Ketvirtokų matematikos olimpiada

2014 03 06 Ketvirtokų matematikos olimpiada2014 m. kovo 6 d. mokykloje – darželyje „Eglutė" vyko rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada. Šiais metais sulaukėme 17 dalyvių. Susirinkusius pasveikino mokinių vokalinis ansamblis (vadovė Daiva Anavičienė) ir „matematikos universiteto dekanas ir prodekanė" (mokiniai Martynas Ragauskas ir Eva Rimšaitė). Sėkmės ir susikaupimo olimpiados dalyviams linkėjo mokyklos direktorė Gražina Skardžiuvienė. Su matematikos olimpiados taisyklėmis supažindino Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyresnioji specialistė Zita Sabelkienė.

Kol mokiniai sprendė užduotis, juos palydėję mokytojai žiūrėjo filmą „Montessori metodika", aktyviai diskutavo apie vertybines nuostatas.
Po užduočių sprendimo mokiniai ir mokytojai vaišinosi arbata ir pyragu. Visiems dalyvavusiems olimpiadoje ketvirtokams buvo įteiktos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus padėkos.
Sveikiname olimpiados nugalėtojus:
Pirma vieta - Matas Priedelis, Rojus Urbonas (mokytoja Jurgita Liuimienė) ir Lukas Sabaliauskas iš (mokytoja Audronė Dabkutė), Aukštakalnio pradinė mokykla
Antra vieta- Justas Mačiulis, Marius Varna (mokytoja Valda Venclovienė) mokykla-vaikų darželis „Eglutė" ir Aironas Šalkauskas (mokytoja Ramunė Kriaučelienė) „Žiburio" pradinė mokykla
Trečia vieta – Paulius Križinauskas (mokytoja Aldona Belopetravičienė) Vyturių progimnazija ir Karolis Sirvydis (mokytojas Saulius Šližys) Užpalių gimnazija.

Mokytoja Dalė Bagdonienė