Paskutiniai Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro atletų žiemos startai Estijoje

Paskutiniai Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro atletų žiemos startai Estijoje2014 m. kovo 4-6 dienomis Estijoje Otepää Thvando tarptautiniame žiemos sporto šakų centre vyko Pabaltijo šalių specialiosios olimpiados Žiemos žaidynės. Dalyvavo Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Estijos rinktinės bei Estijos atskirų regionų komandos. Buvo rungtyniauta slidinėjime tik sprinto rungtyse.

Puikiai čia pasirodė Lietuvos SO rinktinė, kuri buvo sudaryta vien iš Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro atletų.
Moksleivių, vaikų grupėje 700 m. distancijoje bronzos medalį laimėjo Mantas Burneika, mokinių, jaunių grupėje 1400 m. distancijoje sidabro medalį laimėjo Ernestas Kasinskas, jaunimo grupėje centro ugdytiniai Aušra Burbulytė ir Erikas Garbul 700 m. distancijoje tapo nugalėtojais ir iškovojo aukso medalius. Dar 3 aukso medalius suaugusiųjų grupėje 1400 m distancijoje laimėjo Rūta Tuskenytė, Aurimas Jasiulionis ir Jonas Urbanovičius.

Lietuvos rinktinė sprinto 4x500 m. varžybose tapo nugalėtojais ir iškovojo pagrindinę Žaidynių taurę. Pabaltijo SO čempionais čia tapo Aušra Burbulytė, Rūta Tuskenytė, Ernestas Kasinskas ir Aurimas Jasiulionis. Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro atletų žiemos startai Estijoje
Slidininkus varžyboms ruošė treneris Zenonas Misiūnas, delegacijai vadovavo Vilgelmina Rastenienė.
Po šių startų sportininkų laukia trumpas atokvėpis, o jau balandžio mėnesį prasidės pasiruošimas Europos SO vasaros žaidynėms Belgijoje Antverpene, kurios vyks 2014 m. rugsėjo 9-21 dienomis. Iš šešių lengvaatletų Lietuvos SO rinktinėje bus keturi Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro sportininkai.