Parodos atidarymo metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Krašuonos progimnazijos dailės galerijoje atidaryta Utenos specialiosios mokyklos daugiafunkcio centro ugdytinių ir jų mokytojų kūrybos darbų parodaKrašuonos progimnazijos dailės galerijoje atidaryta Utenos specialiosios mokyklos daugiafunkcio centro ugdytinių ir jų mokytojų kūrybos darbų paroda, kurią susirinkusiems pristatė progimnazijos dailės mokytoja menotyrininkė Dalia Puodžiukienė. Puikia paroda ir gražiu užsimezgusiu kaimyninių ugdymo įstaigų bendravimu pasidžiaugė abiejų mokyklų vadovai - Rolandas Gruodinskas ir Zenonas Misiūnas. Vadovai pasirašė abiejų ugdymo įstaigų bendradarbiavimo ir socialinės partnerystė sutartį.
„Kūryba - tai meilė, tapusi matoma", – pristatydama gražią „kaimynų" tautodailės parodą sakė dailės mokytoja Dalia ir jos auklėtinės Ignė, Greta, Augustė, Greta, Rugilė ir Neringa. Merginos pasidalino pamąstymais apie parodą, kūrybą, meno jėgą, kantrybę bei mokytojų gebėjimą dalintis ir skleisti meilę.

- Biblijoje parašyta, kad palaimingiau duoti negu imti. Duodami ir dovanodami mes patiriame džiaugsmą, nes žinome,Krašuonos progimnazijos dailės galerijoje atidaryta Utenos specialiosios mokyklos daugiafunkcio centro ugdytinių ir jų mokytojų kūrybos darbų paroda kad padėjome kitiems ir galime tikėtis atpildo, kurį atneš gerumas. Visai nesunku pamatyti, kaip pasikeičia mūsų gyvenimas - tampa geresnis, turtingesnis, kai aplinkiniams esame įkvėpimo, skatinimo, supratimo ir draugystės šaltiniu, – kalbėjo aštuntokė Greta Aninkevičiūtė.
- Jūsų kantrybė ir atsidavimas darbui atnešė didžiulį kūrybos džiaugsmą jums ir jūsų mokiniams. Dėkojame už puikią parodą - tai Jūsų sielos ir talento dovana visiems mums, - padėkos žodžių centro užimtumo meno svečiams negailėjo Rugilė Nikštutė.

Visi susirinkę į parodos atidarymą galėjo pasidžiaugti ne tik puikiais meniškais specialiosios mokyklos ugdytinių tekstilės, pynimo, medžio apdirbimo, keramikos bei grafikos kūriniais, bet ir nuoširdžiu muzikavimu. Centro Socialinės globos skyriaus ansamblio „Vilties spinduliai" dalyviai visiems dovanojo liaudies dainas ir šokius.
Po parodos atidarymo abiejų mokyklų mokiniai ir mokytojai dar ilgai šnekučiavosi ir neskubėjo namo...

Krašuonos progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Daiva Pelėdienė
Dailės mokytoja Dalia Puodžiukienė