Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinė grupė „Vivo" - tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Eurotalent" nugalėtojai

Vivo  su festivalio direktoriumi Vincenzo ColosantoVioleta Develienė

2014 m.sausio 2-7 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinė grupė „Vivo", vadovaujama Astos Skeirienės, buvo išvykusi koncertuoti į Italiją. Merginos atstovavo Lietuvai tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „Eurotalent". Kolektyvui sekėsi puikiai - vokalinių grupių kategorijoje užimta I-oji vieta. Sveikiname!
Konkursai „Eurokids" (dalyviams iki 18 metų) ir „Eurotalent" (18 metų ir vyresniems) vyko pietų Italijos mieste Castellammare di Stabia. Konkurse varžėsi solistai, vokalinės ir instrumentinės grupės, šokių grupės, instrumentalistai ir jaunieji dailininkai iš Italijos, Maltos, Nigerijos, Kubos, Švedijos, Šveicarijos, Rusijos, Baltarusijos, Rumunijos, Bulgarijos, Turkijos, Kroatijos, Bosnijos, Slovėnijos ir Lietuvos. 

Tarptautinio  festivalio komisija.Konkursantus vertino tarptautinė žiuri, į kurią buvo pakviesta ir Dauniškio gimnazijos vokalinės grupės „Vivo" vadovė, muzikos mokytoja – metodininkė Asta Skeirienė. Iš viso komisiją sudarė 8 nariai iš Italijos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos Rusijos, Nigerijos ir Lietuvos.
Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinei grupei "Vivo" sekėsi labai gerai - vokalinių ir instrumentinių grupių kategorijoje užimta I vieta. Merginos savo dainavimu sužavėjo komisiją ir žiūrovus: jau po pirmosios repeticijos scenoje emocionalūs italai negailėjo susižavėjimo šūksnių merginoms ir gyrė už profesionalumą.Iš kelionės atlikėjos grįžo ne tik su konkurso diplomais bei didžiule nugalėtojų taure, bet ir kupinos puikių įspūdžių iš saulėtosios Italijos: aplankyta Roma, Vatikanas, Neapolis, Pompėja,
 Vivo  - tarptautinio jaunųjų talentų  konkurso  Eurotalent nugalėtojai Vezuvijaus ugnikalnis, Capri sala. Maloniai nustebino gražus kurortinis miestelis Castellammare di Stabia, organizatorių dėmesys konkurso dalyviams ir vadovams, puikus viešbutis, pro kurio langus matėsi nepakartojama Vezuvijaus ugnikalnio ir jo papėdėje išsibarsčiusių pakrantės miestelių bei Neapolio panorama. Kelionės metu žavėtasi ne tik istoriniais paminklais, architektūra, bet ir nuostabia gamta, ant medžių sirpstančiais apelsinais, mandarinais, įspūdingo dydžio kaktusais na ir, žinoma, šiltu temperamentingųjų italų bendravimu – po apdovanojimo ceremonijos dainininkes sveikino ne tik žiūrovai salėje, bet ir viešbučio restorano padavėjai, kurie kantriai laukė konkurso pabaigos iki vidurnakčio ir vakarienės metu pasveikino nugalėtojas.

Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinės grupės "Vivo" dainininkės ir vadovė Asta Skeirienė dėkoja gimnazijos bendruomenei, Utenos  Vivo  - tarptautinio jaunųjų talenų konkurso  Eurotalent nugalėtojairajono savivaldybei ir Utenos kultūros centrui už palaikymą, tikėjimą grupės sėkme ir gražius palinkėjimus!

Fotografijose – Vivo grupės prisiminimai iš tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Eurotalent" , kuris vyko pietų Italijos mieste Castellammare di Stabia.