnų krašto bendruomenės stovykloje „Linksmosios popietės“ – 50 vaikų.

st1
st2