Šventinis Vasario 16 – osios koncertas Aukštakalnio progimnazijoje

Vasario 16 šventė Aukštakalnio progimnazijojeLietuva – tai gimtinė, kur kvepia
Pievos, miškas, rugių platuma...
Gimtas kvapas... Jis šildo ir veda
Į namus, kur yra Lietuva.
Ugnė Zlataravičiūtė
7d klasė

Paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną į Aukštakalnio progimnaziją atvyko gausus koncerto dalyvių ir žiūrovų būrys – mokyklos – darželio „Varpelis", Aukštakalnio ir „Žiburio" pradinių mokyklų ketvirtokai, jų mokytojos bei šių ugdymo įstaigų vadovės.

Šventės pradžios akcentas – mokytojo Valentino Eismanto istorijos pamokėlė apie šią pilietinę šventę. Mokytojų Dalios Šaltenytės ir Mindaugo Laučiaus duetas atliko dainą „Jie nebuvo Dievai". Scenoje vienas po kito pasirodė pradinių mokyklų bei progimnazijų kolektyvai – šokius keitė sutartinės ir dainos, dainas – eilėraščių posmai.

Šventinį koncertą užbaigėme mokyklos daina. Dėkojame partneriams už bendradarbiavimą. Juk taip smagu – visi kartu – dar kartą – Lietuvai.

Utenos Aukštakalnio progimnazijos informacija