„Vaikų linijos" mokymai jaunimui apie elektronines patyčias

vaiku linija mokymai2014 m. vasario - gegužės mėn. „Vaikų linija" rengs dešimt mokymų apie elektronines patyčias aktyviems vyresniųjų klasių mokiniams, mokinių bei jaunimo organizacijų atstovams. Mokymai vyks didžiuosiose Lietuvos miestuose. Kviečiame Jūsų organizacijos, mokyklos mokinius (nuo 14 metų amžiaus) registruotis ir dalyvauti mokymuose bei įgyti naudingų žinių apie elektroninių patyčių prevenciją!
Mokymų tikslai: Supažindinti seminaro dalyvius su elektroninių patyčių formomis, būdais bei vietomis, skatinti prisidėti prie elektroninių patyčių prevencijos švietimo įstaigose, mokyti reaguoti į pastebimas elektronines patyčias bei teikti paramą nuo patyčių nukentėjusiems bendraamžiams.

Utenoje mokymai vyks 2014 m. kovo 14 d.

Registracija į mokymus: https://docs.google.com/a/bepatyciu.lt/forms/d/173buunnGun8ZIWGe9SsnVU-r19bjQRGhgAlv1BVNmzU/viewform

Papildomos informacijos teirautis: Adelina Liaudanskaitė, VšĮ „Vaikų linija" projektų koordinatorė tel. +370 601 79596+370 601 79596, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Daugiau informacijos apie mokymus >>>