2018 m. kovo 9 d. Programuokime su BBC Micro:bit! Įvadiniai mokymai Utenoje

MikrokompiuteriukaiĮsibėgėjant „Kompiuteriukai vaikams" iniciatyvai, vis daugiau Lietuvos penktokų nemokamai gauna po BBC Micro:bit mikrokompiuterį. Šis projektas - nedidelis žingsnis, leidžiantis dideliam skaičiui vaikų praktiškai išbandyti ir susidomėti technologijomis, programavimu ir išmaniaisiais sprendimais.
Kad kompiuteriukai nenugultų stalčiuose, dažnam vaikui reikalingas vedlys - mokytojas - skatinantis, įkvepiantis, palaikantis ir laiku pasiūlantis pagalbą. Tad šių mokymų užduotis - užkrėsti entuziazmu patį mokytoją bei suteikti bazinių programavimo su Micro:bit žinių.
Išskirtinai Utenos, Rokiškio, Ignalinos ir Zarasų rajono mokytojams skirti mokymai, vedami „Kompiuteriukai vaikams" komandos nario Kęstučio Mačiulaičio.

KADA: kovo 9 d. 10 vai.

KUR: Utenos miesto savivaldybės salėje, Utenio a. 4, Utena

KAS: Mokymų lektorius - programuotojas ir micro:bit mokymų medžiagos rengėjas Kęstutis Mačiulaitis.
REGISTRACIJA: Kviečiame registruotis informacinių technologijų bei technologijomis besidominčius mokytojus: https://goo.gl/mXUd6v
SVARBU: rekomenduojame turėti nešiojamąjį kompiuterį bei, esant galimybei, Micro:Bit kompiuteriuką.
PROGRAMA (trukmė 3 val. su pertrauka):
■ Pažintis su BBC Micro:Bit mikrokompiuteriu;
■ Programavimo aplinka, blokelių rūšys, paskirtis;
■ Paprasčiausios programėlės;
■ Žaidimo „Akmuo, žirklės, popierius" programavimas;
■ Kitos micro:bit galimybės: termometras, giroskopas, akcelerometras, kompasas, šviesos daviklis, magnetometras;
■ Garsas ir muzika;
■ Šviesos diodai;
■ Žaidimų kūrimo elementai;
■ Programos išsaugojimas ir įrašymas į Micro:Bit;
■ Tarpdalykinės integracijos galimybės.

INFORMACIJA: tel. 8 662 13659, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Tegul Micro:bit virusas plinta! Laukiame Jūsų!