2018 m. kovo 15 d. „Micro:bits adventure“ dirbtuvės

2018 03 15 13.45.27

2018 m. kovo 15 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos penktokai dalyvavo „Micro:bits adventure“ dirbtuvėse, kurias organizavo IT mokytoja Jolita Kraujalienė, kartu su Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentėmis, savanorėmis Laura Jankovskyte, Agne Vitkauskaite ir Indre Jankovskyte. Jau ne pirmą kartą šios mokyklos mokiniai išbando mikrokompiuteriukų galimybes.

Šįkart penktokai ne tik sužinojo, apie mikrokompiuterių atsiradimo mokyklose, istoriją, jų galimybes, panaudojimo pavyzdžius kitose mokyklose, bet ir patys išbandė naujas, dar nemėgintas funkcijas. Mokiniai galėjo įžiebti lemputes, prisijungti mikrokompiuterius prie savo mobiliųjų telefonų, kurti vis sudėtingesnes programėles, programuoti žaidimus, o po to juos išbandyti. Penktokams labai patiko tai, kad jie turėjo ne vieną mokytoją, kaip įprasta, bet net keturias vienu metu.

IT mokytoja Jolita Kraujalienė
Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija